Lapas karte
AA+A++
A AAA

Izglītība

Par Kokneses novada izglītības darba speciālisti apstiprināta Ilona Lazda

27.08.2020

img_20200826_141001.jpgKokneses novada domes deputāti 26. augusta domes sēdē par Kokneses novada izglītības darba speciālisti apstiprināja Ilonu Lazdu.

Kokneses novada domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs informēja deputātus, ka pašvaldības izsludinātājā konkursā uz izglītības darba speciālista vakanci tika saņemti trīs pieteikumi. Vērtēšanas komisija par amatam atbilstošāko izvēlējās Pļaviņu novada izglītības darba speciālistes Ilonas Lazdas kandidatūru. Domes deputāti vienbalsīgi lēma par viņas apstiprināšanu amatā. Darba pienākumus Ilona Lazda sāks ar jaunā mācību gada sākumu – 1. septembri.

Lasīt visu ziņu

Mūsu skola katram bērnam

19.08.2020

pateiciba_projekts_skola_2030.jpgVērtības nepastāv izolēti pašas par sevi. Tās arī nav harmoniskas, nepretrunīgas. Bieži tās nonāk pretrunā cita ar citu. Tādēļ vēl svarīgāka par pašām vērtībām ir vērtību sistēma ar savām hierarhijām un morālajām dilemmām. Tieši morālās dilemmas, kad ir jāizšķiras starp divām vai vairāk vērtībām, atklāj attiecīgās sabiedrības vērtību sistēmu. Katram cilvēkam tā ir konkrēti sava, taču lielākoties tā vienā sabiedrībā tomēr ir kopīga. Tieši šī kopīgā vērtību sistēma raksturo konkrēto sabiedrību kā tādu. Un tā savukārt atrodas ciešā saistībā ar attiecīgo valsts iekārtu. Autoritārā, totalitārā sabiedrībā ir sava vērtību sistēma, demokrātiskā sabiedrībā tā ir cita, kas būtiski atšķiras no autoritāras vai totalitāras sabiedrības vērtību sistēmas.

No valsts prezidenta Egila Levita runas Skola2030 konferencē “Skola katram bērnam”

 18. augustā Kokneses pamatskolas – attīstības centra projekta “Skola 2030” komanda devās uz Ādažiem, kur norisinājās projekta noslēguma konference “Mūsu skola katram bērnam”.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kursi pedagogiem Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

19.08.2020

Mūsdienu pasaulei ir raksturīgas nemitīgas pārmaiņas un attīstība, kas būtiski ietekmē arī izglītības sfēru un tajā sastrādājošos. Cilvēku darbība visdažādākajās jomās kļūst arvien plašāka un neparedzamāka, jo to ietekmē globalizācija, informācijas tehnoloģiju attīstība un vērtību daudzveidība. Bērniem ir jāiemācās dzīvot vidē, kas nepārtraukti mainās un jau skolas solā ir jāiegūst tādu mācīšanās pieredzi, kas ļauj vispusīgi vērtēt situāciju, brīvi un adekvāti rīkoties. Mācīties spējīga sabiedrība nevar pastāvēt bez mācīties spējīga skolotāja, līdz ar to tālākizglītības nozīme ar katru gadu pieaug, jo, ja zināšanas netiek papildinātas, nav iespējams saglabāt konkurētspēju.

Lasīt visu ziņu

Aktuālā informācija jauno mācību gadu uzsākot

24.08.2020

skola_2020.jpgIzglītības process no 1. septembra tiek organizēts klātienē, ja epidemioloģiskā situācija ir līdzīga kā tagad. Klātienes mācību procesā visos izglītības līmeņos ir jāievēro nepieciešamie drošības pasākumi – jānodrošina savlaicīga informācija, jāievēro higiēna, personiskā veselības stāvokļa uzraudzība un distancēšanās.

Aicinām iepazīties ar ieteikumiem  izglītības iestādēm mācību procesa organizēšanai izglītības ieguvei klātienes formā, tajā skaitā mācības organizējot arī attālināti, atbilstoši izglītības iestādes īstenotajai izglītības programmai (-ām), lai mazinātu iespējamos inficēšanās riskus ar Covid-19. 

Lasīt visu ziņu

Darbīgs un izaicinājumiem bagāts laiks

28.05.2020

attachment1.jpgPavasaris ir viens no gaidītākajiem gadalaikiem, kad sāk plaukt koki, ziedēt puķes, atgriežas gājputni, taču šis pavasaris ir citādāks nekā ierasts. No 2020. gada 12. marta valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija, tādēļ mācību process no 25. marta noris attālināti.

Uzsākot attālinātā mācību procesa organizāciju Skolā – centrā, skolas pedagogiem bija jāturpina izglītojamajiem radīt iespēju un apstākļus dažādu zināšanu ieguvei, prasmju pilnveidošanai, talantu attīstīšanai.

Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top