faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Noslēdzam “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūriju 2017”!09.04.2018

Sestdien, 7.aprīlī,  Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā noslēdzās lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2017”.

Šogad dalībai programmā pieteicās 45 dalībnieki, bet līdz galam izturēja 37,  kuri izlasīja  un anketā novērtēja vismaz sešas kolekcijas grāmatas.

Kā jau ierasts, žūrijas noslēguma pasākumā bērni saņem pateicības un balviņas  par paveikto darbu. Katru gadu programmas dalībnieki, kuri aizpilda anketu, saņem īpaši veidotu piederības suvenīru – šajā reizē tās ir Latvijas karoga krāsas aproces ar uzrakstu: Es mīlu grāmatas.

Pēc informatīvā sākuma, kurā uzzinājām, kuras šogad  ir novērtētākās kolekcijas grāmatas un  ieguvušas pirmās trīs vietas pēc visu programmas dalībnieku domām, turpinājām ar  erudītu zināšanu spēli “Grāmatu Šurumburums 2”. Šurumburums 2 ir iepriekšējā gadā spēlētās spēles otrā versija, kurā joprojām atbildot uz dažādiem  jautājumiem par un ap grāmatām, komandas krāja punktus/konfektes. Komandas savus iegūtos punktus draudzīgi sadala. Šogad bija divas ļoti zinošas un erudītas komandas “Dzirkstelītes” un “Zilonītes”. Reti kurš jautājums palika neatbildēts, pasaka, grāmata neatminēta un  ilustrācija neatpazīta. Uzvaras laurus, jeb vairāk konfekšu par pareizām atbildēm, ieguva “Dzirkstelītes”.

Liels prieks, ka bērniem un vecākiem patika gan spēlē, gan kopā būšana ar citiem Žūrijas dalībniekiem, un ir vēlme arī šogad turpināt lasīt un piedalīties BJVŽ 2018.

Turpinot lasīt grāmatas, gaidīsim vasaras sākumu, kad startu sāks jauna žūrija.

 Lielie un mazie BJVŽ 2017 dalībnieki, kuri netika uz pasākumu, nāciet uz bibliotēku pēc saviem suvenīriem un pateicībām!

Uz tikšanos bibliotēkā!

 Antra Vasiļevska

Kokneses pagasta bibliotēkas

Bērnu literatūras nodaļa

 

 

 

 

 

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top