faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Latvijas Pašvaldību izpilddirektori tiekas sanāksmē Koknesē09.09.2018

7. septembrī Kokneses novada domē notika Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) sanāksme. 

Sanāksmē LPIA priekšsēdētājs Ivo Virsis iepazīstināja ar LPIA aktualitātēm. Par iespējām izveidot vietējo produktu un pakalpojumu portālu stāstīja uzņēmuma "anaZana" pārstāve Lidija Škoļnija, par interešu konfliktu pārkāpumiem un pašvaldību iekšējo kontroli runāja KNAB Stratēģiskās analīzes un politikas plānošanas nodaļas galvenā speciāliste Inta Nolle, savukārt ar aktuālo pašvaldību gada pārskatu finanšu revīzijās iepazīstināja zvērinātā revidente Biruta Novika. Par Zivju fonda aktualitātēm ieskatu sniedza LPS pārstāvis ZF KP Monvids Švarcs.

Pēc sēdes koknesieši viesus iepazīstināja ar paveikto sava novada izaugsmē, devās apskatīt Kokneses viduslaiku pilsdrupas, sporta centru, tūrisma informācijas centru un Likteņdārzu. Sanāksmes dalībniekiem bija iespēja degustēt vietējo uzņēmēju ražojumus.

Vērtējot darbošanos LPIA, Kokneses novada domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs atzīst: "Dalīšanās pieredzē un savstarpējā komunikācija ir vērtīgākās lietas, ko iegūstu pats, piedaloties pašvaldību izpilddirektoru sanāksmēs. Ikviena tikšanās reize ir jauna darba pieredze ar  noderīgu informāciju, profesionāliem lektoriem, saistošām tēmām un viesmīlīgu uzņemšanu.  Man bija patiess prieks un gods sagaidīt kolēģus no visas Latvijas, lai šajā reizē parādītu nelielu daļu no tā, ar ko lepojamies un, kā saimniekojam Kokneses novadā."

Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top