Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktīvi, zinoši un veseli Kokneses novada bērni

07.06.2018

logo_abols.jpglogoooo_istais.jpg1.jūnijā Iršos notika Starptautiskajai Bērnu  aizsardzības dienai veltīts pasākums “ Aktīvi, zinoši un veseli Kokneses novada bērni”. Pasākums tiek rīkots projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Lai saliedētu bērnus un radītu kopības sajūtu atnākušajiem, pasākumu iesākām kopīgā deju solī.

Pasākuma laikā bērni varēja aktīvi darboties viņiem paredzētajās  netradicionālās zīmēšanas un veidošanas, veselīga uztura un atkarību darbnīcās. Dziedošajā darbnīcā, bērni varēja izdziedāt savas iemīļotākās dziesmas. Ļoti iecienīta pasākuma laikā bija sapņu ķērāju darbnīca. Tur savas radošās  dotības atklāja ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. Tautas bumbā notika sīva cīņa starp četrām komandām-“ Tumšie vilki”, “  Mikimausis”, “Šreki”, “Uzbrucēji.”  Lai spēlētājus saliedētu vēl vairāk, komandām bija jāizveido devīzes. Tās bija: “ Galvenais nav uzvarēt, bet piedalīties!” ;

 “ Viens par visiem, visi par vienu!” ; “ Mūsējie ir malači, pārējie ir kabači!” un “ Avanti!”

Pasākumu noslēdzām ar kopdziesmām  M.Brauna dziesmu “ Saule. Pērkons. Daugava.” un tautasdziesmu “ Pie Dieviņa gari galdi”, kā arī svētku cienastu un  gardu saldējumu.

Bērni uz mājām devās ar pašu radītajiem mākslas darbiem un gandarījuma sajūtu par aktīvi  pavadītu dienu.

 

ĢAC “ Dzeguzīte”  direktores p.i. Gaļina Kraukle,  

Iršu kultūras darba organizatore Aija Martuzāne,

Pērses sākumskolas direktores p.i. Santa Kalniņa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top