Atzinīgi novērtēti I. Gaiša Kokneses vidusskolas zinātniski pētniecisko darbu autori05.03.2015

Līdztekus nopietnam mācību darbam vidusskolā, skolēni izstrādā zinātniski pētniecisko darbu kādā no zinātnes nozarēm. 4. martā Pļaviņu novada ģimnāzijā notika starpnovadu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu prezentēšanas konference, kurā piedalījās arī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni.

printēt Lasīt visu ziņu

Kopā ar Sprīdīti atklāj, kas ir laime

27.02.2015 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Domājot par to, kas ir laime, 27. februāra vakarā tika aizvadīts tradicionālais Žetona vakars I.Gaiša Kokneses vidusskolā. Vakars aizsākās ar skolas direktora Māra Reinberga uzrunu abiturientiem, viņu vecākiem, skolotājiem un klātesošajiem. Šogad Žetona gredzens ar lepnumu mirdz 31 skolas abiturienta rokā. Skolas Goda nozīmi saņēma 12. klašu skolnieces Jana Fedotovska, Agne Matušonoka, Lelde Āre un skolotāji Ivars Māliņš un Lauma Āre. Savā uzrunā klašu audzinātāji I.Māliņš un L.Āre atcerējās laimīgus brīžus no kopā ar audzināmo klasi pavadītajā laikā un vēlēja katram atrast savu laimi un aicinājumu. 11.klašu skursteņslauķu brigāde muzikāli sveica abiturientus, Žetona svētkos dāvinot katram savu veiksmes pogu ar veiksmes vēlējumiem eksāmenu sesijā. Neizpalika arī iepriekšējā gada absolventu novēlējumi un sveicieni no jauniešu deju kolektīva.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

„Profesiju dienās skolēniem” I.Gaiša Kokneses vidusskolas skolniece Jana Fedotovska iepazīstas ar ķīmiķa darbu AS „Grindeks”12.02.2015

Lai veicinātu jauniešu interesi par ķīmiju un karjeras iespējām farmācijas nozarē, uzņēmums „Grindeks” jau sesto gadu organizē „Profesiju dienas skolēniem”. Šogad atsaucība bija īpaši liela - dalībai projektā pieteikušies 160 vidusskolēni no 32 Latvijas pilsētām un novadiem. I.Gaiša Kokneses vidusskolas 12. klases skolniece Jana Fedotovska ir to 40 jauniešu vidū, kurus, izvērtējot atsūtītās pieteikuma vēstules, uzņēmums aicināja piedalīties projektā.

printēt Lasīt visu ziņu

Meteņojam!

06.02.2015 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Meteņi ir saimnieciskā gada sākums. Tad vēl pēdējo reizi iet maskās no mājas uz māju, brauc no kalniņa vai dodas ciemos. Ēd putru, pīrāgus. Lielās un spēkojas. To 6.februārī darījām kopā ar Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 2.b klasi un visiem meteņbērniem! Paldies skolotājai B.Vingrei par sadarbību un vecākiem par atbalstu!

Inguna Žogota

Teņa dienas danči 2015

17.01.2015 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Teņa diena tiek svinēta 17.janvārī. Katru gadu Ilmāra Gaiša Kokneses skolēni no 1.- 4.klasei to atzīmē, daudz un lustīgi dancojot. Arī šogad tā bija. Visi, kas bija atnākuši, gan deja, gan leca, gan skrēja, gan tecēja... Kājas žīgāja, rokas plaukšķināja, ar acīm mirkšķināja. Danči bija jautri!

Inguna Žogota

Skolēnu radošās idejas Ziemassvētku rotājumu konkursā

25.11.2014 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Lai aktivizētu skolēnu radošo darbību, padziļinātu interesi par mājturību, 25. novembrī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika Ziemassvētku rotājumu konkurss. Konkursu organizēja I.Gaiša Kokneses vidusskolas skolotāji Agita Mežiela un Aigars Skopāns. Konkursā piedalījās I.Gaiša Kokneses vidusskolas, Pļaviņu novada ģimnāzijas un Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas komandas. Komandas sastāvā savas radošā darba prasmes rādīja trīs meitenes un trīs zēni, kopā 16 dalībnieki no 6.-8.klasei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Novada skolēni tiekas pasākumā "Es nāku no mazas tautas"

10.11.2014 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

20.novembra rītā Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā notika novada vispārizglītojošo skolu Mākslas priekšmetu, sporta un dabaszinību skolotāju metodisko apvienību rīkots sadraudzības pasākums – konkurss, veltīts Latvijas 96. gadadienai "Es nāku no mazas tautas".

Tajā piedalījās Kokneses novada vispārizglītojošo skolu skolēni. Komandas sastāvā bija 10 skolēni no 5.-8. klasēm. Tika pārstāvētas Bebru pamatskola, Pērses pamatskola, I.Gaiša Kokneses vidusskola, Vecbebru Profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskola.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top