Bērnu un Jauniešu žūrijas saiets Iršu pagasta bibliotēkā25.04.2019

20. aprīlī Iršu pagasta bibliotēkā kopā sanāca Bērnu un jauniešu  žūrijas 2018. gada dalībnieki. Visi eksperti ir veiksmīgi nobalsojuši un ar gandarījumu var palūkoties uz paveikto.

Prieks, ka dalībnieku vidū ir paši mazākie lasītāji – pirmsskolas grupiņas bērni. Paldies skolotājai Daigai Andersonei par viņas pacietību un ieinteresētību, piedaloties lasīšanas veicināšanas projektā. Noslēguma pasākumā varēja pārliecināties, ka mazie eksperti ir ļoti rūpīgi iepazinušies ar daiļdarbiem un literārajās spēlēs atklājās, cik viņi ir zinoši. Neviena aktivitāte nebija par grūtu. Savukārt daži vecāko klašu skolēni atzina, ka lasīšanas kāre vairs nav tik liela, bet latviešu valodas un literatūras stundās bez lasīšanas neiztikt.

Pasākums notika pirms Lieldienu laikā. Pēc pārrunām par izlasīto un  lasīšanas maratonā piedzīvoto visi eksperti saņēma jaukas balviņas un vēl izmantoja iespēju katrs priekš sevis izgatavot Lieldienu galda dekoru.

Paldies bērniem un vecākiem par piedalīšanos Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā. Pasākumā noslēgumā izskanēja doma, ka pēc atpūšanās atkal gribēsies lasīt. Tātad lasītāji būs un grāmatiņas atkal tiks iepazītas un vērtētas!

Dace Grele,

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top