Lapas karte
AA+A++
A AAA

Izglītība

Izlietoto bateriju un makulatūras vākšanā iesaistījušās pirmās 225 izglītības iestādes

06.10.2021

tirai_latvijai_plakats.jpgLatvijas vērienīgākajā ikgadējā vides izglītības projektā – kampaņā "Tīrai Latvijai" – iesaistījušās pirmās 225 izglītības iestādes, lai vāktu un nodotu pārstrādei izlietotās baterijas un nevajadzīgos papīra un kartona izstrādājumus. Kampaņas organizators "Zaļā josta" sadarbībā ar ilggadējiem partneriem gādās, lai savāktās otrreizējās izejvielas nonāktu atkārtotā apritē, uzskatāmi demonstrējot atkritumu pārstrādes nozīmi un vērtību, kā arī sniedzot acīmredzamu ieguldījumu tīras vides veicināšanā.

Lasīt visu ziņu

Ziedu paklāju veidošana Pērses sākumskolā

06.10.2021

12.jpgKā jau katru gadu, Dzejas dienu ietvaros, sākumskolas un pirmsskolas grupas bērni kopā ar audzinātājām veido ziedu paklājus. Salnas vēl nebija piemeklējušas dārzus, tāpēc rudens ziedi tika sanesti bagātīgā daudzumā. Pirmsskolas grupas bērni ar audzinātājām veidoja rudens mandalas. Savukārt sākumskolas skolēni no ziediem un citiem līdzi paņemtajiem dabas materiāliem izveidoja vārdu "dzeja". 

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Miķeļtirgus Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

28.09.2021

20210928_125347.jpgRudentiņš, bagāts vīrs! Kad dārzos raža novākta, salikta pagrabos, tad visi uz tirgu! Tirgus prece top arī virtuvēs. Tur darbi darāmi kopā ar mammām vai vecmāmiņām! 

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā gan tirgojāmies, gan pirkām, gan minējām mīklas... čigānietes zīlēja, spēlējām spēles un dziedājām! 
Saulīte bija devīga un dāsna!  Prieks visiem! 

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Svētki esam mēs

27.09.2021

20210918_133804.jpgŠogad izskan XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas sākās jau vasarā un notiek no jūlija līdz oktobra beigām. Daudzi notikumi jau aiz muguras, daži vēl priekšā! Arī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopa "Tīne" daudzos notikumos bija aktīvi līdzdalībnieki. Citādi. Neparasti. Radoši. Ar pārliecību, ka to darām no sirds un sev par prieku!  

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Rudens josta

27.09.2021

20210914_130927.jpgNāk rudens apgleznot Latviju... Un dažreiz lielie rudens palīgi ir arī skolas bērni. Tā arī šoreiz! Uz Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolu tika nesti dažnedažādi dārzeņi, augļi, ziedi, lai veidotu skaistu Rudens jostu. Zāliena zaļais un jostas krāšņais raibums liecināja par gadalaiku maiņu un mūsu prieku, to visu vērojot. 

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Pērses sākumskolas skolēni stāda Laimes kokus

21.09.2021

5.jpgJau ceturto gadu Pērses sākumskola iesaistās Pasaules talkā jeb World Cleanup Day, iesējot vai iestādot savu "Laimes koku".

Šogad veidojām zaļāku un sakoptāku vidi pie pirmsskolas grupas topošā rotaļu laukumiņa. To apzaļumojām ar dažādiem dekoratīvajiem stādiem. Savukārt, pie ieejas  savu rudenīgo lapu ietērpu rādīs un no ļaunas acs pasargās pīlādzis.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Gūst jaunu pieredzi Līgatnē

22.09.2021

img_20210919_wa0015_1.jpgSaulainā 18. septembra rītā pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" darbinieki devās ekskursijā uz Līgatni, iepazīstot tās interesantākās vietas.

Līgatnes Amata māja atrodas vienā no vēsturiskajām papīrfabrikas strādnieku koka rindu mājām. Programmā "Viss par un ap papīru" izzinošajā daļā iepazināmies ar papīra ražošanas vēsturi Līgatnē, veicām arī radošos darbus "Papīra smelšanā" . Šajā nodarbībā redzēto izmantosim savā ikdienas darbā, mācot bērnus radošās prasmēs. Savus mākslas darbiņus atstājām, lai nožūst. Ar nepacietību gaidīsim sūtījumu pa pastu.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Augs un kuplos laimes koki

22.09.2021

img_20210917_wa0015.jpgPirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni un darbinieki  17. septembrī, atbalstot Pasaules talku, stādīja "Laimes kokus" un "Laimes puķes".

Stādus iegādājāmies Kalsnavas arborētumā. Bērni izteica savus priekšlikumus, ko vēlētos iestādīt sava bērnudārza apkārtnē. Iestādītie dekoratīvie košumkrūmi priecēs visa gada garumā.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Sētiņa drošībai vismazākajām "bitītēm"

22.09.2021

img_20210907_135845_1.jpgPirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" jaunajā  mācību gadā pašiem mazākajiem bērnudārza ķipariem sarūpējusi jauku pārsteigumu – uzstādītu glītu koka sētiņu 1. grupiņas laukumā.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kompetencēs balstīta mācību diena Bebru pagasta teritorijā

03.09.2021

20210902_102444.jpgAdaptācijas diena Bebru pamatskolā pieder pie daudzus gadus koptām tradīcijām. Šo mācību gadu uzsākot, tās piedzīvojums bija jo īpaši nepieciešams, proti, skolēni attālināto mācību dēļ maz tikušies, vairākus mēnešus nav sadarbojušies konkrētu uzdevumu veikšanā. Labi izplānotā un sagatavotā diena ļāva sasniegt paredzēto rezultātu: gūt atkalsatikšanās prieku, pilnveidot prasmi klausīties, būt atjautīgiem, radošiem, vērīgiem, veikliem, gūt izglītojošu informāciju.

Pamatskolas klasēm pēc iepriekš izstrādāta maršruta bija jānonāk un sevi jāapliecina 7 pieturvietās, sākumskolas klasēm – 6 vietās. Mežaparkā skolēnus sagaidīja un sportiskas aktivitātes piedāvāja pagasta sporta dzīves meistars Artis Zvejnieks. Vislabāk bērniem patika pārcelšanās pāri grāvim ar ozolā iestiprinātu virvi.

Lasīt visu ziņu galerija (15)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top