Pirmais un otrais septembris I.Gaiša Kokneses vidusskolā02.09.2016

Pirmais septembris, manuprāt, ir visas tautas svētki! Nu kā tad lai tā nejūtas, ja visapkārt ir skaisti saposti cilvēki, gan lieli, gan mazi... Ar puķēm rokās, un skaidri zināmu mērķi – dodos uz skolu! Arī I.Gaiša Kokneses vidusskolā, kā jau katru gadu, rīts iesākās ar skanīgiem sveicieniem, priecīgiem smaidiem par atkalredzēšanos, kā arī ar biklu rokasspiedienu no pašu mazāko puses. Un tas ir saprotams! Pirmā diena skolā! Pirmā skolotāja! Pirmā Zinību diena! Skaidrības labad jāsaka, ka nepagāja ne nedēļa, un arī mazie bērni jau ir labi iejutušies skolā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)

Maijs – vieglatlētikas mēnesis Kokneses jaunajiem sportistiem15.06.2016

Maija mēnesī notika vairākas vieglatlētikas sacensības, kurās piedalījās arī I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi. Aizkrauklē notika ANSS reģionālās sacensības visām vecuma grupām, sākot ar U-10 un beidzot ar U-20, bet Koknesē norisinājās četrcīņas sacensības 2002. – 2004. gadā dzimušajiem sportistiem, kā arī KSC atklātās sacensības vieglatlētikā visām vecuma grupām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Meteņojam Kokneses vidusskolā

04.02.2016 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "paņudis"? Man šķiet, ka es zinu! Tas varētu nozīmēt - lai notiek! Lai visiem, kas meteņo, labi klājas, lai laba raža dārzos un auglība!

Meteņot var visādi. Galvenais - atvadāmies no ziemas un dodam ceļu atnākt pavasarim, ar gaišākām dienām un jauniem darbiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības basketbolā pamatskolu grupā

10.12.2015 kur : Kokneses sporta centrs

10.decembrī Kokneses sporta hallē norisinājās Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības basketbolā pamatskolu grupā. Gan zēnu gan meiteņu konkurencē labākie bija Kokneses basketbolisti, kas uzvarēja visās spēlēs. Meitenes bija labākās trīs komandu konkurencē, pārspējot Skrīveru un Pļaviņu skolu komandas, bet zēni pārspēja pretiniekus no Skrīveriem, Pļaviņām un Seces. Pirms divām nedēļām Aizkraukles sporta hallē notika analogs turnīrs vidusskolu komandām. I.Gaiša Kokneses vidusskolas jauniešu komanda bija labākā sešu komandu konkurencē, aizvadot turnīru ļoti pārliecinoši. Jaunietēm šoreiz trešā vieta, aiz Aizkraukles un Skrīveru komandām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Labie vārdi Latvijai dzimšanas dienā27.11.2015

Man ir 199 akmeņi, un trūkst viena. Man ir 199 draugi, Un trūkst viena. Mums katram ir tikai 1 dzimtene, Un tā ir Latvija.

Ar šādiem un vēl citiem jaukiem un sirsnīgiem vārdiem Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi sumināja mūsu valsti dzimšanas dienā. Skolēni gatavoja radošos darbus uz savas plaukstas kontūras, tā simboliski dāvājot Latvijai savu pozitīvo enerģiju, labās domas un jaukos vēlējumus. Katrs skolēns savu "plaukstu" izkrāsoja pēc savām izjūtām un asociācijām - gan ar tautiskiem simboliem, gan valsts simboliem, gan nozīmīgām un skaistām vietām. Paldies visiem par jaukajiem vārdiem un rūpīgo darbu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Rudens kross skolu komandām Jaujās05.10.2015

1. oktobrī Jaujās, ar I.Gaiša Kokneses vidusskolas komandas pārliecinošu uzvaru, noslēdzās Aizkraukles novada Sporta skolas rīkotais rudens kross skolu komandām. Koknesieši komandu cīņā vidusskolu grupā triumfē jau septīto sezonu pēc kārtas (astoņu labāko ieskaišu kopsummā), uzvarot divās individuālajās distancēs. Čempiona titulus izcīnīja Patrīcija Eiduka 1000m meitenēm un Ilmārs Kalniņš 2000m jauniešiem. Sudraba godalgas ieguva Līna Gražule 1000m meitenēm, Edijs Eiduks - 800 m zēniem un Atis Āre - 1500 m zēniem. Bronza - Līvai Vitenbergai 1500m jaunietēm. Otrajā vietā komandu vērtējumā vidusskolu grupā pļaviņieši, trešajā - Aizkraukles novada ģimnāzijas komanda. Pamatskolu grupā - Bebru pamatskolas komanda šogad izcīnīja otro vietu.

Viktors Ņuhtiļins

printēt

Pirmklasnieki pārgājienā pa Kokneses parku29.05.2015

Pavasaris aicina visus ārā, dabā. 28. maijs bija brīnišķīga diena, un Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas pirmklasnieki devās piedzīvojumu takā "Vienā elpas vilcienā". Nekur tālu jau nav jāiet, jo mums Koknesē pašiem savs parks! Tepat pie skolas. Un tur piedzīvojumu atliku likām... Parunājām ar pašu Samu, kurš tepat pie dīķiem gozējas, piedzīvojām pārdomu brīžus - pa kuru ceļu, pat spokus satikām... skaitījām kultūrvēsturiskos objektus, vācām krāsu paraugus, Tīrības inspektors, Rakstvedis, Rotdaris, Rotaļnieks, Dziesminieks, Kārtības inspektors... visiem bija amati, ar kuriem bērni ļoti labi tika galā. Sasmēlušies spēku no dižozola, izdziedājušies, izdancojušies, desas saēdušies, laimīgi un priecīgi atgriezāmies skolā! Nu ir laiks vasarai! Uz tikšanos atkal rudenī!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top