Projekta koordinatoru īstermiņa tikšanās Beļģijā26.02.2020

Februārī norisinājās  Erasmus+ programmas pamatdarbības  Nr.2 (KA 2) skolu apmaiņas partnerību projekta Nr. 2019-1-ES01-KA229-064559_3 “Little gazes at great artwork” atbildīgo personu īstermiņa tikšanās skolā Ecole de La Croic-Scaille Beļģijā, pilsētā Gedinne. Tikšanās mērķis bija izplānot pirmās mobilitātes aktivitātes un risināt dažādus organizatoriskus jautājumus.

Tikšanās laikā projekta partneri no Beļģijas  iepazīstināja mūs ar savu skolu. Pārrunājām projekta īstenošanas plānu, veicām tajā nelielas korekcijas. Bija iespēja tikties ar skolas atbildīgo personu budžeta jautājumos, kā arī apskatījām tuvējo skolas apkārtni un iepazinām tās kultūru. Otrajā dienā tikāmies un iepazīstinājām ar mūsu projekta norisi  Giani Perazzo- 42 “tīkla” skolu koordinatoru Beļģijā.

Īstermiņa tikšanās laikā vienojāmies par precīziem skolēnu mobilitāšu norises datumiem, kā arī skolēnu un skolotāju skaitu katrā no tām.  Pirmā skolēnu mobilitāte būs Beļģijā no š.g. 11. līdz 16.maijam. Uz Lietuvu dosimies no š.g. 5. līdz 10.oktobrim. Savukārt, partneri Pērses sākumskolā viesosies no 2021.gada 25.janvāra līdz 30.janvārim. Noslēguma mobilitāte plānota no 2021.gada 19.-24. aprīlim Spānijā.

Līdz maijā plānotajai mobilitātei skolēniem vēl jāveic daudz un dažādas projekta aktivitātes. Tiks veidoti komiksi, mākslas projekti un video par Elitu Patmalnieci. Skolēni veidos dažādus mācību materiālus par Latvijas mākslinieci, kurus varēs izmantot projektā iesaistītie Beļģijas, Lietuvas un Spānijas skolēni.

Februāra noslēgumā plānota, pirmajā mobilitātē uz Beļģiju, iesaistīto skolēnu un viņu vecāku tikšanās Pērses sākumskolā.

 Santa Kalniņa,

Direktores p.i.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top