Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes izglītības jomā Kokneses novada izglītības iestādēs no 7.aprīļa

08.04.2021

     izglitiba.jpg7. aprīlī stājās spēkā grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".  32.7.5. punktā noteikts, ka izglītības iestādes dibinātājs pieņem lēmumu par mācību procesa īstenošanu klātienē konkrētajā izglītības iestādē. "Mācību procesa īstenošanu klātienē uzsāk ar nākamās kalendārās nedēļas pirmdienu pēc attiecīgā lēmuma pieņemšanas."

    Mūsu novadā darbu klātienē turpina pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte", "Gundega" un Pērses sākumskolas pirmsskolas grupiņa. Darbu klātienē īsteno arī  Kokneses pamatskolā – attīstības centrā.

  7. aprīlī Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā publicēta informācija par kumulatīvajiem rādītājiem administratīvajās teritorijās. Kokneses novadā 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju ir 183.

Pēc šiem rādītājiem mūsu novadā epidemioloģiskie apstākļi pieļauj mācību procesa īstenošanu klātienē izglītības iestāžu 1.– 6. un 12. klasē, kā arī rotācijas kārtībā 7.–9. un 10.–11. klasē.

12. aprīlī I.Gaiša Kokneses vidusskolā, Bebru pamatskolā un Pērses sākumskolā mācīsies klātienē visi 1. - 6.klašu skolēni.

I.Gaiša Kokneses vidusskolā 7. -11.klašu audzēkņi skolu apmeklēs rotācijas kārtībā pēc skolas izveidota grafika. Audzēkņi un vecāki informāciju par darba organizāciju saņems e-klasē.

Arī  Bebru pamatskolā 7. - 9.klašu audzēkņi mācīsies rotācijas kārtībā. Mācību norises grafiks un informācija e-klasē.

Grozījumi  paredz, ka visā valsts teritorijā atļautas klātienes mācības 12. klašu skolēniem, stingri ievērojot drošības pasākumus un veicot gan darbinieku, gan jauniešu testēšanu.

I.Gaiša Kokneses vidusskolā klātienē mācīsies arī 12.klase. Izglītojamie skolā mācīsies katru dienu. Tā kā tuvojas eksāmenu laiks, tad šī iespēja ļaus skolēniem nostiprināt apgūto mācību saturu un veiksmīgi sagatavoties eksāmeniem.

I.Gaiša Kokneses vidusskolas direktore Ineses Saulīte informē, ka 7.-11. un 12.klašu audzēkņi varēs izmantot arī skolas dienesta viesnīcu.

Sekosim līdzi informācijai par Kokneses novadu Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā, lai pieņemtu atbilstošus lēmumus!

Skolas aktuālo informāciju publicēs elektroniskajā saziņas sistēmā e-klase.

Rūpēsimies par savu veselību, lai saglabātu iespēju skolēniem mācīties klātienē!

 Ilona Lazda,

Izglītības darba speciāliste 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top