Lapas karte
AA+A++
A AAA

Dienas centra apmeklētāju aizgājusī vasara

24.09.2014

img_4736_1.jpgNeticami ātri ir pagājusi vasara ne tikai dabā, bet arī Dienas centrā. Fotokluba "Kokneses kadrs" darbošanās ir piesaistījusi vēl citu jaunu un talantīgu dalībnieku uzmanību. Šī fotoentuziastu kopa, kuru vieno kopīgas radoši izzinošas nodarbības un fotoplenēri, gatavojas jaunai makro darbu izstādei, par kuru jūs uzzināsiet turpmāk.

Senioru klubiņa "Pīlādzītis" dalībnieces čakli darbojās arī vasaras periodā. Jaunas idejas, dažādu ekskursiju iespaidi, kopīgu problēmu un ierosinājumu apspriešana labestīgā gaisotnē, regulāri vieno šīs kundzes pulcēties Dienas centra zālē uz dažādām aktivitātēm.

Sociālās rehabilitācijas programmas ietvaros, Benita Peciņa novadīja nodarbību par smilgu pušķu praktisku izveidošanu, bet Dzidra Škoda jaunajām māmiņām uzsvēra pašnovērtējuma nozīmīgumu un iepazīstināja ar relaksācijas iespējām ikdienā.

Paldies VISIEM tiem koknesiešiem, kuri palīdzēja, lai Drēbju dienas varētu notikt. Vēlētos īpaši pateikties: Grinetai, Maritai, Dzidrai, Ņinai, Ārijai, Līgai, Kristapam un Ievai. Pateicamies Kokneses kultūras nama direktorei Ingunai Strazdiņai par ilggadēju sadarbību.

Skolēniem augustā tika piedāvātas divas ekskursijas. Likteņdārza apmeklējums, zinošās un atraktīvās gides Anitas Liepiņas vadībā, ilgi paliks bērnu un pieaugušo atmiņā. Vairākas stundas pagāja nemanot, jo pie katra Likteņdārza objekta bija kāds interesants Anitas stāsts. Pēc pārgājiena un ekskursijas Anita vēlreiz ciemojās Dienas centrā, lai padziļinātu un nostiprinātu mūsu zināšanas par Kokneses vēsturi, tās tagadni un iepazīstināja ar Likteņdārza nākotnes vīzijām. Mēs esam lepni, ka dzīvojam un strādājam Koknesē, Latvijas sirdī.

Otra ekskursija bija uz Seces zivju audzētavu "Purviņi". Tās īpašnieks Ojārs Daubers un viņa dēls Oskars Daubers tikšanās sākumā vēlējās uzzināt, vai Kokneses ekskursanti nākotni nesaistīs ar zivsaimniecību. Lietainā diena nespēja sabojāt mūsu prieku par samu, storu un tilapiju mazuļiem, kuriem bija atvēlēta zivju audzētavas lielākā platība. Bet pieaugušas stores, samus, tilapijas, karpas un citas "Purviņu" zivju audzētavas zivis varat iegādāties vai apskatīt Aizkraukles tirgus kioskā. Paldies Kokneses Novada Domei par transportu un šoferim Valteram par atsaucību!

Akmeņu apgleznošana, galda klāšana, salvešu locīšana, meldru darbnīca, grāmatu lasīšana kopā ar centra darbiniekiem un vecākiem, gudrinieku konkurss pulcēja daudz skolas un pirmsskolas vecuma bērnus ne tikai no Kokneses, bet arī no Jelgavas, Bebriem un Aizkraukles.

Pēc labi padarītiem darbiņiem, radošās virtuves dienās, paši gatavojām un degustējām dārzeņu rasolu, ābolu plātsmaizes, ceptu Āfrikas samu un stori ar dārzeņiem.

Centru vasarā apmeklēja arī ciemiņi no Ķeguma novada un Anglijas latvieši. Tie mūsu centra viesu grāmatā ierakstīja:

"Apbrīnojam Kokneses pilsētas Domi - perfekta attieksme pret saviem cilvēkiem! Lai veicas visos darbos!"

Kur vēl labāku novēlējumu?!

Lai mums visiem veicas šajā rudenī! Ieva Jankovska,

Kokneses Dienas centra vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top