faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta priekšpēdējais posms Vecpilī08.08.2017

Sestdien Vecpils autotrasē norisinājās Latvijas autokrosa čempionāta piektais - priekšpēdējais posms. Priekšpēdējais, līdz ar to viens no svarīgākajiem! Sportisti skatītājiem nelika vilties, sagādājot elpu aizraujošus momentus un īpaši spraigas cīņas finālbraucienos.

Pēc pārbaudījumiem pilnās dienas Vecpils trasē un priecējošiem rezultātiem, SB Koknesis autokrosa komanda teic: " 5.posms Latvijas Autokrosa Čempionātā noslēdzies!! Lietus, vējš, dubļi.. un kāds saules stariņš! Plašs emociju spektrs vienā dienā. Mums bija skaisti braucieni līderu pozīcijās, smaga atkāpšanās no tām, bet rezultātā: Andis Ūtēns - skaisti izcīnīta III vieta 1600 klasē, VAZ Klasika - Edgars Elsts kārtējo reizi pierādīja, ka jebkādas neparedzētas tehniskās problēmas ir novēršamas īsā laika sprīdī - ar lielisku draugu atbalstu.

Komandas mazie braucēji - Emīls Mirošņiks un Markuss Ūtēns - LEPNUMS!!! Enerğija, cīņas spars un gribasspēks starot staroja! Markuss dienas gaitā rādīja lielisku sniegumu, ierindojoties starp labākajiem braucējiem, bet, diemžēl, abi mazie braucēji pēdējos fināla apļos bija spiesti atkāpties no cīņas tehnisku iemeslu dēļ... tomēr viss vēl priekšā - 27.augustā Latvijas autokrosa čempionāta šīs sezonas pēdējā posma cīņas SMILTENĒ!"

Anita Šmite


Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top