Lapas karte
AA+A++
A AAA

Jūnijs dienas centrā aizritējis aktīvi

09.07.2018

20180621_131718_1.jpgKā jau katru gadu, Dienas centrs jūnija mēnesi iesāk ar vasaras koncertu "Atvadas no skolas, Sveiciens vasarai!". Šogad, kad visi kultūras pasākumi, lielākā vai mazākā mērā, ir saistīti ar mūsu dzimtenes Latvijas simtgadi, arī mēs koncerta laikā galveno uzsvaru likām uz tās. Koncertā izmantojām arī aplikāciju "Izdziedi simts", kas dalībniekiem palīdzēja gan sagatavoties koncertam, gan tā laikā bija kvalitatīvs pavadošais fona skanējums. Par cik šis ir arī Dziesmusvētku gads, tad koncertu iesākām ar kopdziesmu "Sanāciet, sadziediet!", tika iekļauta arī tautas deja "Viņš bučojis man", nobeigumā arī tradicionāli skanēja kopdziesma "Tikai Tā"! Dažus no koncerta priekšnesumiem sniedzām arī 14.jūnijā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, Kokneses viesiem, kad viņi viesojās Sociālā dienesta zālē uz filmas par 2018.gada 25. marta piemiņas pasākumu Bebros prezentāciju.

Pirms Līgo nedēļā, kas iekrita arī Kokneses novada svētkos, mūsos iemājoja ceļotprieks! 19.jūnijā viesojāmies Kokneses bibliotēkas bērnu nodaļā un uzzinājām kā kļūt par Bērnu žūrijas dalībnieku! 21.jūnijā, aizceļojām uz Likteņdārzu, kas katru vasaru tiek apciemots, novērtēts paveiktais un izklaides sniedz rotaļu laukumiņa dažādība.

Jūnija pēdējā nedēļā daudz sportojām un arī izgatavojām dažas jaunas spēles pašu rociņām! 27.jūnijā Dienas centrā tika organizētas "Sporta spēles", kurās 4 vecumu grupās bija individuālās sacensības ar vieglākiem un  grūtākiem pārbaudījumiem, kā arī jauktās komandu stafetes, kurās ne tikai veiklībai bija nozīme, bet arī stratēģijai un prātam! Sacensības tika organizētas, lai varētu iesaistīt visas vecuma grupas, sākot no mazākajiem līdz sirmam vecumam. Grupas sadalījās pa vecumiem no 5 – 8 gadiem, 9 – 12 gadiem, 13 – 18 gadiem un grupa 18+, kuru kuplināja 3 senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieces un viena mamma. Arī pārējās grupās bija pa 4 dalībniekiem. Mums ir ļoti liels prieks, ka mūsu novadā ir tik žirgti un aktīvi seniori, kas no dārza darbiem atraujoties, nāk papildus arī uz citām aktivitātēm!

 Izsalkušos puncīšus jūnija mēnesī mēs pildījām radošajās virtuvītes nodarbībās pagatavojot debesmannā un rabarberu plātsmaizi!

Arī jūlijs solās būt gana raibs! Seko līdzi un piedalies!

 Ieva Ūtēna,

Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top