Kokneses novada pedagogu augusta tikšanās

25.08.2014 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Laikā, kad karstā vasara ir aiz muguras un bieži manāmi lietus mākoņi, kas dažkārt zemei dāvā pamatīgu lietu, domas virzās uz septembra pusi. Jau pēc nedēļas izglītības iestādes piepildīs bērnu priecīgās balsis un sāksies 2014./2015. mācību gads. Bet, kamēr skolēni vēl izbauda pēdējo vasaras brīvlaika nedēļu, pedagogi pulcējas uz ikgadējo augusta tikšanos. 116 Kokneses novada pedagogi 25.augusta rītā mēroja ceļu uz I.Gaiša Kokneses vidusskolu, kur ar muzikālu sveicienu visus sagaidīja Kokneses mūzikas skolotāja Iveta Bērziņa ar saviem audzēkņiem, akordeonistu ansambli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Brīvdabas pedagoģija

03.06.2014 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Šobrīd pasaulē ir aktuāla ekoloģiskā audzināšana, saudzīgas attieksmes pret dabu un kultūrvidi veidošana un veselīga dzīves veida apzināšana, tāpēc 3.jūnijā Kokneses novada I.Gaiša Kokneses vidusskolā pulcējās novada izglītības iestāžu skolotāji uz lekciju ''Brīvdabas pedagoģija''. Tās vadītāja - vides pedagoģe un daudzu starptautisku izglītības projektu veidotāja Anita Ieriķe, dalījās savā bagātajā pieredzē, kas gūta, strādājot pirmsskolā Zviedrijā un vadot NO Dzīve dabā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

"Tīnes" bērni 30. PEPT sarīkojumā Viesītē

17.05.2014 - 18.05.2014

17. un 18.maijā Jēkabpilī un Viesītē notika Pulkā eimu, Pulkā teku 30.sarīkojums. Godu reize, kad kopā sanāca vairāk kā 1200 bērnu un jauniešu no visas Latvijas. Tie, kas darbojas folkloras kopās.

Divas skaistas dienas pavadītas gan iepazīstot sēļu zemes, viņu vēsturi, tradīcijas, kultūru, gan izstaigājot takas Jēkabpilī un Viesītē. Lepnā Viesītes kultūras pils un mājīgā Viesītes vidusskola mūs sirsnīgi uzņēma un ļāva gan koncertēt, dancot, stāstīt stāstus un dziedāt dziesmas, gan pārgulēt nakti... Paldies Viesītes ēdinātājiem un arī "Kokneses Miesniekam"! Paldies Kokneses novada domei par transportu un īpašs paldies šoferītim Valteram!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

ZZ čempionāts Daugavpil14.05.2014

Sporta un prāta spēles “ZZ Čempionāts” jau astoto gadu rīko sacensības starp klasēm visā Latvijā, kurās pārbauda drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību.

Šogad Zelta Zivtiņas organizētajās Latvijas skolēnu sporta un prāta spēlēs piedalījās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 5.a un 9.a klase. Sacensībām pieteicās vairāk nekā 2 tūkstoši klašu. Vispirms bija jāveic mājas darbs, uzdevuma izpilde tika vērtēta, un tikai pēc tam klases tika uzaicinātas piedalīties sacensībās. 5.a un 9.a klases izcīnīja tiesības piedalīties pusfinālā Daugavpilī 8.maijā. Sacensības notiek radošos un netradicionālos sporta veidos, kuros tiek pārbaudīts klases komandas darbs un prāts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Gadu kārtām Rīga auga

29.04.2014 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

29.aprīlī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika Kokneses novada skolu Mākslas un Sākumskolas skolotāju MA rīkotais pasākums "Gadu kārtām Rīga auga".

Tēma tika izvēlēta saistībā ar Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu.

Pasākumā piedalījās katras skolas apvienotā 3.un 4.klašu komandas 10 cilvēku sastāvā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Aizvadītas I.Gaiša Kokneses vidusskolas peldēšanas sacensības

23.04.2014 kur : Kokneses sporta centrs

23.aprīlī Kokneses sporta centra peldbaseinā notika peldēšanas sacensības visu klašu audzēkņiem. Pavisam sacensībās piedalījās 40 dalībnieki. Audzēkņi no 1. līdz 4.klasei piedalījās 25 metru peldējumā, kur ātrāko laiku zēnu konkurencē uzrādīja Jānis Matušonoks, bet meitenēm ātrākā bija Paula Užule. Tāpat bērni arī sacentās 4x25 metru stafetē, kur labāko laiku uzrādīja 4.a klases komanda, kuru pārstāvēja Annija Derkača, Līva Liepiņa, Linda Līce un Una Gadzāne. Skolēni no 5. līdz 12.klasei sacentās 50 metru peldējumā un 4x50 metru stafetē. Ātrākais laiks puišu konkurencē Atim Ārem, bet meiteņu konkurencē Patrīcijai Eidukai. Komandu konkurencē ātrākie bija 7.klases audzēkņi, kuru komandā startēja Atis Āre, Patrīcija Eiduka, Elīna Višķere un Tīna Sipčenoka. Visi rezultāti atrodami zemāk pievienotajās tabulās.

Dāvis Kalniņš, Kokneses sporta centrs

Koknesieši aizvada draudzības spēles pret BK Jēkabpils

17.04.2014 kur : Kokneses sporta centrs

17.aprīlī Kokneses sporta centra hallē notika draudzības spēles basketbolā starp I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņiem un BK Jēkabpils jauniešu komandām, kur tika fiksēts arī viens neizšķirts

Vispirms cīņā devās 1997. un 1998.gadā dzimušie jaunieši. Spēle iesākās līdzīgi un rezultāts līdz pat pirmā puslaika beigām abām komandām auga līdzīgi. Otrā puslaika sākumā viesi no Jēkabpils spēlēja krietni jaudīgāk nekā spēles sākumā un ieguva drošāku pārsvaru, pakāpeniski to palielinot līdz 20 punktu pārsvaram. Spēles gala rezultāts 58:38 par labu Jēkabpilij. Koknesiešu komandas sastāvā 10 punktus guva Ilmārs Kalniņš, bet pa 9 pievienoja Niklāvs Vingris un Edijs Lutinskis.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top