Darbīgs un izaicinājumiem bagāts laiks28.05.2020

Pavasaris ir viens no gaidītākajiem gadalaikiem, kad sāk plaukt koki, ziedēt puķes, atgriežas gājputni, taču šis pavasaris ir citādāks nekā ierasts. No 2020. gada 12. marta valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija, tādēļ mācību process no 25. marta noris attālināti.

Uzsākot attālinātā mācību procesa organizāciju Skolā – centrā, skolas pedagogiem bija jāturpina izglītojamajiem radīt iespēju un apstākļus dažādu zināšanu ieguvei, prasmju pilnveidošanai, talantu attīstīšanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Līdz 14. aprīlim valstī pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs13.03.2020

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 12. marta līdz 14. aprīlim.

IZGLĪTĪBAS UN ZINĀTNES MINISTRIJA INFORMĒ: "Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13. marta mācību process visas izglītības iestādēs norisināsies attālināti. Vienīgais izņēmums ir centralizētie valsts pārbaudījumi (eksāmeni), kas joprojām norisināsies klātienē, skolās.

Tāpat ārkārtējās situācijas laikā tiek pārtraukti treniņi, sacensības un mēģinājumi kultūrizglītības, sporta un interešu izglītības programmu ietvaros.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 13. martā šajā iestādē ir jāiesniedz rakstisks apliecinājums par to, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis, nav bijuši saskarsmē ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām. Šajā apliecinājumā jābūt arī norādītam, ka vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu."

APLIECINĀJUMA VEIDLAPA PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDEI

printēt

Izmaiņas pašvaldības iestāžu darbā

13.03.2020 08:00 - 14.04.2020

​Kokneses pamatskola - attīstības centrs aicina darbā pārtikas noliktavas pārzini 13.03.2020

Kokneses pamatskola - attīstības centrs aicina darbā pārtikas noliktavas pārzini uz 1 slodzi.

Darba laiks katru darba dienu no plkst. 7.00 līdz plkst. 15.30

Darba samaksa - 500.00 euro (bruto)

Darbā nepieciešamās prasmes un iemaņas:

  • labas datorprasmes;
  • strādāt ar ZZ dats izstrādāto lietotājprogrammu - visvaris;
  • labas komunkācijas prasmes;
  • augsta atbildība un pienākuma apziņa.
printēt Lasīt visu ziņu

Žetona vakarā atklāj "Vetsaidas stāstu" 11.03.2020

21.februārī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā uz tradicionālo Žetona vakaru pulcējās 12. klases skolēni, viņu vecāki, tuvākie, skolotāji un draugi. Šogad šis pasākums bija īpaši nozīmīgs, jo tas notika skolas atjaunotājā aktu zālē, kuras gaišie krāsu toņu, neparasti plašas skatuves projekts, spoguļu siena, kā arī daudzveidīgs un kvalitatīvs skatuves un zāles apgaismojums radīja svinīguma sajūtu. Vakara sākumā skolēni veltīja sirsnīgus video sveicienus saviem vecākiem, pateicoties par mīlestību un gādību, kā arī atceroties visjaukākos vai smieklīgākos atgadījumus no savas bērnības. Video uzņēmumos audzēkņi pateicās arī katram skolotājam par iegūtajām zināšanām, interesantajām stundām un pašaizliedzīgo darbu, kā arī minēja skolotāju "leģendāros izteicienus".

Zāli piepildīja "Bohēmijas rapsodijas" spēcīgās skaņas 12.klases skolēnu izpildījumā ar lielisko un harmonisko Elīnas Ancānes un Beātes Taškānes solo dziedājumu Kristīnes Teicānes liriskā klavieru pavadījumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

"Svētki klāt! jeb tā notiek…"10.03.2020

5. marta rītā Kokneses kultūras namā pulcējās Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāžu un pirmsskolas grupu audzēkņi uz kopīgu muzikālu darbošanos. Tā ir Kokneses novada pirmsskolas Metodiskās apvienības tradīcija - katru gadu pulcēties uz kopīgu sadziedāšanos, mainot norises vietu. Šogad svētkus organizēja PII "Gundega". Šajā mācību gadā pirmsskolas izglītības iestādes īsteno kompetencēs balstītu mācību saturu. Tāpēc pasākuma galvenais mērķis bija darboties visiem kopā, iesaistīties kopīgās muzikālās aktivitātēs un priecāties par kopā būšanu. Katrai iestādei bija uzdevums sagatavot priekšnesumu par noteiktu tēmu, kā arī kopīgu aktivitāti visiem svētku dalībniekiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Folkloras kopai "Tīne" 1.pakāpes diploms!10.03.2020

Gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Pļaviņu novada ģimnāzijā aizvadīta bērnu un jauniešu folkloras kopu Piedaugavas novada skate, kurā piedalījās folkloras kopas no Pļaviņām, Kokneses, Aizkraukles, Lielvārdes, Allažiem, Ropažiem, Ikšķiles un Salaspils. Viņu uzstāšanos vērtēja kompetenta žūrija - Māra Mellēna, Dina Liepa, Dace Circene, Inese Mičule, Anete Karlsone. To, kurš kolektīvs tiks uz lielajiem svētkiem, uzzināsim vēlāk -  12.maijā. Šobrīd jau zinām, ka skatē 6 kopas saņēma 1.pakāpes diplomus, bet divas - 2.pakāpes diplomus. Koknesiešiem un pļaviņiešiem - 1.pakāpes diplomi, aizkraukliešiem - 2.pakāpes diploms. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Latvijas skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konference Zemgales reģionā05.03.2020

28. februārī LLU Jelgavas pilī norisinājās Zemgales reģionālā skolēnu zinātniskās pētniecības konference, kurā tika noskaidroti labākie zinātniskās pētniecības darbi reģionā un tie izvirzīti Latvijas skolēnu 44. zinātniskās pētniecības darbu konferencei. Reģiona konferencē tika aizstāvēti 185 darbi, bet valsts konferencē aprīlī, kas šogad pirmo reizi norisināsies Jelgavā, kopā ar citu reģionu laureātiem Zemgales skolēni ziņos par 92 darbiem, tostarp 38 darbiem, kas izstrādāti Jelgavas pilsētas skolās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Projekta koordinatoru īstermiņa tikšanās Beļģijā26.02.2020

Februārī norisinājās  Erasmus+ programmas pamatdarbības  Nr.2 (KA 2) skolu apmaiņas partnerību projekta Nr. 2019-1-ES01-KA229-064559_3 “Little gazes at great artwork” atbildīgo personu īstermiņa tikšanās skolā Ecole de La Croic-Scaille Beļģijā, pilsētā Gedinne. Tikšanās mērķis bija izplānot pirmās mobilitātes aktivitātes un risināt dažādus organizatoriskus jautājumus.

Tikšanās laikā projekta partneri no Beļģijas  iepazīstināja mūs ar savu skolu. Pārrunājām projekta īstenošanas plānu, veicām tajā nelielas korekcijas. Bija iespēja tikties ar skolas atbildīgo personu budžeta jautājumos, kā arī apskatījām tuvējo skolas apkārtni un iepazinām tās kultūru. Otrajā dienā tikāmies un iepazīstinājām ar mūsu projekta norisi  Giani Perazzo- 42 “tīkla” skolu koordinatoru Beļģijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top