Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/jaunumi/liktendarzs_uzsak_jauno_sezonu_un_aicina_uz_lielo_talku_28_aprili
Drukas datums: 17:32:34 16.02.2019

Likteņdārzs uzsāk jauno sezonu un aicina uz Lielo talku 28. aprīlī09.04.2018

Līdz ar pavasara atnākšanu rosība atgriežas arī Likteņdārzā. Apmeklētājiem jau atvērta Likteņdārza Informācijas ēka, kuras darba laiks aprīlī būs katru dienu no plkst. 11:00 līdz plkst. 17:00. Tajā var uzzināt informāciju par Likteņdārzu, pasūtīt bruģakmeni, reģistrēt Lielajam kalnam atvesto zemi vai laukakmeni novietošanai amfiteātrī, kā arī iegādāties suvenīrus.

 Šī sezona Likteņdārzā solās būt ļoti aktīva. Turpināsies jau pieminētā Lielā kalna un Likteņdārza draugu alejas iebruģēšana, kā arī šī brīža nozīmīgākais projekts – daudzfunkcionālās sabiedriskās ēkas būvniecība. Ikviens var līdzdarboties Likteņdārza tapšanā, atvedot maisiņu zemes vai 20 – 30 cm diametra pelēku laukakmeni vai iegādājoties bruģakmeni ar iegravētu vārdu.

 Esam pateicīgi arī ikvienam, kas izvēlas atbalstīt Likteņdārzu ar savu darbu, piedaloties talkās. Arī šogad aicinām tuvējās apkārtnes iedzīvotājus uz Lielo talku 28. aprīlī plkst. 10:00. Gaidām gan lielus, gan mazus, jo darāmais atradīsies visiem. Kā jau kārtīgā talkā pēc strādāšanas talciniekus cienāsim ar spēcinošu maltīti. Īpaši aicinām koknesiešus, kuri par piedalīšanos talkā saņems Likteņdārza Gada karti. Tā dod iespēju 6 cilvēkiem sezonas laikā, uzrādot šo karti, apmeklēt Likteņdārzu neierobežotu reižu skaitu bez ieejas ziedojuma.

 Lielajai talkai lūgums pieteikties līdz 20. aprīlim, zvanot pa tālruni 25495544 vai rakstot e-pastu uz adresi liktendarzs@koknesesfonds.lv.

 Par pārējiem sezonas laikā plānotajiem pasākumiem iespējams uzzināt Likteņdārza mājas lapā www.liktendarzs.lv vai sociālajos medijos Facebook, draugiem.lv, Instagram un Twitter . Šogad, Latvijas simtgadē, tie būs ar īpašu skanējumu. Uz tikšanos Likteņdārzā!

 Linda Galino,

Nodibinājuma “Kokneses fonds” administratīvā direktore