Stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa"03.11.2016

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā, kā ikkatru gadu, notika Stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa" 1.kārta. Piedalījās 12 skolēni no 2.-6.klasei. Citās skolās piedalās daudzi pamatskolēni un pat vidusskolēni, bet mums vairāk šo konkursu iecienījuši sākumskolēni. Visi bija ļoti gatavojušies!!! Bija liels prieks klausīties! Žūrijā šoreiz bija arī Ingrīda Grūbe, mūsu Kokneses bibliotēkas Pieaugušo nodaļas vecākā bibliotekāre. Uz nākamo kārtu, kura notiks Pļaviņās, izvirzīti: Samanta Dardete, Kristija Rotkāja, Agne Annija Strazdiņa, Gundega Beķere, Meldra Eglīte, Krista Strazdiņa. Lai meitenēm veicas!!! Paldies skolotājām: Anitai Ločmelei, Īrisai Karosai, Ingrīdai Frīdenbergai un Evitai Užulei! Liels paldies arī vecākiem par atbalstu! Konkursa 2.kārta notiks Pļaviņu mūzikas skolā, piektdien, 4.novembrī, bet fināls Rīgā, Rīgas Latviešu biedrības namā, 26.novembrī.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis viesojas Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā17.10.2016

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) 14. oktobrī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā skolēniem vadīja lekciju par valsts aizsardzību „Kā mēs sargājam Latviju?”. Lekcijā piedalījās arī Zemessardzes 55.kājnieku bataljona 1.kājnieku rotas virsseržants seržants Artis Ošiņš, kurš skolēniem pastāstīja par savu dienesta pieredzi.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesieši sadraudzības svētkos Vitingenā07.10.2016

Ir pagājuši divdesmit gadi kopš 1996. gadā noslēgtās vienošanās par sadarbību starp Koknesi un Vitingenu Vācijā. Šo divdesmit gadu laikā ir izveidojusies draudzība, kas balstās uz savstarpēju sapratni, kultūru daudzveidības iepazīšanu un privātu draudzīgu kontaktu dibināšanu. Kopā ar Vitingenas delegācijas pārstāvjiem, sadraudzības jubileja Koknese tika svinēta Kokneses novada svētku ietvaros. Vitingenas pusē jubilejas svinības notika Vācijas Vienības dienā 3. oktobrī. Lai piedalītos svētku svinībās, uz 1600 km attālo Vitingenu devās delegācija 46 koknesiešu sastāvā Kokneses novada domes priekšsēdētāja Daiņa Vingra vadībā.

29. septembrī ceļu uz sadraudzības pilsētu Vitingenu Lejassaksijā uzsāka 36 Ilmāra

printēt Lasīt visu ziņu galerija (89)

Miķeļtirgus brīnumi05.10.2016

I.Gaiša Kokneses vidusskolā viena no noturīgākajām tradīcijām ir Miķeļtirgus... Tad vecāki kopā ar bērniem gādā par to, ko pārdot, mājās notiek cepšana un vārīšana, gatavošana... ir arī citādi brīnumi. Un vienmēr arī kāda čigāniete izstaigā pa tirgu un uzzīlē katram, kas vēlas, lielu laimi! Šogad, kā katru gadu, visvairāk bija saldumi! Daždažādi! Un tirgošanās notika ilgi! Līdz pēdējam pircējam...

I.Gaiša Kokneses vidusskolas informācija

I.Žogotas foto

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Miķeļa brīnumi27.09.2016

Rudens, bagāts vīrs būdams, savas veltes dāvā visiem. Tikai jāpaņem! Daži izdomā, kā uztaisīt no vairākiem dažādiem augiem vienu lielu brīnumu, vai vairākus, un tad izveidojas vesels brīnumu dārzs! Arī šoruden 1.- 4.klašu skolēni kopā ar vecākiem un skolotājiem gatavoja savus rudens pārsteigumus, ar kuriem dižoties izstādē "Miķeļa brīnumi". Tradīcija bijusi tāda - no pēdējā lauka, kuru novāc talkā, paņem labības kūlīti, nopin vainagu un to glabā līdz nākamā gada pavasarim, lai varētu to atkal izbērt laukā un tad - lai aug! Lai mūsu dārziem auglība un svētība! Ja Tu vēl neesi atradis savu rudens JUMI, tad meklē! Lai svētība un laime arī Tev!

I.Gaiša Kokneses vidusskolas informācija

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Palīdzēsim Neptūnam uzveikt atkarību!27.09.2016

Mēs visi zinām, ka pēdējie trīs skolas gadi ir grūtākie un atbildīgākie, tieši tādēļ Neptūns parūpējas par to, lai mums tie kļūtu vieglāki un pozitīvām emocijām bagātāki! Taču šajā vasarā Neptūnam radās atkarība no spēles „Pokemon GO”. Šīs atkarības dēļ Neptūns nepilnvērtīgi pildīja savus pienākumus, tāpēc mēs, divpadsmitie, lūdzām vidusskolas jauniņajiem, desmitajiem, palīdzēt atkarību uzveikt! Viņi lika saprast, ka jebkurā vecuma posmā un jebkura dzimuma cilvēks spēj atrast nodarbes, kas liek justies laimīgam, taču nerada kaitējumu dzīves kvalitātei. Mēs sakām paldies par viņu palīdzību un ieguldīto darbu, un ar lielu prieku uzņemam 10. klases audzēkņus savā „vidusskolnieku pulciņā”! Protams, esam pateicīgi arī skolotājām par pacietību un atbalstu pasākumu norisē!

I.Gaiša Kokneses vidusskolas divpadsmiti

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Rudens ekskursijā kopā ar klasesbiedriem27.09.2016

20.septembrī abas I.Gaiša Kokneses vidusskolas 5.klases un 6.b.klase devāmies uz Valguma pasauli Engures novadā. Tā ir vieta veselīgai atpūtai, labsajūtai un priekam. Kaut gan laiks bija pavēss, pastaiga pa Baskāju taku 2 stundu garumā bija aizraujoša. Pēc tam bija relaksējošs pasākums ar karstām kāju vannām un ārstniecības augu tēju. Pēc tam devāmies uz Klapkalnciema jūrmalu. Starp mums bija tādi bērni, kas jūru redzēja pirmo reizi!! Tad ekskursija pa Šlokenbekas pili, kur daži teicās redzējuši Balto dāmu, un tad mājupceļš ar iegriešanos Tukumā un, protams, lielveikals! Tagad gaidām pavasari un gudrojam, kurp atkal varētu aizbraukt!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top