Lapas karte
AA+A++
A AAA

Jauniešiem

Aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā par zaļāku Eiropu

07.09.2021

konkurss_zalaka_eiropa.jpgInformācijas tīkls jauniešiem Eurodesk – organizē konkursu ar izaicinājumu sēriju jauniešiem no 13 – 30 gadu vecumam par Eiropas tematiku!

 Ik rudeni Eurodesk aicina jauniešus izkustēties, iesaistoties Eiropas līmeņa kampaņā "Time to move" un stāstot par jauniešu neformālās izglītības iespējām ārzemēs. Pērn Latvijā notika 18 dažādi klātienes un tiešsaistes pasākumi, kā arī Eiropas līmeņa T-kreklu konkurss, kur 89 no 334 iesniegtajiem darbiem bija tieši Latvijas jauniešu! Un latviete Una arī saņēma balvu vienā no nominācijām kā labākā! Vai arī šogad varam startēt tikpat labi un vēl labāk?

 Šogad konkurss ir vesela izaicinājumu virkne – četri dažādi formāti un tēmas, kas tiks izsludinātas ik pa divām nedēļām septembra un oktobra garumā.

Lasīt visu ziņu

Sākusies pieteikšanās "Jaunatnes gada balvai"!

06.09.2021

jaunatnes_gada_balva_afisa.jpgHei, Aizkraukles novada jaunieti!

Vai jau esi paspējis pieteikties kādai no nominācijām godināšanas pasākumā "JAUNATNES GADA BALVA"?!

Pasākuma mērķis ir izcelt un novērtēt, kā arī godināt un pateikties tiem jaunā Aizkraukles novada (iepriekš – Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadu) jauniešiem, pozitīvo pārmaiņu ieviesējiem, kuri ar savu piemēru un paveikto ir mainījuši savu un citu jauniešu ikdienu, kā arī skatījumu uz Jaunatnes politikas attīstību novados. 

Lasīt visu ziņu

Jaunieši, mēs gribam jūs dzirdēt!

27.08.2021

debtes.jpgJa esi jaunā Aizkraukles novada jaunietis vecumā no 13-29 gadiem, aicinām tevi aizpildīt anketu par jauniešu aktivitātēm savā dzīvesvietā.

https://docs.google.com/.../1FAIpQLScwyvs2HHY.../viewform...

Anketa ir paredzēta turpmākajiem pasākumiem, kā arī deputātu un jauniešu debatēm, kas norisināsies 27.augustā. Pasākums ir veltīts jaunā Aizkraukles novada apvienību pārvalžu jauniešiem, lai jaunieši un politiķi izprastu novada jauniešu intereses un rastu iespējas uz jaunām idejām.

Šo aptauju organizē biedrība "Kokneses jauniešu biedrība" ar mērķi noskaidrot jauniešu vajadzības un intereses par jauniešu politikas jautājumiem, lai sekmīgi varētu plānot jauniešiem piemērotas aktivitātes, veicināt jauniešu līdzatbildību politisko lēmumu pieņemšanas procesos un līdzdalību sabiedriskajā dzīvē.

Anketa ir anonīma un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā.

Jauniešu aptauja notiek no 2021.gada 24.augusta līdz 2021.gada 31.septembrim.

Lasīt visu ziņu

Veicinās jauniešu izpratni politikas jomā

19.08.2021

3.jpgMēs, Kokneses jaunieši, esam ievērojuši aktuālu problēmu jauniešu vidū - izpratnes trūkumu par politiskajiem procesiem. Īpaši tagad, kad esam apvienojušies vienā novadā, ir noderīgi veicināt jaunatnes izpratni politikas jomā.

Tāpēc esam izveidojuši pasākumus, kuros uzlabosim politiķu un jauniešu savstarpējo komunikāciju! Sākam 20. augustā plkst. 16.00 Kokneses stadionā ar sadraudzības spēlēm futbolā un turpinām 27. augustā plkst. 16.00 Kokneses estrādē ar jauniešu - politiķu debatēm. Pasākuma moderators Inese Šubēvica.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Jauniešiem kopēja platforma Instagram vidē

28.04.2021

logo_kopums_sveiks_kaimin__1.jpgŠī gada 7. aprīlī notika pirmā tikšanās sešu jauniešu grupai, kas uzņēmās iniciatīvu un izveidoja Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadu jauniešiem kopējo platformu Instagram vidē, ar nosaukumu @sveiks_kaimin, izvirzot sev par mērķi – parādīt sabiedrībai, ka jaunieši var aktīvi iesaistīties un sniegt ieguldījumu savas pašvaldības darbā ar jaunatni. Kā paši jaunieši stāsta, tad Instagram platforma tiks pielietota Starpnovadu sadarbības projekta "Sveiks, kaimiņ!" (identifikācijas Nr. VP2020/1.2-4)* un Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadu sadarbības popularizēšanai jaunatnes jomā. Bet tas ir tikai sākums!

Lasīt visu ziņu

Starpnovadu sadarbības projekta "Sveiks, kaimiņ!" jaunatnes jomas atbildīgie piedalījās apmācībās kapacitātes celšanai

23.04.2021

logo_kopums_sveiks_kaimin__1.jpgAizkraukles novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam 1. sadaļas Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās 1.2. apakšsadaļas "Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī", par projekta "Sveiks, kaimiņ!'' (identifikācijas Nr. VP2020/1.2-4) īstenošanu.

Projekta īstenošanas laikā tiek veidota sistēma, kura nodrošina iespēju jauniešiem un jaunatnes jomā iesaistītajiem speciālistiem īstenot institucionālo sadarbību Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadu ietvaros un starp novadiem, jauniešu līdzdalību novadu sabiedriskajā dzīvē, prasmju attīstību un kompetenču uzlabošanu, brīvprātības principu nostiprināšanu un izpratnes veicināšanu par jaunatnes politikas īstenošanas instrumentiem novadu kopējās Jaunatnes politikas veidošanā.

Lasīt visu ziņu

Starpnovadu sadarbības projekta "Sveiks, kaimiņ!" jaunatnes jomas atbildīgie rod jaunas idejas sadarbības stiprināšanai

01.04.2021

logo_kopums_sveiks_kaimin__1.jpgStarpnovadu sadarbības projekta “Sveiks, kaimiņ!” jaunatnes jomas atbildīgie vērtēja jaunatnes jomu Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novados, rodot jaunas idejas sadarbības stiprināšanai un jomas attīstīšanai nākotnē! 

Aizkraukles novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam 1. sadaļas Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās 1.2. apakšsadaļas “Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī”, par projekta “Sveiks, kaimiņ!” (identifikācijas Nr. VP2020/1.2-4) īstenošanu.

Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top