„Profesiju dienās skolēniem” Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 12. klases skolniece Zane Maševska iepazīstas ar „Grindeks” ķīmiķa darbu20.02.2013

Jau ceturto gadu AS „Grindeks” rīko „Profesiju dienas skolēniem”. Šogad skolēni ir izrādījuši īpašu interesi par ķīmiju un farmāciju – uz „Profesiju dienām skolēniem” pieteicās 131 skolēns no 23 Latvijas pilsētām un novadu centriem. Izvērtējot atsūtītās pieteikuma vēstules, uzņēmums šogad rada iespēju uzņemt 40 skolēnus.

Šodien, 20. februārī AS „Grindeks” viesojās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 12. klases skolniece Zane Maševska, kura „Profesiju dienas skolēniem” ietvaros iepazinās ar Kvalitātes kontroles grupas ķīmiķa-analītiķa darbu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Klāt Meteņu laiks06.02.2013

Meteņu laiks ir klāt!!! Ja arī Tev gribas meteņot, tad velc kažoku uz otru pusi, atrodi masku vai izveido to pats un aidā uz kalniņa!!! Deviņas reizes pirms saules esot jānošļūc no kalniņa! To jau var! Saulīte tagad nemaz tik agri nelec...

Auglībai! Lai viss aug griezdamies! Lai laba raža laukos, lai lopiņi padodas un pašam dzīvē labi veicas! Kad tad jāsvin? Tad, kad ziemas vidū sagribas pavasari... tad, kad jau gaisā jaušama pavasara elpa... tad, kad pērnie āboli vairs nav ēdami... Jā! Tad svinami Meteņi. Atvadas no ziemas.

Lai veicas mums visiem!

Auglīgu gadu vēl

Inguna Žogota un I.Gaiša Kokneses vidusskolas sākumskolēni

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Comenius projekta tikšanās Vācijā10.12.2012

Jau vairākkārt esam vēstījuši par I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnu dalību starptautiskajā projektā „Comenius”. Nesen koknesieši atgriezušies no Vācijas, kur šīs reizes tikšanās tēma – kino. Uzziniet par skolēnu gūtajiem iespaidiem, darbojoties starptautiskās darba grupās!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Mārtiņus gaidot08.11.2012

Kad pienāk Mārtiņi, tad visai ražai jābūt zem jumta: klētīs, pagrabos, apcirkņos un burkās... Lauki nokopti, mājas sapostas, nu var ciemos iet, apskatīt citus un parādīt sevi!

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā Mārtiņus gaida, gatavojot dažādus pārsteigumus Mārtiņu darbnīcās. Arī šogad 2.-3.klašu skolēni kopā ar savām audzinātājām grieza un līmēja, lika un zīmēja, rakstīja, dejoja, dziedāja un spēlēja, minēja, jokoja... Tas viss par godu Mārtiņiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Rudens tirgus diena skolā

16.10.2012 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Sen tas laiks garām, kad Koknesē tie lielie rudens tirgi bija... Bet mēs, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas sākumskolēni, šo tradīciju lolojam jau vairāk kā 20 gadus... Arī šogad! Miķeļtirgus diena mums bija 9.oktobrī, tā tāda sena Kokneses tradīcija - uz tirgu braukt kādu nedēļu pēc pašiem Miķeļiem.

Ir tirgus nodevu vācēji, ir tirgus letes, īsta nauda un īsta prece! Ir jautri muzikanti, spēļu istaba un mūžīgais lūriķis...

Paldies lieliem un maziem, kas vienmēr čakli palīdz!!!

Tirgus vērotāja, Inguna Žogota

Viesi no Jelgavas12.10.2012

Pieredzes apmaiņas brauciena ietvaros 2012. gada 10. oktobrī Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā viesojās Jelgavas novada Izglītības pārvaldes speciālisti un skolu direktori.

Viesus skolā – centrā sveica direktore D. Isajeva un Kokneses novada domes priekšsēdētājs D. Vingris, kā arī skolēni ar priekšnesumiem.
Jelgavas novada izglītības darbinieki iepazinās ar skolas – centra darbu, mācību un audzināšanas procesa organizāciju, aplūkoja skolēnu darbu izstādi un noslēgumā devās ekskursijā pa skolu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Koknesiešiem uzvara rudens krosā "Jaujās"26.09.2012

23. septembrī Pļaviņu novada "Jaujās" notika Aizkraukles novada sporta skolas rīkotas sacensības vieglatlētikas krosā skolu komandām. Tajās piedalījās ap 200 skrējējiem no septiņu novadu skolām. I.Gaiša Kokneses vidusskolu pārstāvēja 23 sportisti. Pārliecinošas uzvaras izcīnīja Otto Bērziņš 400m distancē visjaunākajā grupā zēniem un Evita Skruļa 1500m distancē juniorēm, jāatzīmē, ka Evita uzvar jau trešo gadu pēc kārtas. Sudraba godalgas izcīnīja Tīne Sipčenoka 400m distancē visjaunākajā grupā meitenēm un Ilmārs Kalniņš 1500m distancē jauniešiem. Bronzas godalgas Elvim Bērzkalnam 1500m jauniešiem un Janai Fedotovskai 1500m juniorēm.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top