Taka Kokneses parkā ar uzdevumiem15.09.2017

12.septembrī I.Gaiša Kokneses vidusskolas 1.- 4.klašu skolēni devās Kokneses parkā, lai to ieraudzītu mazliet citādākām acīm, kā ikdienā. Bija sagatavoti uzdevumi. Mums bija arī palīgi - bērnu māmiņas: Gunta Strazdiņa, Kristīne Rudmieze, Antra Vasiļevska, Dina Jansone, Olga Šinke, Anita Siliņa, Inga Mangale un Olga Noreika. Paldies viņām!!! Paldies Kokneses Tūrisma centram un Kokneses novada domei par atbalstu! 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Miķeļtirgus

07.10.2015 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Koknesē lielie rudens tirgi izzuduši, bet I.Gaiša Kokneses vidusskolas jaunāko klašu skolēni katru rudeni tos īpaši gaida! Arī lielākie uznāk līdz trešajam stāvām, lai atcerētos, kā paši pirms dažiem gadiem tirgojās, zīmēja cenu zīmes, cepa kopā ar mammām gardumus, tina un pina...

Arī šogad tā bija. Mūsu pusē agrāk tirgi rudens pusē notikuši mazliet vēlāk, pēc Miķeļiem. Skolā arī tagad tā darām. Rīkojam tirgu oktobra sākumā.

Bet pēc līksmās tirgus dienas, iestājas veļu laiks. Klusāks un rāmāks.

Inguna Žogota

Rudens izstāde

06.10.2015 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Rudens laiks ir pats labākais arī izstāžu rīkošanai. Jāparāda taču, kas izaudzēts, kas novākts, kas ieraudzīts. Arī I.Gaiša Kokneses vidusskolā izstādes notiek katru gadu. Paskat, kādi brīnumi sasēduši izstādē!

Inguna Žogota

Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības basketbolā02.12.2014

27.novembrī ar I. Gaiša Kokneses vidusskolas komandu dubultuzvaru (jauniešiem un jaunietēm) noslēdzās Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās sacensības basketbolā. Jauniešu komandā spēlēja Mārcis Bīmanis, Kārlis Beikerts, Reinis Otto, Ilmārs Kalniņš, Niklāvs Vingris, Krists Kučinskis, Edijs Lutinskis, jaunietēm - Agne Matušonoka, Jana Fedotovska, Gunta Apīne, Liene Ivanova, Everita Glazirina, Elza Lācīte, Vanda Voikiva, Arita Jerohina, Lelde Āre. Abas komandas savus pretiniekus uzvarēja visās spēlēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ziemassvētkus gaidot09.12.2015

Svētki nāk sētiņā. Laiks sakopt mājas un izrotāt istabas! I.Gaiša Kokneses vidusskolas jaunāko klašu skolēni jau steidz un dara, jo laika līdz svētkiem vairs nav daudz. Ja arī Tev gribas sarotāt savu māju - varbūt kāds noderīgs padoms ir tepat blakus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

I.Gaiša Kokneses vidusskola OECD Starptautiskajā skolēnu novērtēšanas programmā06.06.2017

2013.gada 3.decembrī visā pasaulē notika Ekonomiskās attīstības un sadarbības organizācijas (OECD) Starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas (SSNP) rezultātu paziņošana. Šie rezultāti iegūti, analizējot četrus gadus ilgušā (2010-2013), 65 pasaules valstīs veiktā komplicētā pētījumā iegūtos salīdzinošos datus par 15 gadus vecu skolēnu kompetencēm. SSNP galvenā satura joma bija matemātika, bet pētījumā tika iekļautas arī dabaszinības un lasīšana. Pētījumā skolēnu zināšanas matemātikā noskaidrotas ciešā saistībā ar prasmi reflektēt par apgūto materiālu, novērtēt savas zināšanas un pieredzi, kā arī praktiski izmantot reālajās dzīves situācijās. SSNP piedalījās apmēram 510 000 skolēnu, kas pārstāvēja apmēram 28 miljonus piecpadsmitgadīgu skolēnu 65 dalībvalstīs; starp tiem 5 276 skolēni no 215 Latvijas skolām, t.sk. 27 Valsts ģimnāzijām un ģimnāzijām, 125 vidusskolām, 58 pamatskolām un 5 arodskolām. Programmas organizatori pēc nejaušās izlases principa izvēlējās 36 I.Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnus. Katrs skolēns īpaši sagatavota SSNP testa administratora klātbūtnē 90 minūtēs izpildīja rakstiskus uzdevumus. Testu uzdevumu atbildes vērtēja speciāli izveidotas vērtētāju grupas saskaņā ar stingri noteiktām shēmām.

printēt Lasīt visu ziņu

Apsveicam lielākos anekdošu zinātājus un smīdinātājus05.06.2017

1. aprīlī Rīgas Latviešu biedrības Līgo zālē notika stāstnieku konkursa „Anekdošu virpulis 2012”fināls, kuru rīkoja Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisija sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un tradicionālās kultūras biedrību „Aprika”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top