Gameday konkurss Koknes

10.05.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

10.maijā I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika tradicionālais Kokneses un Pļaviņu starpnovadu angļu valodas konkurss 5.klasēm "Gameday”. Konkursā piedalījās divas Pļaviņu novada ģimnāzijas komandas, viena Bebru pamatskolas komanda un divas I.Gaiša Kokneses vidusskolas komandas.

Konkursa dalībniekus sākumā uzrunāja Kokneses novada svešvalodu skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Alla Tarasova. Arī šoreiz dalībniekiem bija jāveic dažādu grūtības pakāpju valodas prasmju uzdevumi. Bija patīkami vērot, cik ieinteresēti darbojās visi bērni, cik saliedētas bija komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Projekts „ARTE” Koknesē

07.05.2013

Jau desmito gadu Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas pedagogi un audzēkņi piedalās Comenius starptautiskajos projektos. Tādēļ gribam atskatīties uz paveikto un parādīt, ko šādi projekti dod skolēniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

ARTE brauciens uz Itāliju12.04.2013

Ieskats I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnu Dienasgrāmatā.

04.03.13. – pirmdiena (Anna)

No rīta pamodos priecīgi satraukta, jo ilgi gaidītais projekta ARTE brauciens uz Itāliju bija klāt. Pulksten 10:30 no skolas devāmies uz lidostu, lai jau 14:15 lidotu uz Romu.

Romas lidostā piezemējāmies pēcpusdienā. Pirmā patīkamā lieta – spoža saule un + 15oC. Arī turpat pie lidostas augošās palmas tikai palīdzēja nostiprināt siltuma izjūtu. Jau no paša sākuma radās sajūta, ka itāļi nebūt nav steidzīga tauta. No lidostas uz Romas centru devāmies ar autobusu. Brauciens ilga apmēram stundu, un jau pa ceļam varējām lieliski izbaudīt un apskatīt Romas arhitektūru un pavisam atšķirīgo satiksmi un braukšanas stilu. Satiksmē dominē mazās Smart mašīnītes un motorolleri, kā arī valda vien pašiem itāļiem izprotams haoss. Lieliska sajūta mani pārņēma tad, kad es vienkārši braucu, vēroju pa logu ainavas un pēkšņi skatam pavērās Kolizejs visā savā krāšņumā. Tas tiešām bija neticami - ieraudzīt to, ko jau sen vēlējos skatīt pašas acīm!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Zemgales reģionālā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 4. konference22.03.2013

Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā 21.martā norisinājās Zemgales reģionālā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 4. konference, kurā piedalījās skolēni no Zemgales reģiona izglītības iestādēm. Konferenci atklāja Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza, sekmīgus startus vēlēja Zemgales Plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs Guntis Libeks, Latvijas Lauksaimniecības universitātes zinātņu prorektors Pēteris Rivža, VISC Interešu izglītības un tālākizglītības departamenta vecākā referente Mudīte Kalniņa, kā arī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra galvenā speciāliste Dace Pētersone-Gūtmane. Pēc konferences atklāšanas skolēni devās uz zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšanu sekcijās. Kopumā tika vērtēti 140 skolēnu zinātniski pētnieciskie darbi 3 zinātņu cikla grupās: humanitāro zinātņu, dabaszinātņu un sociālo zinātņu cikla sekcijās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Lielās dienas rīts

21.03.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Lielās dienas rīts 21.martā pienāca cerīgs un ziemīgs...Katru gadu tas ir citādāks, bet sauli var lūkot uzlecam vienā un tai pašā vietā... Kā katru gadu, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas sākumskolēni kopā ar saviem vecākiem un folkloras kopu "Urgas", arī "Skutelniekiem" sagaidīja pirmo pavasara saulīti, krāšņu un sarkanu... brīnumskaistu un dzīvu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Pavasari ieskandina tradicionālais pasākums „Dziedi ar skolotāju”

07.03.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

7. marta vakarā I. Gaiša Kokneses vidusskolā pulcējās skolotāji, skolēni un viņu atbalstītāji, jo šeit norisinājās jau par tradīciju kļuvušais pasākums „Dziedi ar skolotāju” – tas ir viens no gaidītākajiem un iemīļotākajiem pasākumiem skolā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

„Profesiju dienās skolēniem” Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 12. klases skolniece Zane Maševska iepazīstas ar „Grindeks” ķīmiķa darbu20.02.2013

Jau ceturto gadu AS „Grindeks” rīko „Profesiju dienas skolēniem”. Šogad skolēni ir izrādījuši īpašu interesi par ķīmiju un farmāciju – uz „Profesiju dienām skolēniem” pieteicās 131 skolēns no 23 Latvijas pilsētām un novadu centriem. Izvērtējot atsūtītās pieteikuma vēstules, uzņēmums šogad rada iespēju uzņemt 40 skolēnus.

Šodien, 20. februārī AS „Grindeks” viesojās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 12. klases skolniece Zane Maševska, kura „Profesiju dienas skolēniem” ietvaros iepazinās ar Kvalitātes kontroles grupas ķīmiķa-analītiķa darbu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top