Pasākums “Domā. Elpo. Kusties.” Iršos03.07.2018

Šī gada 30. jūnijā Iršu pilskalnā (Bulandu pilskalnā) norisinājās pasākums "Domā. Elpo. Kusties.", kas bija paredzēts emocionālās veselības un labsajūtas uzlabošanai, garīgās veselības veicināšanai, kā arī enerģijas un harmonijas atjaunošanai.

Laiks bija vējains, bet dabā kustoties, apzināti elpojot un dejojot, ikviens klātesošais izbaudīja dabas un cilvēka mijiedarbību. Katrs dalībnieks ieradās ar savu mērķi – cits zinātkāres mākts, cits alkstot pēc jaunām zināšanām, cits mēģinot rast sevī iekšējo mieru un harmoniju, taču vēl citi, lai labi pavadītu laiku. Interesenti bija ieradušies no Iršiem, Bebriem, Kokneses, Ērgļiem un Jaunjelgavas un kopā pasākumā piedalījāmies 21 dalībnieks. Kā paši smējāmies - iekustinājām Iršu pilskalnu ar jaunām skaņām, jauniem deju soļiem, jaunām kustībām un jaunām enerģijām.

Pasākums notika darbības "Garīgās veselības diena "SEV"" ietvaros, īstenojot projektu nr. 9.2.4.2/16/I/019  "Koknese-veselīgākā vide visiem". Paldies tetahīlinga speciālistei Līgai Krēmanei par lieliskajām zināšanām, padomiem un enerģiju! Tiksimies nākošajā pasākumā "Domā. Elpo. Kusties.", kas notiks 28.jūlijā Bebru pagastā!

Biedrība "Irsis"

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top