Miķeļa brīnumi27.09.2016

Rudens, bagāts vīrs būdams, savas veltes dāvā visiem. Tikai jāpaņem! Daži izdomā, kā uztaisīt no vairākiem dažādiem augiem vienu lielu brīnumu, vai vairākus, un tad izveidojas vesels brīnumu dārzs! Arī šoruden 1.- 4.klašu skolēni kopā ar vecākiem un skolotājiem gatavoja savus rudens pārsteigumus, ar kuriem dižoties izstādē "Miķeļa brīnumi". Tradīcija bijusi tāda - no pēdējā lauka, kuru novāc talkā, paņem labības kūlīti, nopin vainagu un to glabā līdz nākamā gada pavasarim, lai varētu to atkal izbērt laukā un tad - lai aug! Lai mūsu dārziem auglība un svētība! Ja Tu vēl neesi atradis savu rudens JUMI, tad meklē! Lai svētība un laime arī Tev!

I.Gaiša Kokneses vidusskolas informācija

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Palīdzēsim Neptūnam uzveikt atkarību!27.09.2016

Mēs visi zinām, ka pēdējie trīs skolas gadi ir grūtākie un atbildīgākie, tieši tādēļ Neptūns parūpējas par to, lai mums tie kļūtu vieglāki un pozitīvām emocijām bagātāki! Taču šajā vasarā Neptūnam radās atkarība no spēles „Pokemon GO”. Šīs atkarības dēļ Neptūns nepilnvērtīgi pildīja savus pienākumus, tāpēc mēs, divpadsmitie, lūdzām vidusskolas jauniņajiem, desmitajiem, palīdzēt atkarību uzveikt! Viņi lika saprast, ka jebkurā vecuma posmā un jebkura dzimuma cilvēks spēj atrast nodarbes, kas liek justies laimīgam, taču nerada kaitējumu dzīves kvalitātei. Mēs sakām paldies par viņu palīdzību un ieguldīto darbu, un ar lielu prieku uzņemam 10. klases audzēkņus savā „vidusskolnieku pulciņā”! Protams, esam pateicīgi arī skolotājām par pacietību un atbalstu pasākumu norisē!

I.Gaiša Kokneses vidusskolas divpadsmiti

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Rudens ekskursijā kopā ar klasesbiedriem27.09.2016

20.septembrī abas I.Gaiša Kokneses vidusskolas 5.klases un 6.b.klase devāmies uz Valguma pasauli Engures novadā. Tā ir vieta veselīgai atpūtai, labsajūtai un priekam. Kaut gan laiks bija pavēss, pastaiga pa Baskāju taku 2 stundu garumā bija aizraujoša. Pēc tam bija relaksējošs pasākums ar karstām kāju vannām un ārstniecības augu tēju. Pēc tam devāmies uz Klapkalnciema jūrmalu. Starp mums bija tādi bērni, kas jūru redzēja pirmo reizi!! Tad ekskursija pa Šlokenbekas pili, kur daži teicās redzējuši Balto dāmu, un tad mājupceļš ar iegriešanos Tukumā un, protams, lielveikals! Tagad gaidām pavasari un gudrojam, kurp atkal varētu aizbraukt!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

I.Gaiša Kokneses vidusskolā salapojis Dzejas koks27.09.2016

Septembris visā Latvijā aizrit Dzejas dienu zīmē. Arī Kokneses vidusskolā septembrī stundās skan dzeja. Šogad 5.-9. klašu skolēni mēģināja kļūt par dzejniekiem un paši radīt savus dzejoļus. Skolēnu atsaucība bija necerēti liela. Dzejoļi bija par dažādām tēmām, bet visaktuālākā bija dabas un rudens tēma. Visi skolēnu darbi tika izlasīti, pārrunāti, prezentēti, bet, apkopojot skolēnu darbus, skolā tika izveidots Dzejas koks, kuram īsto lapu vietā saplaukušas lapiņas ar bērnu dzejoļiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Olimpiskā diena Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

23.09.2016 kur : Kokneses sporta centrs

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2016” šogad notika 23. septembrī 531 norises vietās visā Latvijā, kas kopā pulcēja jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 123 353 dalībniekus no 95 Latvijas novadiem un pilsētām. Pasākuma devīze bija “Padod bumbu!” un veltīta volejbolam.

printēt Lasīt visu ziņu

Skolēni piedalās akcijā "Lai grāmata neguļ plauktā"19.09.2016

Šoruden, sākoties jaunajam mācību gadam, biedrība "Sajūtu Pasaule" uzsāka vienkāršu, bet ļoti jauku grāmatu akciju "Lai grāmata neguļ plauktā!". Noteikti katram ir kāda mīļa grāmatiņa, kura ir izlasīta, kura ir iedvesmojusi, iepriecinājusi, devusi daudz jauku emociju, sajūtu un pārdomu. Tādēļ biedrība "Sajūtu Pasaule" aicināja katru lasītāju piedalīties šajā akcijā, dāvinot kādu no savām grāmatām citam bērnam, sniedzot viņam iespēju sajust atbalstu, sajust kopābūšanas spēku, izlasīt kādu īpašu grāmatu un dalīties priekā atkal ar citiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Pirmais un otrais septembris I.Gaiša Kokneses vidusskolā02.09.2016

Pirmais septembris, manuprāt, ir visas tautas svētki! Nu kā tad lai tā nejūtas, ja visapkārt ir skaisti saposti cilvēki, gan lieli, gan mazi... Ar puķēm rokās, un skaidri zināmu mērķi – dodos uz skolu! Arī I.Gaiša Kokneses vidusskolā, kā jau katru gadu, rīts iesākās ar skanīgiem sveicieniem, priecīgiem smaidiem par atkalredzēšanos, kā arī ar biklu rokasspiedienu no pašu mazāko puses. Un tas ir saprotams! Pirmā diena skolā! Pirmā skolotāja! Pirmā Zinību diena! Skaidrības labad jāsaka, ka nepagāja ne nedēļa, un arī mazie bērni jau ir labi iejutušies skolā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)
back to top