Lapas karte
AA+A++
A AAA

Māmiņu kluba pavasaris

15.04.2014

Lapas plaukst, putniņi dzied, saulīte silda arvien vairāk. Pavasaris ir klāt! Māmiņu klubā arī ir rosība. Nākamā tikšanās būs 28.aprīlī - pavasara pastaiga Lieldienu noskaņās. Tiekamies plkst.13.00 pie Koknese kultūras nama un dodamies pastaigā. Noslēgums Kokneses pilsdrupās ar līdzi paņemtajiem cienastiem – krāsotām olām, siltu tēju, maizītēm utml. Protams, sliktu laikapstākļu gadījumā tikšanās būs, kā ierasts, Kokneses kultūras namā plkst.16.30. Neaizmirstam līdzi paņemt sava mazuļa rociņas trafaretu (uz papīra vai kartona apzīmēta rociņas kontūra).

Un vēl ... Daba mostas. Tā vien gribas iet ārā! Lai dažas pastaigas būtu ne tādas kā vienmēr, aicinām visas māmiņas ar mazuļiem piedalīties foto orientēšanās pasākumā. Īsumā svarīgākais – pastaigu laikā kopā ar mazuli atrast bildēs redzamos objektus, un nobildēties pie tiem. Tie, kas pirmie atsūtīs bildes ar visiem objektiem, iegūs balvas. Tātad, lai piedalītos pasākumā, ir nepieciešams līdz 28.aprīlim izdarīt šo:

1. Jānosūta pieteikuma vēstule (brīvā formā) uz e-pasta adresi caucauliene@inbox.lv;

2. Jāsagaida apstiprinājuma vēstule;

3. Jāiemaksā dalības maksa 3.00 EUR apmērā apstiprinājuma vēstulē norādītajā kontā.

Nākošās dienas vakarā, t.i. 29.aprīlī savos e-pastos saņemsiet norādes un noteikumus. Un 30.aprīļa rītā foto orientēšanās sacensības varēs sākties. Ja ir vēlme kaut ko vairāk uzzināt, zvaniet – 29902818.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top