Labākās stāstnieces dosies uz Stāstnieku konkursa pusfinālu Aizkrauklē06.11.2014

- Kas ir labs stāstnieks? - Tas, kas stāsta ik dienu! - Ko stāsta? - Visu! Jokus, stāstus, pasakas, anekdotes, baumas... - Kā stāsta? - Ar prieku, interesi, prot noturēt klausītāju uzmanību! I. Gaiša Kokneses vidusskolā 5. novembrī notika Stāstnieku konkursa „Teci, teci, valodiņa” 1.kārta. Šogad skolas konkursā piedalījās 22 stāstnieki. UZ konkursa PUSFINĀLU 20. novembrī Aizkrauklē izvirzītas labākās stāstnieces:

  • KRISTIJA ROTKĀJA, 1.klase
  • MELDRA EGLĪTE, 3.b klase
  • KRISTA STRAZDIŅA, 4.a klase
  • ALISE KRŪMIŅA, 4.b klase
printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Mārtiņu darbnīcas

04.11.2014 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

I.Gaiša Kokneses vidusskolā tā ir jau tradīcija vairāku gadu garumā. Rudenī, kad raža novākta, kad pilnas klētis, apcirkņi, pagrabi... kad ziemai vārti vaļā, tad arī MĀRTIŅI klāt! Un 2.-3.klašu skolēni iet Mārtiņu darbnīcās. Šogad bērni mācījās un gudroja, minēja mīklas, domāja gudras atbildes, asināja prātu un mielojās ar vasarā savāktajiem kārumiem, kas guļ burciņās un žāvējas tējas buntītēs, lai vēlāk pārtaptu gardās tējās. Paldies vecākiem, kas palīdzēja visu sagādāt un paldies skolotājiem, kas palīdzēja visu sagādāto likt lietā. Bērniem patika!

Visu redzēja un dzirdēja, vēroja un priecājās, Inguna žogota

Kokneses sākumskolēni dodas pastaigā pa parku

12.09.2014 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

Kamēr vēl vasara dāsni dāvā savu siltumu, I.Gaiša Kokneses vidusskolas sākumskolēni 12.septembrī bija devušies takā pa Kokneses parku. Tas bija pasākums "Atvadas no vasaras". Sākot no pirmā punkta pie Fauna galvas, kurā skolēnus gaidīja viņu pašu vecāki (un ne tikai...), viņi izstaigāja pavisam deviņus īpašus un nozīmīgus punktus Kokneses parkā. Vienā no tiem viņi satika pat pašu Samu! Skolēnu vecāki bija ļoti atsaucīgi! Liels paldies viņiem! Katrā vietā bija sagatavoti dažnedažādi uzdevumi. Dažus no tiem, skolēni jau pildīja iepriekš, gatavojoties šai dienai, citus - turpat uz vietas. Bija gan jādejo, gan jādzied, gan jāstāsta stāsti, jāieklausās, jālec, jāmin, jāpin, jāizsmaržo, jāiejūtas u.t.t. Skolēni apmeklēja arī Kokneses pilsdrupas. Liels paldies arī Kokneses Tūrisma informācijas centram par atbalstu šī pasākuma veicināšanai! Pasākums izdevās un pozitīvās emocijas pietiks vismaz septembrim, bet varbūt pat ilgāk... Lai tā arī būtu! Un vienmēr atceries - lepojies ar vietu, kurā tu dzīvo un mācies! Koknese ir skaista!

Inguna Žogota, pasākuma iniciatore

Kokneses novada pedagogu augusta tikšanās

25.08.2014 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Laikā, kad karstā vasara ir aiz muguras un bieži manāmi lietus mākoņi, kas dažkārt zemei dāvā pamatīgu lietu, domas virzās uz septembra pusi. Jau pēc nedēļas izglītības iestādes piepildīs bērnu priecīgās balsis un sāksies 2014./2015. mācību gads. Bet, kamēr skolēni vēl izbauda pēdējo vasaras brīvlaika nedēļu, pedagogi pulcējas uz ikgadējo augusta tikšanos. 116 Kokneses novada pedagogi 25.augusta rītā mēroja ceļu uz I.Gaiša Kokneses vidusskolu, kur ar muzikālu sveicienu visus sagaidīja Kokneses mūzikas skolotāja Iveta Bērziņa ar saviem audzēkņiem, akordeonistu ansambli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Brīvdabas pedagoģija

03.06.2014 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Šobrīd pasaulē ir aktuāla ekoloģiskā audzināšana, saudzīgas attieksmes pret dabu un kultūrvidi veidošana un veselīga dzīves veida apzināšana, tāpēc 3.jūnijā Kokneses novada I.Gaiša Kokneses vidusskolā pulcējās novada izglītības iestāžu skolotāji uz lekciju ''Brīvdabas pedagoģija''. Tās vadītāja - vides pedagoģe un daudzu starptautisku izglītības projektu veidotāja Anita Ieriķe, dalījās savā bagātajā pieredzē, kas gūta, strādājot pirmsskolā Zviedrijā un vadot NO Dzīve dabā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

"Tīnes" bērni 30. PEPT sarīkojumā Viesītē

17.05.2014 - 18.05.2014

17. un 18.maijā Jēkabpilī un Viesītē notika Pulkā eimu, Pulkā teku 30.sarīkojums. Godu reize, kad kopā sanāca vairāk kā 1200 bērnu un jauniešu no visas Latvijas. Tie, kas darbojas folkloras kopās.

Divas skaistas dienas pavadītas gan iepazīstot sēļu zemes, viņu vēsturi, tradīcijas, kultūru, gan izstaigājot takas Jēkabpilī un Viesītē. Lepnā Viesītes kultūras pils un mājīgā Viesītes vidusskola mūs sirsnīgi uzņēma un ļāva gan koncertēt, dancot, stāstīt stāstus un dziedāt dziesmas, gan pārgulēt nakti... Paldies Viesītes ēdinātājiem un arī "Kokneses Miesniekam"! Paldies Kokneses novada domei par transportu un īpašs paldies šoferītim Valteram!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

ZZ čempionāts Daugavpil14.05.2014

Sporta un prāta spēles “ZZ Čempionāts” jau astoto gadu rīko sacensības starp klasēm visā Latvijā, kurās pārbauda drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību.

Šogad Zelta Zivtiņas organizētajās Latvijas skolēnu sporta un prāta spēlēs piedalījās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 5.a un 9.a klase. Sacensībām pieteicās vairāk nekā 2 tūkstoši klašu. Vispirms bija jāveic mājas darbs, uzdevuma izpilde tika vērtēta, un tikai pēc tam klases tika uzaicinātas piedalīties sacensībās. 5.a un 9.a klases izcīnīja tiesības piedalīties pusfinālā Daugavpilī 8.maijā. Sacensības notiek radošos un netradicionālos sporta veidos, kuros tiek pārbaudīts klases komandas darbs un prāts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top