faceboktwitter
lapas galva
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoVikingu lielaiva NamesisVelonomaLikteņdārzsKokneses pilsdrupasClean r

Bebru pagasta bibliotēka

Papardes, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5135
56.722363 25.484915

Darba laiks:

Pirmdiena, Otrdiena, Trešdiena, Ceturtdiena, Piektdiena: 9.00 – 18.00,

Pusdienlaiks 13.00 – 14.00

 Bebru pagasta bibliotēka atrodas Bebru centrā „Papardēs” , jaunās  un izremontētās telpās, kur draudzīgi sadzīvo gan pieaugušie, gan arī bērniem ir atvēlēts savs stūrītis, rotaļām, brīvā laika pavadīšanai un lasīšanai.

Bibliotēku labprāt apmeklē ģimenes ar maziem bērniem, jo ir radīti apstākļi tam, lai bērniem ir ar ko nodarboties, kamēr vecāki strādā ar datoru, vai izvēlas sev vēlamo literatūru.

Pagasta bibliotēkas telpās ir iespēja rīkot izstādes un pasākumus. Sadarbībā ar PII „Bitīte” , Bebru pamatskolu tiek rīkotas zīmējumu izstādes, rīkoti tematiskie vakari, rokdarbu un radošo darbu izstādes, kā arī regulāri apskatāmas tematisko un svinamo dienu , plauktu izstādes. Bibliotēkas sniegtos pakalpojumus izmanto gan vietējie iedzīvotāji, visu trīs pagastā esošo izglītības iestāžu audzēkņi, bieži viesi bibliotēkā ir Iršu pagasta „Dzeguzīte” bērni, kā arī PII „Bitīte” audzēkņi.

Bibliotēkas vadītāja Ausma Rode.

Bibliotēkā reģistrēti 548 lasītāji.

Apsveikumu kartiņu izstāde

12.07.2017 - 31.07.2017 Bebru pagasta bibliotēka

Foto sienas veidošana, akcija "Es lasu"

17.07.2017 - 14.08.2017 Bebru pagasta bibliotēka

AKCIJAS NOSACĪJUMI:

  • Fotogrāfijās jābūt attēlotam lasīšanas procesam, fotogrāfijās var būt attēlots pats akcijas dalībnieks vai kāda cita persona;
  • Iesniegto darbu autoram ir jāinformē fotogrāfijās attēlotā persona par fotogrāfijas iesūtīšanu akcijai;
  • Attēliem jābūt kvalitatīviem;
  • Fotogrāfijas var būt melnbaltas vai krāsainas;
  • Autors var iesniegt neierobežotu daudzuma skaitu fotogrāfiju;
  • Iesniedzot fotogrāfijas, jānorāda akcijas dalībnieka vārds, uzvārds, telefona numurs;
  • Fotogrāfijas jāiesūta Bebru pagasta bibliotēkai ausma59@inbox.lv , vai personīgi iesniedzot bibliotēkā, papildus informācija pa tālr. 29990258; 22334252 vai 65164293;
  • Katrs akcijas dalībnieks tiks reģistrēts, labāko un asprātīgāko fotogrāfiju iesniedzēji saņems bibliotēkas suvenīru; Fotogrāfiju autors ir atbildīgs par iesniegto fotogrāfiju autorties


printēt Lasīt visu ziņu

Grāmatas „Vīrs ar Nameja gredzenu” atvēršanas svētki Bebros

06.12.2016 Bebru pagasta bibliotēka

6.decembrī Bebru pagasta bibliotēkā izcilajam bebrēnietim Vilnim Plūmem veltītās rakstnieces Lindas Šmites grāmatas „Vīrs ar Nameja gredzenu” atvēršanas svētki kopā sasauca tos, kuri savulaik strādājuši Vecbebru sovhoztehnikumā prasmīgā direktora vadībā un daudzus citus Bebru pagasta iedzīvotājus. Sirsnīgajā pasākumā piedalījās arī Viļņa Plūmes tuvinieki – dzīvesbiedre Sarmīte Plūme un jaunākais dēls Artūrs Plūme. Savējo vidū mīļi gaidīta viešņa bija Maija Malaševska, kurai par darba un dzīves gadiem Bebros saglabājušās vissiltākās atmiņas. Viņas savāktais bagātīgais materiālu klāsts par Vilni Plūmi un Vecbebriem lieti noderēja autorei grāmatas tapšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Radošā darbnīca Līgo svētku gaidītājiem

16.06.2016 Bebru pagasta bibliotēka

Žurciņš

02.05.2016 - 16.05.2016 Bebru pagasta bibliotēka

Sveču diena Bebru pagasta bibliotēkā

02.02.2016 Bebru pagasta bibliotēka

Visu gadu naudu krāju Sveču dienas gaidīdams; Kad atnāca sveču diena, Tad naudiņa jātērē. 2. februārī Bebru pagasta bibliotēkā uz Sveču dienai veltītu pasākumu un izstādi aicināja Bebru pagasta pensionāru padome „Mārtiņroze”. Pasākumā piedalījās PII "Bitītes" 4. grupas bērni, kuri iepazīstināja ar Sveču dienas tradīcijām un klātesošos priecēja ar dziesmām un dejām. Sveču un svečturu izstādi bibliotēkā var aplūkot līdz 5.februārim.

printēt Lasīt visu ziņu

Es palete esmu… Viss, kas tapis, caur mani, krāsām mijoties, veidojies

29.04.2015 Bebru pagasta bibliotēka

29. aprīļa vakarā Kokneses pagasta bibliotēkā mēs bijām skaista acumirkļa liecinieki – dzejniece Anita Liepiņa un uzņēmējs, radošu ideju meklētājs Arvis Voicehovičs dzejas draugiem dāvāja savu pirmo kopīgo veikumu – klajā nākušu dzejas kladīti, kuru tomēr gribas saukt par grāmatiņu, ar daudznozīmīgu nosaukumu „Palete”. Šajā vakarā sarunas saistījās ap viņu – SIA „Bonitāte” izdoto mazo dzejas krājumiņu, bet reizē tā arī bija tuvāka iepazīšanās ar autori Anitu Liepiņu.

Šī izdevuma piedzimšana ir divu radošu cilvēku satikšanās rezultāts. Anita ar Arvi abi ir fotokluba „Kokneses kadrs” dalībnieki. Arvis Voicehovičs pastāstīja: „Mans uzņēmums SIA „Bonitāte” izdod visdažādākās klades. Nolēmu, ka varētu pamēģināt izdot cita formāta kladi – tādu, kurā gribētos ne tikai rakstīt, bet kura būtu kā rosinājums iepazīt kāda dzejnieka daiļradi. Zinot, ka Anita raksta dzeju, izteicu piedāvājumu – izdosim kladi ar dzejoļiem! Tā pavisam īsā laika posmā radās šis izdevums ar 30 Anitas dzejoļiem. Klades vāka foto autore ir mūsu kluba dalībniece Natālija Daļecka. Tas man bija savā veidā radošs izaicinājums, bet ar paveikto esmu apmierināts!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Ceļā pie lasītājiem Anitas Liepiņas dzejas burtnīca

29.04.2015 Bebru pagasta bibliotēka

Paula Stradiņa medicīnas un vēstures muzeja piedāvātā lielplakātu izstāde - "Atkarības"

23.02.2015 - 24.03.2015 Bebru pagasta bibliotēka

No 23.02. - 24.03. Bebru pagasta bibliotēkā apskatāma Paula Stradiņa medicīnas un vēstures muzeja piedāvātā lielplakātu izstāde - "Atkarības".

printēt Lasīt visu ziņu

Izstāde Bebru pagasta bibliotēkā

22.10.2014 - 17.11.2014 Bebru pagasta bibliotēka

Rudens Burvība Bebru pagasta bibliotēkā

09.10.2014 16:00 Bebru pagasta bibliotēka

9. oktobrī Bebru pagasta bibliotēkas telpās notika pasākums „Rudens burvībā", kuru organizēja bibliotēkas vadītāja Ausma Rode un kultūras pasākumu organizētāja Marika Cegele. Kopā ar mūsu viesi jaunjelgavieti Ludmilu Ēveli darbojāmies radošajās darbnīcās. Vērojām Ludmilas izsmalcināto, pašgatavoto kartiņu izstādi (Scrabboking), kā arī viņa mūs iepriecināja ar savām dziesmām un  burvīgu ģitāras spēli. Pirmie darbiņi Ludmilai tapa pirms pieciem gadiem. Izstādītē varēja aplūkot dažādām tēmām veidotas kartiņas, albumiņus un blociņus. Fantastiskās apsveikuma kartiņas iepriecina ikvienu to saņēmēju. Pasākuma beigās veidojām paši savas apsveikumu kartiņas no iepriekš sarūpētiem materiāliem. Aizrautīgi darbojās gan bērni, gan pieaugušie. Liels paldies visiem pasākuma atbalstītājiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Tikšanās ar Lindu Šmiti grāmatas"Aušas un tiepšas"

30.09.2014 14:00 Bebru pagasta bibliotēka

30.septembrī Bebru pagasta bibliotēkā smaržoja āboli un ziedi, ciemos nāca Bebru pamatskolas skolotāja, rakstniece Linda Šmite, lai prezentētu savu jaunāko grāmatu „Aušas un Tiepšas”.

Klausītāji tika iepazīstināti ar prototipiem un vizuāli L.Šmite parādīja, kas viņu tieši iedvesmojis radīt šos grāmatas tēlus. Klausītājiem bija daudz jautājumu par grāmatas tapšanu, veidu, kā tika sarakstīts šis darbs. Skolēni lasīja fragmentus no grāmatas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Izstāde Bebru bibliotēkā

02.06.2014 - 13.06.2014 Bebru pagasta bibliotēka

Tikšanās ar dzejnieku

13.09.2013 Bebru pagasta bibliotēka

Uzdāvini man vienu asteres ziedu

14.09.2012 Bebru pagasta bibliotēka

„Uzdāvini man vienu asteres ziedu”, ar šādiem vārdiem 14. septembrī Bebru pagasta bibliotēkā uz tikšanos tika aicināti novada iedzīvotāji, lai pavadītu jauku rudens pēcpusdienu Tukuma dzejnieces Sarmas Upeslejas un mūziķes Anitas Stikānes sabiedrībā. Sanākušajiem bija iespēja klausīties dzeju, kura aizskāra katru individuāli un rosināja pa asaru lāsei, klausīties akordeona pavadījuma dziedātajās dziesmās, un dziedāt līdzi. Daudzi to darīja, it sevišķi, kad tika atskaņota, nu jau tautā iemīļotā un Latvijas šlāgeraptaujā trešo vietu ieguvusī dziesma „Ceriņi baltie”, kuras vārdu autore ir dzejniece Sarma Upesleja, bet mūziku sarakstījusi Anita Stikāne. Ar tādu kā mārtiņrozes saldi sūro smaržu, ar tādu pat smeldzi un reizē kaislu apliecinājumu dzīvei Sarma un Anita izdziedāja sievietes sapni ziedos, mīlestībā un mūžības nojautā. Noslēgumā sevišķa dziesma tika veltīta pārvaldes vadītājai Ilzei Pabērzai, kura arī bija šī pasākuma idejas autore un iniciatore. Kopā pavadītais laiks aizskrēja neticami ātri un atvadoties apmeklētāji teica:” ...atnākšana, bija vairāk nekā vērta, un lai nožēlo tie, kas neatrada laiku un neizmantoja iespēju satikt šis brīnišķīgās, atvērtās sievietes”.

Ausma Rode

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top