faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Pārnovadu uzņēmēju dienās Aizkrauklē arī Kokneses novada labumi19.03.2018

Pārnovadu uzņēmēju dienas Aizkrauklē jau kļuvušas par gadskārtēju tradīciju. 16. un 17. martā jau septīto reizi šajā vērienīgajā pasākumā, kurā viens no galvenajiem notikumiem ir izstāde – gadatirgus, pulcējās rekordliels dalībnieku skaits no tuviem un tāliem novadiem. Arī Kokneses novada uzņēmēji un Kokneses tūrisma centrs piedalījās plaši apmeklētajās uzņēmēju dienās Aizkraukles sporta centrā, lai kopā ar daudziem citiem amatniekiem, uzņēmējiem, zemniekiem, ražotājiem, tūrisma centriem un skolēnu mācību uzņēmumiem rādītu savu veikumu un gūtu jaunu pieredzi.

Izstādes – gadatirgus apmeklētāji labprāt degustēja un iegādājās Latvijā labi pazīstamo zemnieku saimniecībā „Vecsiljāņi” ražoto „Ievas sieru”. Daudziem patīkams atklājums bija koknesietes Gitas Tenisas gatavotās garšvielas, bet gardēži nevarēja paiet garām SIA „Kūpiņsalas” izcili gardajiem mājas kūpinājumiem. Starp Kokneses novada veselīgajiem produktiem ir tādi, kādu nav cituviet. Arī šoreiz koknesietis Ģirts Ločmelis piedāvāja savā uzņēmumā „Oga Powder” radīto ogu pulveri un sulas, bet bioloģiskās zemnieku saimniecības „Janavas” enerģiskajai saimniecei Antai Kučerei bija līdzi „Janavu” labumi: atzinīgi novērtētais krēms Beāte, toniki, garšaugu maisījumi, zāļu tējas un ziedu destilāti. Savukārt Kokneses čaklās rokdarbnieces Valentīna Puķīte un Laima Antoneviča vērā vaļā savu adījumu pūru, bet Spodras Briedes tamborētie zaķi jau rosināja domāt par Lieldienu tuvošanos. Kokneses tūrisma centrs aicināja iepazīties ar tūrisma objektiem un lieliskas atpūtas iespējām Kokneses novadā, kā arī iegādāties īpašos Kokneses suvenīrus.

Kokneses novada pārstāvji saņēma Aizkraukles novada domes pateicību par piedalīšanos Uzņēmēju dienās Aizkrauklē kā estētiski pievilcīgākais stends.

Aizkraukles novada pašvaldība pasākuma noslēgumā pasniedza uzņēmējiem balvas desmit nominācijās. Tās saņēma: Andis Egle (SIA “A. Egles”), Anatolijs Prohoda (“A. Prohoda individuālais uzņēmums”), Enerģētikas muzeja ekspozīcija “Pļaviņu HES”, metālmākslinieks Ants Brimerbergs, Gunārs Purgailis, Ludbāržu ģimene (SIA “Kalna baloži”), Kintija un Dāvids Kleimaņi (SIA “DK VETMED Plus”), Einārs Kviesis (SIA “Belinuss”) kafejnīca “AK Gardumi” un kafejnīcas “Solo” kolektīvs.

Paldies atsaucīgajiem un darbīgajiem mūsu novada uzņēmējiem un amatniekiem par piedalīšanos šajā pasākumā, godā ceļot mūsu novada labumus!

Sarmīte Rode,

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

 

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top