faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

"Spēlējiet, spēlmanīši!’’ 09.03.2018

No 2018. gada 1. februāra Kokneses novada izglītības iestāžu, kas realizē pirmsskolas izglītības programmu, mūzikas skolotāji ir iesaistījušies projektā "Spēlējiet, spēlmanīši!".

Projekts veltīts Latvijas simtgadei un tā mērķis ir veicināt bērnu patriotisko audzināšanu un savas valsts piederības sajūtas apzināšanos, iepazīstot latviešu mūziku. Skolotāji apzinās un atlasīs latviešu komponistu skaņdarbus, kas piemēroti muzicēšanai pirmsskolas vecuma bērniem. Izvēlētajiem skaņdarbiem veidos ritma partitūras. Audzēkņiem būs iespēja muzicēt un attīstīt savas muzikālās spējas, ritma izjūtu un pilnveidot muzikālo gaumi.

Rudenī, tuvojoties Latvijas Valsts dzimšanas dienai, rīkosim noslēguma koncertu – orķestru parādi, kur katrs skolotājs prezentēs savus priekšnesumus, kā arī, muzicēsim ar Kokneses Mūzikas skolas instrumentālajiem ansambļiem un kamerorķestri.

20. februārī Kokneses Mūzikas skolas atvērto durvju dienā novada pirmsskolas vecuma bērniem, notika svinīga projekta atklāšana. Liels pārsteigums visiem bija latviešu tautasdziesmu popūrijs, ko PII "Gundega" mūzikas skolotājas atskaņoja uz netradicionāla instrumenta - trubafona, kas izgatavots no plastmasas santehnikas caurulēm.

Lai projekta dalībniekiem skaists, radošs un interesantu ideju bagāts šis laiks!

Marija Vilde,

PII "Gundega" mūzikas skolotāja

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top