Lapas karte
AA+A++
A AAA

ĢADC aicina uz māmiņu kluba nodrabībām novembrī!

06.11.2013

dscf9472.jpgĢimenes atbalsta dienas centrā aktīvi turpina darboties „Māmiņu klubiņš”. Prieks par to, ka mūsu pulciņam pievienojas arvien jauni dalībnieki. Benita Rūrāne pastāstīja māmiņām kā jākopj pirmie zobiņi.Kopā ar Ingunu Žogotu mācījāmies šūpuļdziesmas. Ļoti vērtīga ir pieredze, kurā māmiņas apmainās savā starpā.

11. novembrī notiks „Tauriņpieskārienu masāžas” apmācības nodarbība.

Tauriņpieskāriena masāža ir Maigās Bio-Enerģētikas pamatlicējas Evas Raihas izstrādāta masāžas terapijas tehnika, kas sniedz dziedināšanu un veicina attīstību jebkura vecuma cilvēkiem. Šī ir lieliska metode "bruņu kausēšanai" un dabiskās enerģijas plūsmu atjaunošanai ķermenī. Maigie, tikko sajūtamie pieskārieni palīdz atbrīvoties no stresa, paaugstina organisma bioloģisko aktivitāti, palīdz dziedināt gan fiziskās, gan emocionālās traumas. Nodarbības ilgums 4 stundas. Maksa vienai personai 15 Ls.Šajā nodarbībā var piedalīties ikviens, kurš vēlas apgūt Tauriņpieskārien masāžu.

13.un 27. novembrī notiks kārtējās „Māmiņu klubiņa” nodarbība. Šajās nodarbībās runāsim un mācīsimies pirkstiņ rotaļas un skaitām pantus.

ĢADC vadītāja Aija Rimša

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top