Rudens kross skolu komandām Jaujās05.10.2015

1. oktobrī Jaujās, ar I.Gaiša Kokneses vidusskolas komandas pārliecinošu uzvaru, noslēdzās Aizkraukles novada Sporta skolas rīkotais rudens kross skolu komandām. Koknesieši komandu cīņā vidusskolu grupā triumfē jau septīto sezonu pēc kārtas (astoņu labāko ieskaišu kopsummā), uzvarot divās individuālajās distancēs. Čempiona titulus izcīnīja Patrīcija Eiduka 1000m meitenēm un Ilmārs Kalniņš 2000m jauniešiem. Sudraba godalgas ieguva Līna Gražule 1000m meitenēm, Edijs Eiduks - 800 m zēniem un Atis Āre - 1500 m zēniem. Bronza - Līvai Vitenbergai 1500m jaunietēm. Otrajā vietā komandu vērtējumā vidusskolu grupā pļaviņieši, trešajā - Aizkraukles novada ģimnāzijas komanda. Pamatskolu grupā - Bebru pamatskolas komanda šogad izcīnīja otro vietu.

Viktors Ņuhtiļins

printēt

Pirmklasnieki pārgājienā pa Kokneses parku29.05.2015

Pavasaris aicina visus ārā, dabā. 28. maijs bija brīnišķīga diena, un Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas pirmklasnieki devās piedzīvojumu takā "Vienā elpas vilcienā". Nekur tālu jau nav jāiet, jo mums Koknesē pašiem savs parks! Tepat pie skolas. Un tur piedzīvojumu atliku likām... Parunājām ar pašu Samu, kurš tepat pie dīķiem gozējas, piedzīvojām pārdomu brīžus - pa kuru ceļu, pat spokus satikām... skaitījām kultūrvēsturiskos objektus, vācām krāsu paraugus, Tīrības inspektors, Rakstvedis, Rotdaris, Rotaļnieks, Dziesminieks, Kārtības inspektors... visiem bija amati, ar kuriem bērni ļoti labi tika galā. Sasmēlušies spēku no dižozola, izdziedājušies, izdancojušies, desas saēdušies, laimīgi un priecīgi atgriezāmies skolā! Nu ir laiks vasarai! Uz tikšanos atkal rudenī!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

I.Gaiša Kokneses vidusskolas zēnu komanda izcīna otro vietu vieglatlētikas sacensībās

22.05.2015 kur : Kokneses sporta centrs

22.maijā Kokneses stadionā tika rīkotas Latvijas skolu sporta federācijas sacensības vieglatlētikā zēniem un meitenēm četrcīņas sacensībās komandām, kur piedalījās komandas no visas Latvijas. I.Gaiša Kokneses vidusskolas zēnu komanda izcīnīja otro vietu desmit komandu konkurencē, bet meiteņu komandu no trešās vietas sķīra tikai 12 punkti, un gala rezultātā 4.vieta deviņu komandu konkurencē. Sacensības organizēja Latvijas skolu sporta federācija, ar lielu atbalstu no Kokneses sporta centra un Aizkraukles sporta skolas.

printēt Lasīt visu ziņu

Rainim un Aspazijai -150

28.04.2015 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Otrdien, 28.aprīlī, I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības rīkots pasākums "Rainim un Aspazijai -150". Pasākumā piedalījās I.Gaiša Kokneses vidusskolas 5.-8.klašu skolēni, Bebru pamatskolas, Vecbebru profesionālās internātvidusskolas, kā arī Pērses pamatskolas skolēnu komandas. Skolēniem bija iepriekš jāsagatavojas viktorīnai par svarīgiem un interesantiem abu Tautas dzejnieku dzīves un daiļrades faktiem. Tāpat katras skolas komanda veidoja Raiņa un Aspazijas karogu, akcentējot svarīgāko dzejnieku daiļradē. Skolēni deklamēja dzeju gan individuāli, gan lomās, bija arī muzikāli priekšnesumi. Pasākuma izskaņā katras skolas komanda veidoja akrostihu - dzejoli, kuram katra rinda sākas ar noteiktu burtu, vertikāli veidojot vārdus RAINIS un ASPAZIJA. Paldies skolēniem par interesantajiem radošajiem darbiem! Paldies skolotājām L.Reinbergai, I.Frīdenbergai, D.Andersonei, L.Šmitei, B.Vilcānei! Lai veiksmīgs un radošs mācību gada noslēgums!

Latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Andra Kārkliņa

Pedagogi apgūst jaunas zināšanas tehnoloģiju jomā

22.04.2015 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Kokneses novada pedagogi regulāri apgūst jaunas zināšanas tehnoloģiju jomā. 22. aprīlī I. Gaiša Kokneses vidusskolā izdevniecības "Lielvārds" pārstāvis Andris Gribusts novada pedagogus informēja par mācību platformu "Classflow". Pedagogi arī paši izmēģināja piedāvājumu un guva ierosmes darbam.

Lauma Āre, Izglītības darba speciāliste

Foto: Anita Cauka

olkloras kopa "Tīne" Latvijas bērnu un jauniešu folkloras kopu Vidzemes novada sarīkojumā - skatē, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, iegūst 1.pakāpi un tiek uzaicināta piedalīties svētkos!20.04.2015

18.aprīlī, Katlakalna tautas namā bija pulcējušies gan vidzemnieki no Piedaugavas, gan vidzemnieki no Piejūras. Kopā 150 dalībnieku (13 bērnu un jauniešu folkloras kopas) no Rīgas, Katlakalna, Zaķumuižas, Allažiem, Upeslejām, Ikšķiles, Kokneses, Lēdurgas, Zvejniekciema, Pociema, Lādezera, Limbažiem un Straupes.

Šogad dziedājām, dejojām, muzicējām, stāstījām un izrādījām savu mantojumu, kas nācis no senām dienām. Katra folkloras kopa skatē bija sagatavojusi 7 minūšu programmu. I.Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopa saņēma 1.pakāpi. Šajā skatē bija tikai viena 3.pakāpe un dažas 2.pakāpes, ļoti daudz 1.pakāpju. Tas liecina par augsto meistarību un varēšanu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Koknesē izskanējusi skolēnu koru 1. kārtas skate

06.04.2015 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 16.aprīlī notika Kokneses novada skolēnu koru 1.kārtas skate. I.Gaiša Kokneses vidusskolas aktu zāli pieskandināja skanīgas balsis. Skatē piedalījās četri novada kori un savu dziedātprasmi rādīja viens ansamblis. Katrs kolektīvs izpildīja trīs dziesmas.

Pērses pamatskolas ansamblis (vadītāja Sandra Paļčevska) tika vērtēts atsevišķi no koriem, jo svētkiem negatavojas. Ansamblis ieguva 36.5 punktus un II pakāpi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top