Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ģimenes atbalsta dienas centra aktivitātes vasaras vidū

07.08.2013

dscf7774.jpgJūlijs ir mēnesis, kad liepas rotā savas zaru rokas ziedos un bites kā kamerkoris zumina priekpilno vasaras meldiņu. Kaut kur dūc nomaldījusies kamene. Pērkons skaita buramvārdus, vēlot vasarai ražīgu klēpi. Iesmaržojot meža zemeņu smaržu, vērojot zaļās bērzu birztalas, vēju saviļņotos rudzu laukus, kam pāri kūpēdamas staigā ziedu dūmakas. Sirds priekā pukst! Arī mēs Ģimenes atbalsta centrs esam pašā vasaras viducī.

Jūlijs ir bijis radošs un dažādām aktivitātēm bagāts mēnesis. Iepazinām un sev atgādinājām svarīgas lietas, vietas un notikumus, kuri vijās ar Koknesi un tās vēsturi. Bērniem bija iespēja piedalīties foto orientēšanā. Vides foto orientēšanās ir notikumiem un piedzīvojumiem bagāts pasākums, kura laikā jāmeklē foto punkti, jātiek galā ar izaicinājuma uzdevumiem, jāsadala atbildība un darbi starp komandas biedriem un, protams, sparīgi jākustina kājas.

Kopīgi izpētot Daugavas krastu, ieraugot dažādu dzīvo radību tajā, devāmies pārgājienā uz Likteņdārzu.

Tēmas „Daba dziedē, daba veldzē” ietvaros sapratām: smaržīgais gaiss, puķes, zeme, ūdens, vēja dvesma dod mums enerģiju un spēku, lai kā sapildītās ievārījumu burciņas varētu noglabāt gada tumšajam laikam.

Uzsākām akciju, kurā aicinām ņemt dalību ikvienam „Ietērp Koknesi burbuļos”. Burbuļi – brīva, relaksējoša atmosfēra, kurā viens otram dāvā prieku un vienkārši labi pavada laiku, radot jautru noskaņu pūšot lielus un mazus ziepju burbuļus gaisā. Jau piekto vasaru pēc kārtas notiek Burbuļu festivāls. Tas ir aizsācies Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Pasākums sākas no 27. maija līdz septembra vidum katru otro pirmdienu. Sāc nedēļu citādāk! Tagad pasākums apvieno gandrīz katru lielāku pilsētu Lietuvā un dažās Eiropas pilsētās (Londona, Kopenhāgena, Parīze, Edinburga, Dublina, Linkolna uc). Lietainā vai saulainā laikā visas vasaras garumā pilsētas laukumā pulcējas iedzīvotāji un viesi, lai pūstu ziepju burbuļus.

Ikviens ir mīļi aicināts ņemt dalību kopā ar mums 12.augustā un 26. augustā visas dienas garumā no plkst. 12:00

15. un 16. augustā no plkst. 10:00 līdz 18:00 laipni aicināti uz „Drēbju dienām”!

Aija Rimša,

ĢDC vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top