faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Nodibinājuma “Kokneses fonds” padomē ievēlēts Andris Jaunsleinis10.10.2017

No šī gada 6.oktobra Andris Jaunsleinis ievēlēts Likteņdārza īstenotāja – nodibinājuma “Kokneses fonds” - padomē, kas turpmāk deviņu cilvēku sastāvā lems par visiem jautājumiem, kas saistīti ar Likteņdārza turpmāko attīstību, aktuālajiem projektiem, piemēram, jaunām idejām un to realizējumu, esošo objektu attīstību, uzturēšanu  un citiem jautājumiem.

  Andris Jaunsleinis pievienojas “Kokneses fonda” padomei pēc 24 gadu ilga darba Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēža amatā: “Aktīvi līdz šim esmu iesaistījies Likteņdārza veidošanā, piemēram, piedaloties pašvaldību ozolu godasardzes stādīšanā Likteņdārza amfiteātrī un uzrunājot pašvaldības atbalstam Lielā kalna veidošanai. Tautai, kas attīstībā balstās uz savu vēsturisko pieredzi, vienmēr būs nākotne, tāpēc Likteņdārza ideja man tuva. Savu līdzšinējo pieredzi izmantošu, lai veicinātu pašvaldību iesaisti mums nozīmīgās piemiņas vietas un dārza izaugsmē.”

 Fonda padomē šobrīd bez atlīdzības un uz brīvprātības principa darbojas vēl astoņi padomes locekļi: uzņēmējs Vilis Vītols (priekšsēdētājs), Kokneses pašvaldības vadītājs Dainis Vingris (vietnieks), uzņēmējs Guntis Belēvičs, Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete, I. Gaiša Kokneses vidusskolas direktors Māris Reinbergs, profesors Jānis Stradiņš, mecenāte, “Vītolu fonds” padomes locekle Marta Vītola, rakstniece un dramaturģe Māra Zālīte. Padome tiek sasaukta vismaz reizi trijos mēnešos vai arī pēc nepieciešamības.

 “Kokneses fonda” padomes galvenais uzdevums ir veicināt Likteņdārzā uzsāktās būvniecības - daudzfunkcionālās ēkas, amfiteātra, apmeklētāju autostāvvietas un Lielā kalna - pabeigšanu. Padome nodarbojas arī ar jautājumiem, kas skar jau esošo objektu pilnveidi un uzturēšanu, jo līdz šim tautas veidotajā dārzā ieguldīti ap diviem miljoniem eiro.

 “Kokneses fonds” lepojas, ka šogad ir saņemta biedrības „Daugavas Savienība” balva par ieguldījumu Daugavas ielejas kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanā, atjaunošanā un popularizēšanā, kā arī izveidots radoši izglītojošs laukums, ko radījuši jaunie kokapstrādes amata meistari no Latvijas un Lietuvas. Ar SIA “Lattelecom” atbalstu visā Likteņdārza teritorijā pieejams bezmaksas internets bez datu apjoma ierobežojuma. Katru gadu Likteņdārzu apmeklē gandrīz 100 tūkstoši apmeklētāju, arvien vairāk no ārvalstīm, kur Likteņdārzs ieguvis starptautisku rezonansi.

Informācija: Andris Jaunsleinis 24 gadus bijis Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis, kā arī vadījis Latvijas delegāciju ES Reģionu komitejā un Vietējo un Reģionālo pašvaldību kongresā, strādājis vadošos amatos Liepājas un deputāts  Ventspils novada  pašvaldībās, studējis Rīgas Tehniskajā universitātē un Latvijas Universtitātē, bijis aktīvs Tautas frontes biedrs kopš tās dibināšanas pirmsākumiem. Saņēmis Triju Zvaigžņu ordeni par ilgstošu un veiksmīgu darbu Latvijas Pašvaldību savienībā.

 Papildu informācija:

Valda Auziņa

Nodibinājuma „Kokneses fonds”

Valdes priekšsēdētāja

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top