faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Aizvadīta 25. starptautiskā Baltijas tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”06.02.2018

Rīgā, Ķīpsalā nedēļas nogalē aizvadīta 25.ikgadējā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2018”. Izstādē piedalījās un Kokneses novadu pārstāvēja Kokneses tūrisma informācijas centrs, piedāvājot ceļotājiem par savu brīvdienu galamērķi izvēlēties Kokneses novadu. Tradicionāli izstādē piedalījās arī pārējie Aizkraukles reģiona novadu tūrisma  informācijas centri un pakalpojumu sniedzēju pārstāvji.

Izstāde notika trīs dienas divās tematiskajās hallēs – “Apceļo Latviju!” un “Atklāj pasauli!”.

Hallē “Apceļo Latviju” bija sastopami visi Latvijas novadi. Šeit ar dalību trīs stendos rosījās arī Kokneses tūrisma informācijas centrs. Par jaunumiem un tūrisma iespējām Kokneses novadā bija iespēja uzzināt Zemgales Plānošanas reģiona, Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas ietvaros projekta “AttractiveForYou”, kā arī projekta  “Explore Hansa” stendos.

Kopumā bija vērojama liela interese par tūrisma piedāvājumiem Kokneses novadā. Visbiežāk izstādes apmeklētāji vēlējās uzzināt par šī gada lielākajiem pasākumiem novadā, aktīvās atpūtas iespējām un jaunākajiem piedāvājumiem. Tāpat liela interese bija par Likteņdārza veidošanu un paveiktajiem darbiem šovasar, par piedāvājumiem Kokneses pilsdrupās un ievērojamākajiem apskates objektiem novadā.  Ir liels prieks, ka Koknese tūristiem joprojām ir iemīļota ekskursiju un brīvdienu pavadīšanas vieta, par kuru saņēmām daudz atzinīgus vārdus.

Popularizēt mūsu novadu klātienē bija ieradušies arī novada radošie pārstāvji: Amatu centrs “Mazā kāpa”, kur radošā darbnīcā bija iespēja līdzdarboties un pagatavot sev īpašu atslēgu piekariņu. Zemnieku saimniecības “Janavas” īpašniece Anta Kučere iepazīstināja ar saimniecībā ražoto produkciju, aicināja uz ekskursijām un piedāvāja izbaudīt bioloģiskās kosmētikas - krēma “Beāte” un dažādu losjonu iedarbību. Biedrības “Baltaine” Radošā māja ar savu atraktivitāti iesaistīja rotaļās, dejās un dziesmās apmeklētājus, aicinot iepazīt pirmās iemaņas dažādos amatos un baudīt vietējo kulināro mantojumu.

Paldies vietējiem uzņēmējiem, ar kuru atbalstu Koknesi popularizējām, piedāvājot dažādas degustācijas. Izsakām pateicību:

  • z/s “Dravas“, personīgi Dacei Nebēdniecei par ziedoto medu;
  • Kokneses miesnieka gardumiem – par cepumiem;
  • Ievas sieram – par sieru;
  • Oga Powder – par sukādēm un ogu pulveri.

Sakām lielu paldies visiem atbalstītājiem!

Santa Midere, tūrisma informācijas konsultante

Foto: Anita Šmite

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top