Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centram 12. dzimšanas diena!

12.02.2018

p2100015.jpgDzimšanas dienas tiek svinētas kuplā draugu pulkā un par to, ka mums tādu tiešām ir daudz, pārliecinājāmies 10.februāra pēcpusdienā, kad Sociālā dienesta zālē pulcējās lieli un mazi, lai sveiktu Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centru 12 gados!

Sveicēju vidū bija gan bērni, gan ģimenes ar bērniem, gan pensionāru klubiņa “Pīlādzītis” pārstāves. Speciālie viesi bija “Luterāņu stunda ”, kas viesojās pie mums jau otro gadu pēc kārtas, jo tik ļoti bērniem patika “Hip hop” deju nodarbība, kamēr pieaugušie un vecāki sildījās pie tases un Ērika vadītām sirds sarunām virtuvē.

Pēc deju nodarbības, kas ilga aptuveni stundu, bērni parādīja sagatavoto priekšnesumu pieaugušajiem, kuri bija ļoti pārsteigti par to, cik bērni ir atjautīgi un cik ļoti daudz var iemācīties vienas stundas laikā. Par to īpašs paldies deju pasniedzējam Nikam. Arī Dienas centra dejotājas bija sagatavojušas priekšnesumu - deju no iepriekšējiem koncertiem.

Pārējā pēcpusdiena pagāja kavējoties atmiņās par iepriekšējiem gadiem, spilgtākajām atmiņām un braucieniem, labākajiem piedzīvojumiem, rakstījām arī novēlējumus, neizpalika arī ballīšu spēles.

Man bija patiess prieks redzēt visus tik kuplā pulkā! Paldies, ka jūs mums esat, jo jūs esat tie, kas veido Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centru tieši tādu, kāds tas ir!

Teksts: Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja

Foto: Sociālā dienesta vadītāja Baiba Tālmane

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top