Lapas karte
AA+A++
A AAA

Jūnija mēnesis Ģimenes atbalsta dienas centrā

04.07.2014

img_4354_1.jpgJūnijs, mazajiem koknesiešiem un viņu vecākiem, atnāca ar skolēnu vasaras brīvdienām, kuru laikā bija iespēja darboties mūsu centra rīkotajās aktivitātēs un pasākumos.

Bērnu aizsardzības dienai veltītā diena paliks atmiņā ar futbolu, šautriņu mešanu, jautrām stafetēm, puzles salikšanu, zīmējumiem uz bruģa un diskotēku.

Bija iespēja piedalīties krāšņākās telts konkursā. Kopā ar centra pieaugušajiem, skolēni mācījās salikt nojumi pēc rasējuma un instrukcijas.

Piedalījāmies Jāņu svinēšanas mācībās kopā ar folkloras kopu "Urgas" un citiem interesentiem. Pinām vainagus, mācījāmies siet Jāņu sieru, cept pīrādziņus. Skanēja daudz dziesmu un visi klātesošie tika iesaistīti dažādās rotaļās. Īpaša pateicība namamātei Annai Dzalbei par viesmīlīgo uzņemšanu!

Jāņu mācībās iegūtā pieredze tika izmantota gan centra Jāņu dienā, gan senioru klubiņa "Pīlādzītis" pirmsjāņu nodarbībā, kurā kopīgi darinājām gan tradicionālus, gan netradicionālus Jāņu vainagus, dalījāmies pieredzē par dažādām Jāņu tradīcijām, dziedājām un atcerējāmies katra savus interesantākos Jāņus.

Zīmēšanas konkursā uz bruģa veiksmīgi piedalījās:

Daniela,

Everita,

Ralfs,

Egija,

Kristers,

Nikola kopā ar māmiņu,

Edijs,

Toms un Ričards.

Pie dienas centra varējāt apskatīt uzzīmētas piramīdas, Kokneses logo, centra darbinieku portretus, dzīvniekus, dabas skatus un ziedus.Daudzos bērnu zīmējumos bija redzama saule, pēc kuras mēs visi šovasar esam īpaši noilgojušies.

Radošajā darbnīcā " Bizītes" bērni viens otram veidoja frizūras , gan pina franču bizītes, gan sēja zirgastes, gan iesēja matos skaistu, krāsainu lentu.

Katru ceturtdienu centrā top kas garšīgs. Arī jūnijs nebija izņēmums.

Kopīgi gatavojām frī kartupeļus, cepām sālstandziņas un smilšu cepumus ar kakao un kanēli, kā arī rabarberu un ķiršu rausi ar putukrējumu.

Ja vēlaties darboties mūsu pulkā arī jūlijā, tad esiet laipni aicināti Dienas centrā:

1.07.-4.07 - Kociņu stādīšana parkā un sporta nedēļa.

7.07.- 11.07.-Jūras nedēļa. Putnu vērošanā dabā.

14.07.-18.07.-Tikšanās ar biškopi Daci Nebēdnieci. Uzzināsim kā iegūst medu.

21.07.-25.07.-Radošā darbnīca " Kaklasaite - zēniem.Šallīte - meitenēm".

28.07.-31.07.-Jaunu spēļu apguve.

Uzredzēšanos Dienas centrā!

Saulainu un jauku atlikušo vasaru!

Dienas centra v.i.

Ieva Jankovska.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top