Ziemassvētkus gaidot09.12.2015

Svētki nāk sētiņā. Laiks sakopt mājas un izrotāt istabas! I.Gaiša Kokneses vidusskolas jaunāko klašu skolēni jau steidz un dara, jo laika līdz svētkiem vairs nav daudz. Ja arī Tev gribas sarotāt savu māju - varbūt kāds noderīgs padoms ir tepat blakus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

I.Gaiša Kokneses vidusskola OECD Starptautiskajā skolēnu novērtēšanas programmā06.06.2017

2013.gada 3.decembrī visā pasaulē notika Ekonomiskās attīstības un sadarbības organizācijas (OECD) Starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas (SSNP) rezultātu paziņošana. Šie rezultāti iegūti, analizējot četrus gadus ilgušā (2010-2013), 65 pasaules valstīs veiktā komplicētā pētījumā iegūtos salīdzinošos datus par 15 gadus vecu skolēnu kompetencēm. SSNP galvenā satura joma bija matemātika, bet pētījumā tika iekļautas arī dabaszinības un lasīšana. Pētījumā skolēnu zināšanas matemātikā noskaidrotas ciešā saistībā ar prasmi reflektēt par apgūto materiālu, novērtēt savas zināšanas un pieredzi, kā arī praktiski izmantot reālajās dzīves situācijās. SSNP piedalījās apmēram 510 000 skolēnu, kas pārstāvēja apmēram 28 miljonus piecpadsmitgadīgu skolēnu 65 dalībvalstīs; starp tiem 5 276 skolēni no 215 Latvijas skolām, t.sk. 27 Valsts ģimnāzijām un ģimnāzijām, 125 vidusskolām, 58 pamatskolām un 5 arodskolām. Programmas organizatori pēc nejaušās izlases principa izvēlējās 36 I.Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnus. Katrs skolēns īpaši sagatavota SSNP testa administratora klātbūtnē 90 minūtēs izpildīja rakstiskus uzdevumus. Testu uzdevumu atbildes vērtēja speciāli izveidotas vērtētāju grupas saskaņā ar stingri noteiktām shēmām.

printēt Lasīt visu ziņu

Apsveicam lielākos anekdošu zinātājus un smīdinātājus05.06.2017

1. aprīlī Rīgas Latviešu biedrības Līgo zālē notika stāstnieku konkursa „Anekdošu virpulis 2012”fināls, kuru rīkoja Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisija sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un tradicionālās kultūras biedrību „Aprika”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Pēdējais zvans

13.05.2017 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

13. maijā I. Gaiša Kokneses vidusskolā pēdējais zvans skanēja 9. un 12. klašu skolēniem. Svinīgā pasākumā skolas pagalmā 9. un 12. klašu audzēkņus ieveda 1. klašu skolēni. Veiksmi eksāmenos un turpmākajās gaitās visiem vēlēja skolas direktors un pirmklasnieki, bet divpadsmito klašu audzēkņi skolas karogu svinīgi nodeva 11. klases skolēniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)

"Dziedi ar skolotāju" piektā dzimšanas diena28.02.2017

Tik daudz pozitīvu emociju vienā vakarā! Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā pasākums „Dziedi ar skolotāju” kļuvis par gaidītu notikumu, kuram ar lielu degsmi gatavojas gan skolēni, gan skolotāji. 23. februārī, pasākuma piektās dzimšanas dienas svinībās, viesu lomās iejutās skatītāju pārpildītā zāle, uz skatuves bija visatraktīvākā un dejojošākā mūziķu grupa Druvja Andriksona vadībā, bet lieliskais muzikālā vakara vadītājs - skolas absolvents Jānis Balodis aicināja baudīt priekšnesumus, kuri atklāja, cik talantīga ir mūsu jaunā paaudze un, cik ļoti viņiem patīk dziedāt kopā ar saviem skolotājiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (41)

63. Žetona vakars Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

10.02.2017 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

„Mēs neesam tie, kas baidās. Mēs ceram nebūt tie, kas stāj. Mēs ticam, ka būsim tie, kas atklāj!” - tā 10. februārī vecākiem, skolotājiem, skolas biedriem un sev pašiem vēstīja divpadsmitie Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 63. Žetona vakarā. Direktors Māris Reinbergs, pasniedzot skolas žetona gredzenus, savā uzrunā mudināja šī gada 30 abiturientus ticēt sev, vairot cieņu pret sevi un citiem. Klašu audzinātājas veltīja personiskus un siltus vārdus katram savam audzēknim, savukārt pagājušā gada absolventi sveica abiturientus Žetona svētkos, dāvinot katram savu veiksmes pogu. Neizpalika arī novēlējumi un sveicieni no 11. klašu audzēkņiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Svinam Mārtiņus!11.11.2016

Mārtiņi pienāk gada tumšajā laikā, bet prieks par kopā būšanu, rotaļām, dejām, mīklu minēšanu, maskošanās laika sākumu, mielošanos ar tik gardiem ēdieniem, kā tikai Mārtiņos - tas tumšās tumsas domas gaiņā prom un visiem ir līksmi. Tāds arī mārtiņbērnu uzdevums - nest līksmību un prieku, bet skaļa dziedāšana un skaļa rībināšana tāpēc, lai ļaunums mūk prom! 10.11.2016. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopas "Tīne" bērni svinēja Mārtiņus kopā ar vecākiem un folkloras kopas "Urgas" sievām biedrības "Baltaine" Radošajā mājā. Mums bija jautri un tās dažas stundas pagāja nemanot. Nākamreiz pievienojies arī Tu!!! Radošā māja gaida katru, kas vēlas nākt pulkā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top