Pieredzes apmaiņas seminārs mūzikas un ritmikas skolotājām Kokneses novada PII “Gundega”11.02.2019

Noslēdzies Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāžu Latvijas simtgadei veltītais projekts "Spēlējiet, spēlmanīši!", kura mērķis bija veicināt bērnu patriotisko audzināšanu un savas valsts piederības sajūtas apzināšanos, iepazīstot latviešu komponistu skaņdarbus. Šis muzikālais piedzīvojums ilga vienu gadu, tā laikā apzinājām un atlasījām latviešu komponistu skaņdarbus, kas piemēroti pirmsskolas vecuma bērniem. Izveidojām ritma instrumentu partitūras un muzicējām ar saviem audzēkņiem. Projektā tika iesaistīti visi PII "Gundega" bērni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Nākamie ēdināšanas pakalpojumu speciālisti praktiskās iemaņas apgūst Vecbebros30.01.2019

23. un 24.janvārī Ogres tehnikuma programmu īstenošanās vietā Vecbebros jau no agra rīta notika aktīva darbošanās – nākamie ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, šoreiz - pirmā kursa audzēkņi bija atbraukuši uz praksi.

Katru dienu audzēkņi, izpildot mācību programmu, gatavoja vairākus ēdienus – šoreiz bija jāgatavo zivju zupa, gaļas sautējums, pildītās pankūkas, dažādi salāti un saldais ēdiens.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

RSU Eiropas studiju fakultāte aicina piedalīties konkursā Mana apņemšanās Latvijai 2019 10.–12. klašu skolēnus, kuri ar savu piemēru un idejām vēlas iedvesmot citus!25.01.2019

Lai piedalītos konkursā, jāuzņem īss video (3–5 min.), kurā dalībnieks izsaka savu personīgo apņemšanos 2019. gadam, kas sasaistīta ar novēlējumu Latvijai un tās iedzīvotājiem. Runā var tikt atspoguļots viedoklis par katra iespējām mainīties pašam un līdz ar to mainīt arī valsti, kurā dzīvojam.

Nofilmētais materiāls jāsaglabā failiem.lv serverī un līdz 31. janvāra pulksten 23.59 jānosūta tā atrašanās vietas adrese (URL) uz konkursa e-pastu RunasKonkurss@rsu.lv. Pēc žūrijas ieskatiem pieci labākie video tiek nodoti sabiedrības vērtējumam sociālajos tīklos. Galīgo uzvarētāju noteiks sabiedrības un žūrijas balsu kopsumma (50/50).

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikties vērienīgākajam Fizikas gada notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam!22.01.2019

No 21. janvāra Latvenergo aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties Fizikas gada vērienīgākajam notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā. Valsts izglītības satura centrs 2018./2019. mācību gadu pasludinājis par Fizikas gadu, tādējādi pievēršot pastiprinātu uzmanību fizikas apguvei. Konkurss, kā galvenais Fizikas gada notikums, popularitātē audzis ik gadu, pērn sasniedzot rekordlielu komandu pieteikumu skaitu – katra ceturtā Latvijas skola.

printēt Lasīt visu ziņu

Skolotāji skolēnu brīvdienās izglītojas07.01.2019

Skolēnu ziemas brīvdienās, 3.janvārī, Kokneses novada vispārizglītojošo iestāžu pedagogi, pulcējās I.Gaiša Kokneses vidusskolā uz semināru- praktikumu. Pasākuma sākumā, kā sveiciens Jaunajā gadā, izskanēja Pļaviņu novada Klintaines pagasta sieviešu vokālā ansambļa “Dzirnas” muzikālais priekšnesums. Sveicienus saņēma arī  Kokneses internātpamatskolas- attīstības centra jaunā direktore Anita Ščerbinska, kura amatā tika apstiprināta ar Kokneses novada domes 2018. gada 27. decembra lēmumu.

 Uz semināru bija uzaicināta Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta direktora vietniece vispārējās izglītības jomā Ilze Seipule, kura pastāstīja par aktualitātēm izglītībā, t.sk. par  2018./2019. mācību gada aktualitātēm, noteikumiem par valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijām un pirmsskolas izglītības programmu paraugiem, noteikumiem par valsts pamatizglītības standartu un pamatizglītības programmu paraugiem, grozījumiem Vispārējās izglītības likumā,  noteikumiem par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību, kritērijiem un kārtību, kādā valsts piedalās vispārējās izglītības iestāžu pedagogu darba samaksas finansēšanā vidējās izglītības pakāpē, obligāto centralizēto eksāmenu (OCE) indeksu analīzi 2016.-2018.gadā, skolu karti u.c. jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Priecīgus Ziemassvētkus!17.12.2018

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu vēl PII "Gundega" kolektīvs!

printēt

Koncerts "Ceļā uz Ziemassvētkiem"

18.12.2018 17:00 kur : Kokneses kultūras nams

18. decembrī pulksten 17.00

Kokneses kultūras namā 

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts "Ceļā uz Ziemassvētkiem".

Laipni aicināti!

Zīmējumu konkurss “Mana latvju zīme”30.11.2018

Kokneses novada matemātikas un informātikas metodiskās apvienības informātikas skolotāji organizēja zīmējumu konkursu “Mana latvju zīme”. Šajā konkursā piedalījās Kokneses novada izglītības iestāžu 5. - 7.klašu audzēkņi. Skolēni savu zīmi veidoja Microsoft programmā molberts, izmantojot latvju zīmes.

Prieks par skolēnu radītajiem darbiem. Katra novada skola izvirzīja labākos darbus. Darbu vērtēšanā piedalījās skolēni un skolotāji gan Pērses sākumskolā, gan Kokneses internātpamatskolas - attīstības centrā, gan I.Gaiša Kokneses vidusskolā. Lai ērtāk būtu izvērtēt darbus, Bebru pamatskolā visi zīmējumi tika ievietoti virtuālā plakātā. Vērtējot skolēnu darbus, skolotājas secinājušas, ka zīmju izvēle parāda skolēna intereses un raksturu.

printēt Lasīt visu ziņu

Koncerts “...skan melodija Ziemassvētkus gaidot...!”

13.12.2018 17:00 kur : Kokneses tūrisma informācijas centrs

13.decembrī plkst.17.00 Kokneses Tūrisma un informācijas centrā koncerts

“...skan melodija Ziemassvētkus gaidot...!”

Piedalās Kokneses Mūzikas skolas klavieru, flautas un

kora klases ansambļi un solisti.

Būsiet laipni gaidīti! 

Iepazīstot Somijas izglītības sistēmu15.11.2018

Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra pedagogiem Marutai Urgai un Aijai Kārkliņai bija iespēja piedalīties Erasmus + 2018 projekta “Pedagogu profesionālo prasmju pilnveidošana mūsdienīgai izglītībai”organizētajos kursos “Benchmarking Course Finnish Education System” Somijā. Helsinkos  pulcējās pedagogi no Spānijas, Itālijas, Polijas, Portugāles, Vācijas, Francijas, Grieķijas, Austrijas, Islandes, Dānijas un Latvijas. Priekšstatu par Somijas izglītības sistēmu un tās pamatnostādnēm mums sniedza izglītības eksperts Marko Koskinens (Marko Koskinen) un vispārizglītojošās skolas skolotājs un novators Markuss Humaloja (Markus Humaloja).

            Iepazīšanās ar Somiju sākās ar ekskursiju pa Helsinkiem, apgūstot prasmi orientēties pilsētā, izmantot Helsinku sabiedrisko transportu, lai spētu nokļūt uz kursu programmā ietvertajām skolām. Mēs, kursu dalībnieki, apmeklējām trīs vispārizglītojošās skolas un Annantalo daudznozaru mākslas centru (Multidisciplinary arts centre) bērniem un jauniešiem, kas atrodas Helsinku sirdī, kur pēc ekskursijas pa mākslas centru klausījāmies direktora un novatora Miko Lepanena (Mikko Leppänen)  lekciju par darba organizāciju skolā.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top