Lapas karte
AA+A++
A AAA

Pavasaris Ģimenes atbalsta dienas centrā

08.04.2014

austra-133.jpgGan mazi, gan lieli koknesieši šopavasar aktīvi piedalījās dažādos Ģimenes atbalsta dienas centra rīkotajos pasākumos un aktivitātēs.

Ikdienā centra telpās darbojas pirmsskolas un skolas vecuma bērni, fotokluba "Kokneses kadrs" (vadītājs Ainārs Briedis), senioru klubiņš "Pīlādzītis"(vadītāja Marita Radvila), vecāki, kuru bērniem ir īpašas vajadzības, kā arī pieejamas psiholoģes Elitas Feodorovas konsultācijas.

Skolēni devās pārgājienā pa Koknesi. Laiks pagāja nemanot, īpaši parka estrādē, kur spēlējām spēles un sporta laukumā, kur vingrojām uz stieņiem. Pārgājiena noslēgumā mielojāmies ar ugunskurā ceptām desiņām.

Atbalstot Domes rīkoto radošo darbu konkursu par otrreizējo izejvielu izmantošanu, izgatavojām instalāciju "Vējš karogos", kura pašlaik ir apskatāma izstādē Domes ēkas 1.stāvā.

Katru nedēļu pagatavojam ko garšīgu. Pankūkas, picas, bubertu ar ogu mērci un rupjmaizes kārtojum tagad prot pagatavot arī bērni.

No sirds izsmējāmies Joku dienā "April, april"... Stāstījām anekdotes, zīmējām karikatūras, dejojām, spēlējām jautras spēles.

Pavasaris ir dabas atmodas un arī Lieldienu laiks, tāpēc vācām dabas materiālus, gatavojām kompozīcijas un pūpolu vainadziņus.

Fotokluba dalībnieki arī regulāri tiekas savās nodarbībās, apgūst dažādus fotogrāfēšanas paņēmienus, veic un, kopīgi ar fotokluba vadītāju, analizē fotogrāfijas par dažādām tēmām.

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" apmeklētājas šopavasar uzzināja vairāk par jaunākajām un ražīgākajām dārzeņu un puķu šķirnēm, to pareizu laistīšanas un barošanas režīmu. Marta beigās satikās vairāk nekā 20 seniores, lai kopīgi dalītos pieredzē par Lieldienu tradīcijām, kā arī piedalītos radošajā darbnīcā, kurā praktiski pagatavoja Lieldienu kompozīcijas, izmantojot zaļās oāzes.

Ļoti plaši tika apmeklētas Drēbju dienas Dienas centra pasākumu zālē. Īpašs paldies par ieguldīto laiku un darbu:

Ievai Grīvai,

Ārijai Saulītei,

Līgai Kupšānei,

Kristīnei Beļankinai,

Dzidrai Ķīlei,

Ņinai Rušmanei,

Grinetai Brokānei,

Maritai Radvilai un Rutai Zemītei.

Darbīgu un jauku pavasari arī jūsu ģimenēs!

 

Kokneses ĢADC p.i. Ieva Jankovska.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top