Ekskursiju laiks03.10.2013

Vēl joprojām ir laiks skaistām rudens ekskursijām, pārgājieniem, pastaigām... Aizej arī TU un paskaties, cik daudz izdarīts Likteņdārzā un izvēlies dabas taku, kas vijās gar Daugavu! Arī tur daudz jaunumu. Bet, ja tu vēl neesi tur gājis, tad izdari to noteikti! Ir vērts!

Vai esi apmeklējis "Skrīveru saldumu" ražotni? Tur iespējams pašiem pamēģināt tīt gotiņas un uzzināt, cik šis darbiņš ir grūts vai viegls!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Olimpiskā diena I. Gaiša Kokneses vidusskolā

27.09.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

27. septembrī Kokneses sporta hallē notika I. Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņiem un skolotājiem Olimpiskā diena ar moto „Esam sportiska ģimene!”. Tajā piedalījās visas no 1. līdz 12. klasēm. Pasākuma sākumā tika pacelts Olimpiskais karogs un skanēja Olimpiskā himna. Karoga pacelšana tika uzticēta 3. Latvijas jaunatnes vasaras olimpiādes dalībniekiem - skolas izlases pārstāvjiem. Visi dalībnieki izpildīja vingrojumu kompleksu, klašu komandas piedalījās stafetēs un sporta spēlēs. Klašu kolektīvi bija padomājuši par noformējumu un visas dienas gaitā sportistus piepildīja prieks un enerģija. Paldies pasākuma organizatoriem un dalībniekiem!

I. Gaiša Kokneses vidusskolas informācija

Rudens izstāde Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

19.09.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Kā katru gadu, rudens ir tik bagāts, ka gribas dalīties un parādīt, kas katram izaudzis, atrasts, ieraudzīts... Šonedēļ priecājamies par skaistajām un saulainajām dienām un arī par brīnumiem, kas izauguši mūsu dārzos. Sākumskolēni kopā ar vecākiem un saviem skolotājiem sarūpējuši izstādi, kurā ir gan puķes, gan dārzeņi, ogas, augļi, kastaņi... gan rūķi, vīriņi, sieviņas, bērni... kuģi, mašīnas un citi brīnumi... Paldies par izdomu un prieku!

Inguna Žogota, 2.b klases audzinātāja

„Nāc ar puikām!”29.05.2013

Vai Jūs ziniet, cik grūti no rītiem piecelties un doties uz kori, kad citi klasesbiedri vēl var pagulēt? Vai varat iedomāties, cik grūti klausīties skolotājas noradījumos un dziedāt, kad apkārt tik daudz citu interesantu lietu ko darīt? Un tā divus garus mācību gadus…

Bet vai Jūs ziniet, cik priecīgs pienāk 24. maija rīts, kad jākravā ceļasomas un varam doties uz IX Latvijas zēnu koru salidojumu Cēsīs?

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesē godina olimpiāžu, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu, sporta un projektu darba laureātus

16.05.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

16. maijs I.Gaiša Kokneses vidusskolā norisinājās par skaistu tradīciju kļuvušais svinīgais pasākums, kurā tika godināti mācību priekšmetu, olimpiāžu, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumu, sporta un projektu darba laureāti un viņu pedagogi. Kopumā šogad augstus rezultātus sasnieguši un Kokneses novada pašvaldības piemiņas velti – grāmatu „Gaismas pieskāriens Koknesei” – saņēma 117 izglītojamie, kuri ieguvuši godalgotas vietas starpnovadu, Zemgales reģiona un valsts mērogā. Tika godināti arī pedagogi, kuri gatavojuši skolēnus dalībai olimpiādēs, konkursos, zinātniski pētniecisko darbu konferencēs un sporta sacensībās.

printēt Lasīt visu ziņu

Gameday konkurss Koknes

10.05.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

10.maijā I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika tradicionālais Kokneses un Pļaviņu starpnovadu angļu valodas konkurss 5.klasēm "Gameday”. Konkursā piedalījās divas Pļaviņu novada ģimnāzijas komandas, viena Bebru pamatskolas komanda un divas I.Gaiša Kokneses vidusskolas komandas.

Konkursa dalībniekus sākumā uzrunāja Kokneses novada svešvalodu skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Alla Tarasova. Arī šoreiz dalībniekiem bija jāveic dažādu grūtības pakāpju valodas prasmju uzdevumi. Bija patīkami vērot, cik ieinteresēti darbojās visi bērni, cik saliedētas bija komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Projekts „ARTE” Koknesē

07.05.2013

Jau desmito gadu Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas pedagogi un audzēkņi piedalās Comenius starptautiskajos projektos. Tādēļ gribam atskatīties uz paveikto un parādīt, ko šādi projekti dod skolēniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top