Lapas karte
AA+A++
A AAA

Lieldienu misija

12.04.2016

zaki_1.jpgLieldienu nedēļas ietvaros Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs rīkoja „Lieldienu misiju”, kurā dienas centra apmeklētājiem bija jādodas misijā pa Koknesi. Pirms došanās misijā, komandām tika iedota karte, kurā bija jāielīmē ielu un vietu nosaukumi, lai saprastu, pa kādiem ceļiem jādodas. Kopā bija jāapmeklē četri kontrolpunkti, kuros bija jāveic konkrēti uzdevumi. Viens no tiem bija pats Dienas centrs un trīs veikaliņi – „Volta”, „Sēnīte” un „Kokneses Miesnieka gardumi”. Bērnu atziņas liecina par to, ka misija patika gan pašiem, gan arī veikalu pārdevējas bija priecīgas un pretimnākošas. Dienas centrs izsaka lielu pateicību visiem trim veikaliem par šāda veida sadarbību.

„Mūsu komandai patika, ka visas pārdevējas bija priecīgas, it īpaši pārdevēja „Kokneses Miesniekā” bija ļoti jauka.” – Annija, Laura, Daniels.

„Man ļoti patika veikalā „Volta” taisīt vingrinājumus, arī pārdevēja bija ļoti jauka. Pārdevējas „Miesniekā” un „Sēnītē” arī bija ļoti jaukas un smaidīgas.” – Samanta.

„Man vislabāk patika veikalā „Volta”, jo vajadzēja izdomāt vingrinājumus, vēl vairāk man patika pārdevēja, jo viņa bija ļoti interesanta un jauka. Man šķiet, ka visos veikalos pārdevējas bija priecīgas, ka mēs ieradāmies.” – Everita.

„Man patika viss!” – Beāte.

Dina Bardinska,

ĢADC vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top