I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnus Lāčplēša dienā uzrunā ģenerālis Vectirāns

11.11.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Godinot Latvijas brīvības cīnītājus, 11. novembra rīts I. Gaiša Kokneses vidusskolā sākās ar svinīgu pasākumu. Skolas pagalmā no laukakmeņiem izliktajā Latvijas kontūrā aizvien tika iedegtas jaunas piemiņas sveču liesmiņas, atceroties tos cilvēkus, kuri savas dzīvības atdevuši brīvas Latvijas vārdā. Skolēnus un skolotājus svētku dienā uzrunāja un šīs dienas nozīmīgos notikumus aicināja atcerēties skolas direktors Māris Reinbergs un Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris, bet īpašs pagodinājums bija uzklausīt Latvijas armijas ģenerāli Juri Vectirānu. J. Vectirāns ieskatījās vēsturē, runāja par karavīriem, valsts nozīmi un patriotismu: "Latvieši savu valsti savulaik ieguva ar lielām pūlēm un smagām cīņām. Jums jābūt sava novada un valsts patriotiem. Jums jāsargā sava ģimene, sava valsts, jo, lai kur jūs arī būtu - jūs esiet latvieši, un šī ir jūsu tēvu zeme. Vēlu jums visiem izturību, veselību un mūžīgo sauli mūsu Latvijai."

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Jaunie muzikanti Ropažos30.10.2013

Skolēnu rudens brīvdienas dažiem I.Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopas "Tīne" bērniem un arī Zaķumuižas "Oglītēm", Rīgas "Koklei", "Krullai" un "Ciguzim", Allažu "Tiptaiņiem" un Madonas "Madaviņai" sākās neparasti. Ar muzikantu nometni Ropažos. Tā notika no 25.-27.oktobrim. Skaļi un skanīgi bija gan Ropažu tautas namā, gan Ropažu Ekoskolā. Kopā ar 72 jaunajiem muzikantiem bija 10 skolotāji. Kokles mācīja Inguna Žogota un Ligita Šreibere, blokflautu un varganu - Liena Teterovska, blokflautu - Ieva Bērziņa, bungas un ritmus - Mikus Čavarts, vijoli - Lauma Bērza, akordeonu - Jānis Feldmanis, dziedāšanu - Katrīna Teterovska un Agate Rapa, stāstīšanu - Inita Šalkovska. Vienu vakaru pie mums viesojās lielais pasaku un spoku stāstu zinātājs Guntis Pakalns. Daži paņēma izvēlēto instrumentu pirmo reizi rokās, bet tā kā vēlēšanās iepazīt un pamēģināt bija tik liela, tad katrs muzicēja arī koncertā. Un koncerts notika jau pēc dažām nodarbībām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Ekskursiju laiks03.10.2013

Vēl joprojām ir laiks skaistām rudens ekskursijām, pārgājieniem, pastaigām... Aizej arī TU un paskaties, cik daudz izdarīts Likteņdārzā un izvēlies dabas taku, kas vijās gar Daugavu! Arī tur daudz jaunumu. Bet, ja tu vēl neesi tur gājis, tad izdari to noteikti! Ir vērts!

Vai esi apmeklējis "Skrīveru saldumu" ražotni? Tur iespējams pašiem pamēģināt tīt gotiņas un uzzināt, cik šis darbiņš ir grūts vai viegls!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Olimpiskā diena I. Gaiša Kokneses vidusskolā

27.09.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

27. septembrī Kokneses sporta hallē notika I. Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņiem un skolotājiem Olimpiskā diena ar moto „Esam sportiska ģimene!”. Tajā piedalījās visas no 1. līdz 12. klasēm. Pasākuma sākumā tika pacelts Olimpiskais karogs un skanēja Olimpiskā himna. Karoga pacelšana tika uzticēta 3. Latvijas jaunatnes vasaras olimpiādes dalībniekiem - skolas izlases pārstāvjiem. Visi dalībnieki izpildīja vingrojumu kompleksu, klašu komandas piedalījās stafetēs un sporta spēlēs. Klašu kolektīvi bija padomājuši par noformējumu un visas dienas gaitā sportistus piepildīja prieks un enerģija. Paldies pasākuma organizatoriem un dalībniekiem!

I. Gaiša Kokneses vidusskolas informācija

Rudens izstāde Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

19.09.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Kā katru gadu, rudens ir tik bagāts, ka gribas dalīties un parādīt, kas katram izaudzis, atrasts, ieraudzīts... Šonedēļ priecājamies par skaistajām un saulainajām dienām un arī par brīnumiem, kas izauguši mūsu dārzos. Sākumskolēni kopā ar vecākiem un saviem skolotājiem sarūpējuši izstādi, kurā ir gan puķes, gan dārzeņi, ogas, augļi, kastaņi... gan rūķi, vīriņi, sieviņas, bērni... kuģi, mašīnas un citi brīnumi... Paldies par izdomu un prieku!

Inguna Žogota, 2.b klases audzinātāja

„Nāc ar puikām!”29.05.2013

Vai Jūs ziniet, cik grūti no rītiem piecelties un doties uz kori, kad citi klasesbiedri vēl var pagulēt? Vai varat iedomāties, cik grūti klausīties skolotājas noradījumos un dziedāt, kad apkārt tik daudz citu interesantu lietu ko darīt? Un tā divus garus mācību gadus…

Bet vai Jūs ziniet, cik priecīgs pienāk 24. maija rīts, kad jākravā ceļasomas un varam doties uz IX Latvijas zēnu koru salidojumu Cēsīs?

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesē godina olimpiāžu, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu, sporta un projektu darba laureātus

16.05.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

16. maijs I.Gaiša Kokneses vidusskolā norisinājās par skaistu tradīciju kļuvušais svinīgais pasākums, kurā tika godināti mācību priekšmetu, olimpiāžu, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumu, sporta un projektu darba laureāti un viņu pedagogi. Kopumā šogad augstus rezultātus sasnieguši un Kokneses novada pašvaldības piemiņas velti – grāmatu „Gaismas pieskāriens Koknesei” – saņēma 117 izglītojamie, kuri ieguvuši godalgotas vietas starpnovadu, Zemgales reģiona un valsts mērogā. Tika godināti arī pedagogi, kuri gatavojuši skolēnus dalībai olimpiādēs, konkursos, zinātniski pētniecisko darbu konferencēs un sporta sacensībās.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top