Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aicinājums ziedot adītus vīriešu cimdus ar latvju rakstiem!

12.08.2015

cimdi_1.jpgŠogad Rīgā notiks Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas organizētais Eiropas mēroga speciālistu plenērs. Nozīmīgā pasākuma dalībniekiem iecerēts pasniegt dāvaniņas, kas viņos radītu vissiltākās sajūtas par mūsu valsti un cilvēkiem, kā arī ārvalstu viesiem uzskatāmi parādītu, ka ikkatrs darbs, ko veicam, ka ikkatrs solis, ko speram, ir ar dziļāku nozīmi un jēgu tad, ja ar to kādam var tikt sniegta palīdzība vispiemērotākajā brīdī.

Ziedot.lv. aicina dāvāt cimdu pārus, par kuriem ziedotie līdzekļi tiks veltīti labdarībai, tādējādi sniedzot palīdzīgu roku tiem, kuriem tas patiešām ir nepieciešams.

Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs aicina novada iedzīvotājus – čaklus adītājus atsaukties Ziedot.lv aicinājumam un kopīgi sarūpēt 140 vīriešu cimdu pārus ar mūsu nacionālo rakstu zīmēm.

Ja arī jūsu krājumos ir kāds adīts vīriešu cimdu pāris un vēlaties, lai tas aizceļo uz kādu citu pasaules valsti, kā arī šādā veidā palīdzot vākt ziedojumus slimo bērnu rehabilitācijai – līdz 31. augustam nesiet cimdu pārus uz Kokneses Senioru klubiņu, Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centru vai uz Sociālās palīdzības istabu Bebros!

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top