I.Gaiša Kokneses vidusskolā salapojis Dzejas koks27.09.2016

Septembris visā Latvijā aizrit Dzejas dienu zīmē. Arī Kokneses vidusskolā septembrī stundās skan dzeja. Šogad 5.-9. klašu skolēni mēģināja kļūt par dzejniekiem un paši radīt savus dzejoļus. Skolēnu atsaucība bija necerēti liela. Dzejoļi bija par dažādām tēmām, bet visaktuālākā bija dabas un rudens tēma. Visi skolēnu darbi tika izlasīti, pārrunāti, prezentēti, bet, apkopojot skolēnu darbus, skolā tika izveidots Dzejas koks, kuram īsto lapu vietā saplaukušas lapiņas ar bērnu dzejoļiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Olimpiskā diena Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

23.09.2016 kur : Kokneses sporta centrs

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2016” šogad notika 23. septembrī 531 norises vietās visā Latvijā, kas kopā pulcēja jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 123 353 dalībniekus no 95 Latvijas novadiem un pilsētām. Pasākuma devīze bija “Padod bumbu!” un veltīta volejbolam.

printēt Lasīt visu ziņu

Skolēni piedalās akcijā "Lai grāmata neguļ plauktā"19.09.2016

Šoruden, sākoties jaunajam mācību gadam, biedrība "Sajūtu Pasaule" uzsāka vienkāršu, bet ļoti jauku grāmatu akciju "Lai grāmata neguļ plauktā!". Noteikti katram ir kāda mīļa grāmatiņa, kura ir izlasīta, kura ir iedvesmojusi, iepriecinājusi, devusi daudz jauku emociju, sajūtu un pārdomu. Tādēļ biedrība "Sajūtu Pasaule" aicināja katru lasītāju piedalīties šajā akcijā, dāvinot kādu no savām grāmatām citam bērnam, sniedzot viņam iespēju sajust atbalstu, sajust kopābūšanas spēku, izlasīt kādu īpašu grāmatu un dalīties priekā atkal ar citiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Pirmais un otrais septembris I.Gaiša Kokneses vidusskolā02.09.2016

Pirmais septembris, manuprāt, ir visas tautas svētki! Nu kā tad lai tā nejūtas, ja visapkārt ir skaisti saposti cilvēki, gan lieli, gan mazi... Ar puķēm rokās, un skaidri zināmu mērķi – dodos uz skolu! Arī I.Gaiša Kokneses vidusskolā, kā jau katru gadu, rīts iesākās ar skanīgiem sveicieniem, priecīgiem smaidiem par atkalredzēšanos, kā arī ar biklu rokasspiedienu no pašu mazāko puses. Un tas ir saprotams! Pirmā diena skolā! Pirmā skolotāja! Pirmā Zinību diena! Skaidrības labad jāsaka, ka nepagāja ne nedēļa, un arī mazie bērni jau ir labi iejutušies skolā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)

Maijs – vieglatlētikas mēnesis Kokneses jaunajiem sportistiem15.06.2016

Maija mēnesī notika vairākas vieglatlētikas sacensības, kurās piedalījās arī I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi. Aizkrauklē notika ANSS reģionālās sacensības visām vecuma grupām, sākot ar U-10 un beidzot ar U-20, bet Koknesē norisinājās četrcīņas sacensības 2002. – 2004. gadā dzimušajiem sportistiem, kā arī KSC atklātās sacensības vieglatlētikā visām vecuma grupām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Meteņojam Kokneses vidusskolā

04.02.2016 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "paņudis"? Man šķiet, ka es zinu! Tas varētu nozīmēt - lai notiek! Lai visiem, kas meteņo, labi klājas, lai laba raža dārzos un auglība!

Meteņot var visādi. Galvenais - atvadāmies no ziemas un dodam ceļu atnākt pavasarim, ar gaišākām dienām un jauniem darbiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības basketbolā pamatskolu grupā

10.12.2015 kur : Kokneses sporta centrs

10.decembrī Kokneses sporta hallē norisinājās Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības basketbolā pamatskolu grupā. Gan zēnu gan meiteņu konkurencē labākie bija Kokneses basketbolisti, kas uzvarēja visās spēlēs. Meitenes bija labākās trīs komandu konkurencē, pārspējot Skrīveru un Pļaviņu skolu komandas, bet zēni pārspēja pretiniekus no Skrīveriem, Pļaviņām un Seces. Pirms divām nedēļām Aizkraukles sporta hallē notika analogs turnīrs vidusskolu komandām. I.Gaiša Kokneses vidusskolas jauniešu komanda bija labākā sešu komandu konkurencē, aizvadot turnīru ļoti pārliecinoši. Jaunietēm šoreiz trešā vieta, aiz Aizkraukles un Skrīveru komandām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top