Lapas karte
AA+A++
A AAA

Izglītība

Pašvaldība turpina nodrošināt pārtikas pakas skolēniem

10.03.2021

partikas_pakas_1203.jpgKokneses novada pašvaldība ārkārtējā situācijā, kad mācību process notiek attālināti, turpina nodrošināt pārtikas pakas skolēniem. 12. martā pārtikas pakas saņems Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Bebru pamatskolas 5. - 9. klašu un Pērses pamatskolas 5. – 6. klašu skolēnu vecāki.

Kārtējās pārtikas pakas 5.- 9. klasēm tiks komplektētas par trīs attālināto mācību nedēļām – no 8. februāra līdz 26. februārim. Pārtikas pakas gatavo SIA "Danis plus", kas nodrošina ēdināšanu Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā.

Lasīt visu ziņu

PII "Gundega" tiek pagarināta karantīna, iestāde slēgta līdz 12. martam

04.03.2021

logo_kokneses_novada_pirmsskolas_izglitibas_iestade_gundega.jpgJau iepriekš tika ziņots, ka no 22. februāra līdz 7. martam uz karantīnas laiku slēgta Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde "Gundega". Informējam, ka no 8. marta līdz 12. martam bērnudārzs darbu neatsāks.

Šodien, 4. martā, ņemot vērā PII "Gundega" vadītājas Ritas Gabaliņas iesniegumu, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) saņemtos norādījumus, informāciju par 14 dienu kumulatīvo Covid-19 gadījumu skaitu uz 100 000 iedzīvotājiem Kokneses novadā uz 2021. gada 3. martu, tika izdots Kokneses novada domes priekšsēdētāja Daiņa Vingra rīkojums Nr. 7 par pašizolācijas noteikšanu pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" audzēkņiem un darbiniekiem no 2021. gada 8. marta līdz 12. martam.

Lasīt visu ziņu

Uz karantīnas laiku slēgtais bērnudārzs "Bitīte" atsāks darbu

26.02.2021

bitite1.jpgKokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" no 1. marta atsāks darbu. Bērnudārzs bija slēgts uz karantīnas laiku no 17. februāra līdz 27. februārim, kad saslimšana ar Covid-19 bija konstatēta divām darbiniecēm.

PII "Bitīte" vadītāja Justīne Miezīte informē, ka iestādes kolektīvs ir veicis Covid-19 testus, visiem darbiniekiem, kuri strādā ar bērniem, ir apstiprināti negatīvi rezultāti.

Lasīt visu ziņu

Precizēta informācija - PII "Gundega" slēgta līdz 7.martam

22.02.2021

lidz_0703.jpgKā ziņots iepriekš, Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" saslimšana ar Covid-19 apstiprināta iestādes medmāsai. Iestāde no šodienas, 22.februāra, slēgta uz karantīnas laiku. Plānojot turpmāko iestādes darbu, ir pieņemts lēmums iestādi slēgt līdz 7.martam (ieskaitot). 

PII "Gundega" vadītāja Rita Gabaliņa skaidro: "Šodien ir pieņemts lēmums pagarināt noteikto karantīnas laiku par vienu darba dienu un iestādi slēgt līdz 7.martam, lai daļa iestādes darbinieku un tehniskais personāls šajā periodā varētu doties atvaļinājumā. Šāds lēmums ļaus veiksmīgāk plānot iestādes darbu vasaras periodā un nodrošināt pakalpojumu pieejamību ilgāk vasarā."

Lasīt visu ziņu

Uz karantīnas laiku no 22.februāra - 4.martam slēgta PII "Gundega"

20.02.2021

gundega_karantina.jpgKokneses novada pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" saslimšana ar Covid-19 apstiprināta iestādes medmāsai. No 22. februāra  līdz 4.martam iestāde slēgta uz karantīnas laiku. Iestādes vadītāja Rita Gabaliņa informē: "Šodien, 20. februārī, saņēmu informāciju par medmāsas saslimšanu. Ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus, bērnudārzā noteikta karantīna līdz 4. martam (ieskaitot). Jaunāko grupu bērniem mācību process nenotiks, savukārt 5-6gadīgo bērnu grupas turpinās mācības attālināti. Lūdzam vecākus sekot līdzi ievietotajai informācijai iestādes E-klasē."

Atrodoties karantīnā, vecāki tiek aicināti sekot līdzi bērnu un savam veselības stāvoklim, vērot, vai neparādās augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes – paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana. Parādoties simptomiem, telefoniski jāsazinās ar ģimenes ārstu par tālāko rīcību.

Vecāki un darbinieki (kuri nestrādās attālināti) šajā laikā var sazināties ar savu ģimenes ārstu un izmantot darba nespējas lapu B. 

Lasīt visu ziņu

Kokneses novadā 1. – 4. klašu skolēni mācības klātienē vēl neatsāks

19.02.2021

macibas_1_4_klasem.jpgNo pirmdienas, 22. februāra, mācības klātienē atsāks 1.- 4. klases pašvaldībās ar zemu Covid-19 saslimstību. Valdība ar 18. februāri noteikusi, ka turpmāk vispārējās izglītības procesa organizēšanā tiks ņemts vērā reģionālais princips, proti, ka tajās pašvaldībās, kurās 14 dienu kumulatīvā saslimstība ar Covid-19 ir zemāka par 200 saslimušajiem uz 100 000 iedzīvotāju, pie konkrētiem nosacījumiem var atsākt klātienes mācības. Kokneses novada pašvaldība pirms divām nedēļām bija to pašvaldību sarakstā, kurās varētu atsākt mācību darbu klātienē, taču šobrīd situācija ir mainījusies.

Kokneses novada izglītības iestādēs 1. - 4. klašu skolēni mācības turpinās attālināti, jo izglītības iestādēs strādājošo vidū ir konstatēti saslimšanas gadījumi ar Covid-19. 

Lasīt visu ziņu

Pieteikšanās skolotāju izglītības projektam "Mācītspēks" noslēgsies 1.martā

17.02.2021

macitspeks_horizontali.jpgIkvienas nozares speciālists var pieteikties vērienīgajā skolotāju izglītības projektā "Mācītspēks", lai apgūtu skolotāja profesiju un vienlaikus uzsāktu darbu skolā, nākamajā mācību gadā pievienojoties Latvijas izglītības sistēmai kā viens no 100 jaunajiem pedagogiem. Projekta kandidāti var pieteikties līdz 1. martam.

Anna Peipiņa, projekta "Mācītspēks" dalībnieku piesaistes vadītāja: "Daudzi no projekta dalībniekiem par skolotāja profesiju domājuši jau ilgāku laiku. Kādam tā reiz palikusi kā otrā studiju prioritāte, citam bijusi pieredze neformālajā izglītībā, un ir vēlme savu artavu sniegt daudz lielākā apjomā. Īstais "grūdiens" daudziem nācis tad, kad viņi uzzinājuši par projektu "Mācītspēks" un iespēju mācīt un mācīties reizē. Ļoti ceru, ka arī šī ziņa par jauno pieteikšanos sasniegs tos, kas vēl lemj par savu karjeras attīstību pedagoģijā un nebaidīsies šo iespēju izmantot!"

Lasīt visu ziņu

Pieaug saslimstība ar Covid-19 novada izglītības iestādēs

17.02.2021

17022021.jpgEpidemioloģiskā situācija Latvijā saistībā ar Covid-19 izplatību joprojām pasliktinās, un saslimstība pieaug arī bērnu un izglītības iestādēs strādājošo vidū, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija. Diemžēl arī Kokneses novada izglītības iestādēs ir konstatēti inficēšanās gadījumi. No 17. februāra līdz 27. februārim slēgta Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte", mājas karantīna līdz 24. februārim noteikta Bebru pamatskolas pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem, bet no 18. februāra līdz 5. martam slēgta pirmsskolas grupa Pērses sākumskolā un iestādē strādājošie ievēro karantīnu. Kokneses pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" līdz 22. februārim slēgta grupiņa "Sprīdītis", bet no 18. februāra līdz 2. martam nedarbosies grupiņas "Vāverīte" un "Pelīte".


Lasīt visu ziņu

Pašvaldība nodrošina pārtikas pakas 1.- 4. klašu skolēniem attālināto mācību laikā

12.02.2021

1_4_klasu_partikas_pakas.jpgAttālināto mācību laikā 2020./2021. mācību gada 2. semestrī 1. - 4. klašu skolēniem pašvaldības piešķirto brīvpusdienu nauda tiek novirzīta kā atbalsts ģimenēm pārtikas paku nodrošināšanai skolēniem attālinātā mācību procesa laikā.

Pārtikas pakas 1. - 4. klasēm tiks komplektētas par četrām attālināto mācību nedēļām no 25. janvāra līdz 19. februārim. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Bebru pamatskolas un Pērses sākumskolas 1. – 4. klašu skolēnu vecāki pārtikas pakas varēs saņemt šodien, 19. februārī.

Lasīt visu ziņu

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības aicinājums vecākiem

10.02.2021

Mīļie vecāki! Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina būt atbildīgiem un iespēju robežās nevest bērnus uz pirmsskolas izglītības iestādi. Covid-19 izplatība, diemžēl, palielinās tieši starp pirmsskolās strādājošajiem.

Mēs ļoti labi saprotam, ka visiem vecākiem nav iespēju pašiem būt kopā visu darba dienu ar bērnu/iem. Pirmsskolu kolektīvi zina, cik svarīgs ir vecāku darbs, tāpēc ir gatavi strādāt, bet būtiski, lai mēs visi – bērni, vecāki, pirmsskolas darbinieki būtu veseli!

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top