Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/i_gaisa_kokneses_vidusskola/zz_cempionats_daugavpil
Drukas datums: 01:23:02 26.09.2020

ZZ čempionāts Daugavpil14.05.2014

Sporta un prāta spēles “ZZ Čempionāts” jau astoto gadu rīko sacensības starp klasēm visā Latvijā, kurās pārbauda drosmi, cīņassparu, atjautību, radošumu un klases vienotību.

Šogad Zelta Zivtiņas organizētajās Latvijas skolēnu sporta un prāta spēlēs piedalījās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 5.a un 9.a klase. Sacensībām pieteicās vairāk nekā 2 tūkstoši klašu. Vispirms bija jāveic mājas darbs, uzdevuma izpilde tika vērtēta, un tikai pēc tam klases tika uzaicinātas piedalīties sacensībās. 5.a un 9.a klases izcīnīja tiesības piedalīties pusfinālā Daugavpilī 8.maijā. Sacensības notiek radošos un netradicionālos sporta veidos, kuros tiek pārbaudīts klases komandas darbs un prāts.

Spīdoši sacensībās veicās 5.a klases komandai, kura 4.-5.klašu grupā ieguva 1.vietu un izcīnīja tiesības piedalīties lielajā superfinālā, kurš notiks 31. maijā Rīgā. Devītajiem konkurence bija ļoti spēcīga, jo bija jāstartē 9.-12.klašu grupā, tikai mazliet pietrūka, lai tiktu uz finālu Rīgā. Kopā ar mums jaukajā pasākumā bija arī abas audzinātājas – Ingūna Ozoliņa un Sarmīte Stepe, īkšķus par mums turēja arī skolotāja Iluta Matušonoka. Paldies!

Elīza Matušonoka, 5.a klases komandas kapteine

Ingus Pugačovs, 9.a klases komandas kapteinis

 

Fotoattēlos redzami: zaļajās formas 5.a klase; zilajās formās  9.a klase