Lapas karte
AA+A++
A AAA

Dienas centra ikdiena un svētki aprīlī

06.05.2014

Ar siltu saulīti, pirmajiem pavasara putniem, puķēm, salapojušiem kokiem un prieku sirdīs ir pagājis aprīlis. Katram tas ir bijis savādāks.

Mazākie, pirmsskolas, centra apmeklētāji kopā ar saviem vecākiem ir iecienījuši lomu spēles ar mīkstajām rotaļlietām, zīmēšanu un puzļu salikšanu.

Skolēni ierodas centrā atpūsties pēc mācībām skolā, uzspēlēt dažādas galda, loģiskās, roku veiklības spēles, kā arī ar interneta palīdzību veikt uzdotos projekta darbus dažādos mācību priekšmetos, lasīt grāmatas vai kopā ar draugiem uzspēlēt bumbu.

Skolēni kopīgi izvēlas ēdienu receptes, kā arī tos gatavo. Šokolādes keksiņu cepšanas un rasola pagatavošanas receptes aprīlī ir apgūtas.

Lielākie aprīļa svētki bija Lieldienas kopā ar folkloras kopām "Urgas" un "Tīne".

Šūpoļu izpušķošana, šūpošanās, Lieldienu olu izstāde , to ripināšana, rotaļas, dejas ilgi paliks atmiņā visiem svētku dalībniekiem.

Lūk, kā Lieldienas mūsu centrā novērtē Kristers, Annija, Egija un Raivis.

"Patika Lieldienas DC, jo es vadīju un bija sarežģīti izdomāt olām uzslavas, jo visas bija vislabākās un foršākās. Trīs lietas man patika vislabāk - gatavošanās Lieldienām, folkloras kopas novadītās rotaļas un apsveikšana".

"Šis pasākums man ļoti patika, jo bija jautrs un interesants. Visforšākais bija tas, ka visi varējām piedalīties dejās un rotaļās. Galvenais, ka bija jautri. Paldies!!!"

"Patika palīdzēt pēc svētkiem sakārtot centru un dejot ar Grinetu".

"Viss kopā bija forši - olu ripināšana, dziesmas, dejas, rotaļas, skaistāko Lieldienu olu izstāde un apbalvošana".

Par latviskās dzīvesziņas praktisku ieviešanu Liedienās mūsu centrā liels paldies:

Ingunai Žogotai,

Laimai Lielupei,

Annijai Blaus,

Elgai Grigānei,

Natālijai Miķelsonei,

Vizmai Kalaus,

Grinetai Brokānei,

Airai Šipčenokai!

Lielās talkas dienā saņēmām pateicību par piedalīšanos radošo darbu konkursā "Tīra Baltijas jūra sākas Tavā vannasistabā", un bijām gandarīti par ieguldīto laiku un darbu.

Koknesiešiem par lielu pārsteigumu, Lieldienu rītā, Dienas centra apzāģētā stumbra galā, stārķis bija uzmeistarojis sev ligzdu.

Pat Lieldienu svinēšana centra pagalmā to neaizbaidīja! Un otrā dienā ligzdā jau atradās divi stārķi!

Daudzi garāmgājēji noraugās mūsu svēteļos un pacilāti dodas tālāk savās ikdienas gaitās. Priecāsimies arī mēs un ar nepacietību gaidīsim jaunos stārķēnus!

Lai labas domas un darbi arī turpmāk!

Ieva Jankovska,

Kokneses ĢADC vadītājas p.i.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top