Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses dienas centram jau 13 gadiņi!

13.02.2019

dsc_0158_1.jpgKokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs ir 2006.gada 10.februārī novada domes izveidota un no 2011.gada Sociālā dienesta paspārnē esoša iestāde, kas dienas laikā nodrošina brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem, jauniešiem, pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, sniedz klientiem atbalstu, veicina viņu izglītošanu un sociālo prasmju attīstību.

Šogad dienas centra dzimšanas diena tika svinēta pirmdienā, 11.februārī, to kuplā skaitā apmeklēja gan tās pastāvīgie apmeklētāji – bērni, gan projekta "PROTI un DARI" jaunieši un mentori, gan mūsu tuvākie un tālākie kaimiņi Sociālā dienesta kolēģītes, biedrības "Latvijas Sarkanais krusts" pārstāves, Pensionāru klubiņš "Pīlādzītis" un Kokneses novada bibliotēkas kolektīvs, gan sadarbības partneri Ģimenes atbalsta centrs "Dzeguzīte".

Svinīgi ballīti sākām ar oficiālajiem apsveikumiem un laba vēlējumiem. Šogad, lai tiktu ballītē, kā ieeja bija jāuzrāda dzimšanas dienas apsveikumu kartiņa ar novēlējumu, lai mūsu "Labo domu" gaisa balons varētu pacelties debesīs. Apsveikumiem pievienojās saldumi, ziedi, baloni un galda spēles, kas turpinās priecēt mūsu apmeklētājus ik dienas. Par to paldies "Dzeguzītes" ciemiņiem!

Pēc oficiālajām runām un apsveikumiem, lai satuvinātu svētku viesus un atraisītu atmosfēru, tika spēlēta spēle “Kaķis maisā”, kas uzjautrināja visus lielos un mazos spēlētājus. Tāpat neviena dienas centra ballīte neiztiek bez sejiņu apgleznošanas darbnīcas, kuru izmantoja pat mūsu gados vecākās kundzes!

Kamēr vieni gaidīja savu kārtu pēc vaigu rotas, tikmēr citi izmantoja fotogrāfa pakalpojumus foto stendā. Īpašs paldies manām brīvprātīgajām meitenēm – Janai par burvīgo fotorāmi un Sigitai par kadru ķeršanu! Paldies meitenes!

Atlikusī vakara daļa aizritēja spēlējot “Muzikālās statujas”, “Ādamam bij’ septiņ’ dēli” un improvizēto “Alias”, kur dalībnieku komandām bija jāuzmin filmas, pasakas vai reālās dzīves personāžs. Viesi mielojās ar svētku kliņģeri un neizpalika arī disenīte!

Jautrā noskaņojumā tika sagaidīts Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centra 14. gadiņš! Lai tas ir tikpat skaļš, jautrs un dzīvespriecīgs kā mūsu dzimšanas dienas ballīte! Paldies par laba vēlējumiem, kas cels mūsu “Labo domu” gaisa balonu arvien augstāk un augstāk!

 Ieva Ūtēna,

Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top