faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Mācību gada uzsākšana I. Gaiša Kokneses vidusskolā

03.09.2012 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

3. septembrī svinīgs pasākums, uzsākot jauno 2012./2013. mācību gadu, notika arī I. Gaiša Kokneses vidusskolā. Vēl pavisam nedroši, bet ziņkāres pilni, skolas pagalmā kopā ar 12. klašu skolēniem tika ievesti mazie pirmklasnieki, kam sekoja skolas karoga ienešana, valsts karoga pacelšana un Latvijas valsts himnas atskaņošana.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Godina skolēnus, kuri guvuši panākumus 2011./2012. mācību gadā

16.05.2012 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

16. maijā uz svinīgu pasākumu tika aicināti 146 I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni, kuri 2011./2012. mācību gadā veiksmīgi startējuši dažādās mācību olimpiādēs un konkursos, sporta sacensībās, kā arī guvuši panākumus, darbojoties zinātniski pētnieciskajā jomā. Daļa skolēnu veiksmīgi piedalījušies vairākās mācību olimpiādēs un sporta sacensībās, iegūstot atzinības un godalgotas vietas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu koncerts

10.05.2012 kur : Kokneses kultūras nams

10. maija pēcpusdienā Kokneses kultūras namā skanēja bērnu balsis un rībēja deju grīda, jo šeit notika Kokneses novada izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu koncerts „Nāc droši, kur dziesmas un dejas skan...”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (53)

ZZ čempionāta pusfināls Jēkabpilī02.05.2012

I. Gaiša Kokneses vidusskolas 5. a klase piedalījās Zelta Zivtiņas rīkotajā ZZ čemionāta pusfinālā Jēkabpilī. Komandas kapteine Asnate Višķere stāsta: "25.aprīlī mēs satraukti braucām uz ZZ pusfinālu Jēkabpilī. Mums bija jāsagatavo mājas darbs - sauklis. Mēs devāmies ar saucienu - ZZčempī nebūsim mēs lempji! Tāpat bija nepieciešama himna un videoklips. Piedalījāmies visdažādākajās interesantās stafetēs, uzdevumos, prāta spēlēs. Visvairāk mums neveicās ar līdzsvara uzdevumu! Noskatījāmies brāļu Dermaku, talantīgo puišu, priekšnesumu! Varējām fotografēties ar Zelta zivtiņas varoņiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Koknesieši konkursā27.04.2012

27.aprīlī Pļaviņās notika 5.klašu angļu valodas konkurss "Gameday”. I.Gaiša Kokneses vidusskolu pārstāvēja komanda „Star Team” jeb „Zvaigžņu komanda”, kuras sastāvā bija 5.a un b klašu skolēni: Agnese Dzirkale, Beāte Beatrise Brūvere, Dana Grunda, Viesturs Mozga, Elīna Treimane, Asnate Višķere, Atis Āre, Amanda Miļča un Elīna Višķere. (skolotājas Alla Tarasova un Inese Vancāne) Katrs bija izvēlējies savu popzvaigzni vai kino zvaigzni, ko attēloja priekšnesumā: Viesturs ar Ati- LMFAO Elīna T.- Katy Perry Asnate- Nicki Minaj Agnese- Lady GaGa Beāte Beatrise- Hannah Montana Dana- Miley Cyrus Amanda- Selena Gomez Elīna V.- Kristina Perry. Gan žūrija, gan pārējie dalībnieki ar lielu interesi noskatījās mūsu priekšnesumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Novada angļu valodas skolotāji pieredzes apmaiņā Valmierā12.04.2012

12. aprīlī Kokneses novada angļu valodas skolotājas kopā ar Aizkraukles novada kolēģēm viesojās pilsētā, kura domā un rada - Valmierā.

Dienas pirmajā pusē iepazināmies ar Valmieras Pārgaujas ģimnāziju, kur mūs laipni sagaidīja Ilze Dukure, ģimnāzijas angļu valodas skolotāja, Valmieras un starpnovadu angļu valodas metodiskās apvienības vadītāja. Ar lielu interesi noskatījāmies skolotājas Anitas Jekševicas un 8. klases angļu valodā iestudēto izrādi „Sarkangalvīte”, kā arī apmeklējām angļu valodas mācību stundas ģimnāzijā un Valmieras sākumskolā. Tikāmies arī ar ģimnāzijas direktori Agitu Zariņu un apskatījām jaunuzcelto Valmieras sākumskolu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Sporta spēļu kausu iegūst I. Gaiša Kokneses vidusskola25.05.2011

Ar florbola sacensībām noslēdzās P/A „Kokneses sporta centrs” kausa izcīņa sporta spēles Kokneses novada skolām. Arī florbola sacensībās labāki izrādījās I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi, kuriem ļoti sīkstu pretestību izrādīja Bebru pamatskolas skolēni, kas izcīnīja otro vietu.

Par kausa ieguvējiem sporta spēļu kopvērtējumā volejbolā, minifutbolā un florbolā kļuva I.Gaiša Kokneses vidusskola, aiz sevis atstājot Bebru pamatskolu un Pērses pamatskolu.

Kokneses sporta darba organizators,

Andris Vītols

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top