Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/izglitiba/folkloras_kopai_tine_1_pakapes_diploms
Drukas datums: 23:19:36 20.09.2020

Folkloras kopai "Tīne" 1.pakāpes diploms!10.03.2020

Gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Pļaviņu novada ģimnāzijā aizvadīta bērnu un jauniešu folkloras kopu Piedaugavas novada skate, kurā piedalījās folkloras kopas no Pļaviņām, Kokneses, Aizkraukles, Lielvārdes, Allažiem, Ropažiem, Ikšķiles un Salaspils. Viņu uzstāšanos vērtēja kompetenta žūrija - Māra Mellēna, Dina Liepa, Dace Circene, Inese Mičule, Anete Karlsone. To, kurš kolektīvs tiks uz lielajiem svētkiem, uzzināsim vēlāk -  12.maijā. Šobrīd jau zinām, ka skatē 6 kopas saņēma 1.pakāpes diplomus, bet divas - 2.pakāpes diplomus. Koknesiešiem un pļaviņiešiem - 1.pakāpes diplomi, aizkraukliešiem - 2.pakāpes diploms. 

Šogad skatē tiek rādīts 2 gadu darbs, jo bez folkloras kopas 7 minūšu skates programmas, kurā parādās gan dziedāšana, dejošana, muzicēšana u.c., vēl jāzina 13 rotaļas un PASAKA, kurā arī ietilpst daudz rotaļu un deju. Mums visiem vēl daudz darāmā pie pasakas, bet 13 rotaļas mēs esam labi apguvuši. To skaitā ir rotaļas arī no Latgales, Kurzemes un līvu krasta. Katra ar savu īpatnējo izrunu... Un tas patiešām nav viegli. 
Paldies pļaviņiešiem par viesmīlīgo uzņemšanu! Nākamgad domājam visus aicināt uz Koknesi, jo folkloras kopai "Tīne" 30 gadi! Būtu jautri nosvinēt kuplā pulkā! 
Paldies vecākiem par atbalstu tērpu gādāšanā! 
Paldies I.Gaiša Kokneses vidusskolai par pleca sajūtu, ka arī mēs esam svarīgi un iespēju izvizināties visiem kopā! 

Inguna Žogota, folkloras kopas "Tīne" vadītāja
 Foto: Sandra Pumpure