faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Lielās dienas rīts

21.03.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Lielās dienas rīts 21.martā pienāca cerīgs un ziemīgs...Katru gadu tas ir citādāks, bet sauli var lūkot uzlecam vienā un tai pašā vietā... Kā katru gadu, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas sākumskolēni kopā ar saviem vecākiem un folkloras kopu "Urgas", arī "Skutelniekiem" sagaidīja pirmo pavasara saulīti, krāšņu un sarkanu... brīnumskaistu un dzīvu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Pavasari ieskandina tradicionālais pasākums „Dziedi ar skolotāju”

07.03.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

7. marta vakarā I. Gaiša Kokneses vidusskolā pulcējās skolotāji, skolēni un viņu atbalstītāji, jo šeit norisinājās jau par tradīciju kļuvušais pasākums „Dziedi ar skolotāju” – tas ir viens no gaidītākajiem un iemīļotākajiem pasākumiem skolā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

„Profesiju dienās skolēniem” Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 12. klases skolniece Zane Maševska iepazīstas ar „Grindeks” ķīmiķa darbu20.02.2013

Jau ceturto gadu AS „Grindeks” rīko „Profesiju dienas skolēniem”. Šogad skolēni ir izrādījuši īpašu interesi par ķīmiju un farmāciju – uz „Profesiju dienām skolēniem” pieteicās 131 skolēns no 23 Latvijas pilsētām un novadu centriem. Izvērtējot atsūtītās pieteikuma vēstules, uzņēmums šogad rada iespēju uzņemt 40 skolēnus.

Šodien, 20. februārī AS „Grindeks” viesojās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 12. klases skolniece Zane Maševska, kura „Profesiju dienas skolēniem” ietvaros iepazinās ar Kvalitātes kontroles grupas ķīmiķa-analītiķa darbu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Klāt Meteņu laiks06.02.2013

Meteņu laiks ir klāt!!! Ja arī Tev gribas meteņot, tad velc kažoku uz otru pusi, atrodi masku vai izveido to pats un aidā uz kalniņa!!! Deviņas reizes pirms saules esot jānošļūc no kalniņa! To jau var! Saulīte tagad nemaz tik agri nelec...

Auglībai! Lai viss aug griezdamies! Lai laba raža laukos, lai lopiņi padodas un pašam dzīvē labi veicas! Kad tad jāsvin? Tad, kad ziemas vidū sagribas pavasari... tad, kad jau gaisā jaušama pavasara elpa... tad, kad pērnie āboli vairs nav ēdami... Jā! Tad svinami Meteņi. Atvadas no ziemas.

Lai veicas mums visiem!

Auglīgu gadu vēl

Inguna Žogota un I.Gaiša Kokneses vidusskolas sākumskolēni

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Comenius projekta tikšanās Vācijā10.12.2012

Jau vairākkārt esam vēstījuši par I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnu dalību starptautiskajā projektā „Comenius”. Nesen koknesieši atgriezušies no Vācijas, kur šīs reizes tikšanās tēma – kino. Uzziniet par skolēnu gūtajiem iespaidiem, darbojoties starptautiskās darba grupās!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Mārtiņus gaidot08.11.2012

Kad pienāk Mārtiņi, tad visai ražai jābūt zem jumta: klētīs, pagrabos, apcirkņos un burkās... Lauki nokopti, mājas sapostas, nu var ciemos iet, apskatīt citus un parādīt sevi!

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā Mārtiņus gaida, gatavojot dažādus pārsteigumus Mārtiņu darbnīcās. Arī šogad 2.-3.klašu skolēni kopā ar savām audzinātājām grieza un līmēja, lika un zīmēja, rakstīja, dejoja, dziedāja un spēlēja, minēja, jokoja... Tas viss par godu Mārtiņiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Rudens tirgus diena skolā

16.10.2012 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Sen tas laiks garām, kad Koknesē tie lielie rudens tirgi bija... Bet mēs, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas sākumskolēni, šo tradīciju lolojam jau vairāk kā 20 gadus... Arī šogad! Miķeļtirgus diena mums bija 9.oktobrī, tā tāda sena Kokneses tradīcija - uz tirgu braukt kādu nedēļu pēc pašiem Miķeļiem.

Ir tirgus nodevu vācēji, ir tirgus letes, īsta nauda un īsta prece! Ir jautri muzikanti, spēļu istaba un mūžīgais lūriķis...

Paldies lieliem un maziem, kas vienmēr čakli palīdz!!!

Tirgus vērotāja, Inguna Žogota

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top