faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Sniega diena par godu Voldemāram Jākobsonam31.01.2018

Atceroties mūsu dižo novadnieku - tēlnieku, skolotāju un sportistu Voldemāru Jākobsonu, viņa dzimšanas dienā 27. janvārī Vecbebru Mežaparkā rosījās mazi un lieli ziemas prieku baudītāji. Jau devīto gadu bebrēnieši un tie, kas labi atceras Voldemāru Jākobsonu, tiekas sportiskā pasākumā "Sniega diena", kuru šoreiz atklāja sporta pasākumu organizētājs Artis Zvejnieks, Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza un tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas krājuma glabātāja Justīne Pastore. Tāpat kā iepriekšējos gadus dalībnieku vidū bija arī Bebru pamatskolas absolvents, Voldemāra Jākobsona bijušais skolnieks Andrejs Muraško. 

Artis Zvejnieks klātesošos aicināja piedalīties dažādās sportiskās stafetēs, bet iesildīšanās sākās ar jautro "Bumbiņu mešanu". Voldemāra Jākobsona rosinājums "Visi uz slēpēm!" piepildījās arī šajā reizē, jo pasākuma dalībnieki izmēģināja gan slēpošanu ar milzu slēpēm, gan slēpoja pa Mežaparka pļavu. Par godu atkal satikšanās brīdim tika uzcelti vairāki ņipri sniegavīri. Vislielāko "Sniega dienas" gaviļnieku izdevās uzcelt Andrejam Muraško kopā ar čaklajiem palīgiem.

Pasākuma noslēgumā "Sniega dienas" svinētāji sasildījās ar Birutas Leķes uz ugunskura vārīto gardo zupu. Bebru pagasta pārvaldes sarūpētie kārumi visvairāk priecēja mazākos pasākuma dalībniekus.

Paldies visiem "Sniega dienas" atbalstītājiem!

Justīne Pastore,

tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas krājuma glabātāja

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top