ZZ čempionāts Daugavpil14.05.2014

Sporta un prāta spēles “ZZ Čempionāts” jau astoto gadu rīko sacensības starp klasēm visā Latvijā, kurās pārbauda drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību.

Šogad Zelta Zivtiņas organizētajās Latvijas skolēnu sporta un prāta spēlēs piedalījās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 5.a un 9.a klase. Sacensībām pieteicās vairāk nekā 2 tūkstoši klašu. Vispirms bija jāveic mājas darbs, uzdevuma izpilde tika vērtēta, un tikai pēc tam klases tika uzaicinātas piedalīties sacensībās. 5.a un 9.a klases izcīnīja tiesības piedalīties pusfinālā Daugavpilī 8.maijā. Sacensības notiek radošos un netradicionālos sporta veidos, kuros tiek pārbaudīts klases komandas darbs un prāts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Gadu kārtām Rīga auga

29.04.2014 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

29.aprīlī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika Kokneses novada skolu Mākslas un Sākumskolas skolotāju MA rīkotais pasākums "Gadu kārtām Rīga auga".

Tēma tika izvēlēta saistībā ar Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu.

Pasākumā piedalījās katras skolas apvienotā 3.un 4.klašu komandas 10 cilvēku sastāvā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Aizvadītas I.Gaiša Kokneses vidusskolas peldēšanas sacensības

23.04.2014 kur : Kokneses sporta centrs

23.aprīlī Kokneses sporta centra peldbaseinā notika peldēšanas sacensības visu klašu audzēkņiem. Pavisam sacensībās piedalījās 40 dalībnieki. Audzēkņi no 1. līdz 4.klasei piedalījās 25 metru peldējumā, kur ātrāko laiku zēnu konkurencē uzrādīja Jānis Matušonoks, bet meitenēm ātrākā bija Paula Užule. Tāpat bērni arī sacentās 4x25 metru stafetē, kur labāko laiku uzrādīja 4.a klases komanda, kuru pārstāvēja Annija Derkača, Līva Liepiņa, Linda Līce un Una Gadzāne. Skolēni no 5. līdz 12.klasei sacentās 50 metru peldējumā un 4x50 metru stafetē. Ātrākais laiks puišu konkurencē Atim Ārem, bet meiteņu konkurencē Patrīcijai Eidukai. Komandu konkurencē ātrākie bija 7.klases audzēkņi, kuru komandā startēja Atis Āre, Patrīcija Eiduka, Elīna Višķere un Tīna Sipčenoka. Visi rezultāti atrodami zemāk pievienotajās tabulās.

Dāvis Kalniņš, Kokneses sporta centrs

Koknesieši aizvada draudzības spēles pret BK Jēkabpils

17.04.2014 kur : Kokneses sporta centrs

17.aprīlī Kokneses sporta centra hallē notika draudzības spēles basketbolā starp I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņiem un BK Jēkabpils jauniešu komandām, kur tika fiksēts arī viens neizšķirts

Vispirms cīņā devās 1997. un 1998.gadā dzimušie jaunieši. Spēle iesākās līdzīgi un rezultāts līdz pat pirmā puslaika beigām abām komandām auga līdzīgi. Otrā puslaika sākumā viesi no Jēkabpils spēlēja krietni jaudīgāk nekā spēles sākumā un ieguva drošāku pārsvaru, pakāpeniski to palielinot līdz 20 punktu pārsvaram. Spēles gala rezultāts 58:38 par labu Jēkabpilij. Koknesiešu komandas sastāvā 10 punktus guva Ilmārs Kalniņš, bet pa 9 pievienoja Niklāvs Vingris un Edijs Lutinskis.

printēt Lasīt visu ziņu

Tīne Allažos07.04.2014

Vidzemes novada bērnu un jauniešu folkloras kopas 5.aprīlī tikās savā ikgadējā sarīkojumā, ko var vērtēt arī kā skati, jo priekšā vēl gada noslēguma pasākums Viesītē, kad Peptiņam (Bērnu un jauniešu folkloras kustībai "Pulkā eimu, pulkā teku") svinēsim 30.dzimšanas dienu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Reģionālā vācu valodas olimpiāde 8.klasēm03.04.2014

2.aprīlī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā pulcējās reģionālās vācu valodas olimpiādes 8.klasēm dalībnieki. Olimpiādes dalībniekus sveica I.Gaiša Kokneses vidusskolas direktors Māris Reinbergs un 12.klašu skolēni Initas Asarītes vadībā ar dziesmu vācu valodā. Olimpiādē piedalījās 13 skolēni, kuri bija ieradušies no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Ogres 1.vidusskolas, Ogres valsts ģimnāzijas, Daugavpils Vienības pamatskolas, Daugavpils Saskaņas pamatskolas, Daugavpils Valts ģimnāzijas, I.Gaiša Kokneses vidusskolas, Rēzeknes 1.vidusskolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

I. Gaiša Kokneses vidusskolā izveidota trešā Samsung Digitālā mācību klase Latvijā . Papildināts ar foto galeriju.17.03.2014

Modernizējot mācību vidi un vairojot skolas konkurētspēju, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā izveidota Digitālā klase. Šī ir jau trešā ar Samsung tehnoloģijām – interaktīvo tāfeli, planšetdatoriem un “Samsung School” risinājumu – aprīkotā klase Latvijā, kurā ik dienas jaunas zinības apgūs gan pamatskolēni, gan arī vidusskolēni.

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas Digitālajā klasē darbs tiks organizēts, izmantojot 20 planšetdatorus un “Samsung School” risinājumu. Tas ļaus skolotājiem sekot līdzi ne tikai visas klases veikumam, bet arī pārraudzīt katra jaunieša individuālo darbu. Turklāt ierastos mācību materiālus – darba burtnīcas un grāmatas – būs iespējams papildināt ar izglītojošām aplikācijām un interneta resursiem, tā padarot stundas interesantas un aizraujošas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top