Sapņi piepildās!04.12.2019

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 6. A klases skolēnam Jānim Hermanim Liepiņam šī gada rudens vēl ilgi paliks atmiņā.

Jānis Hermanis tika uzaicināts piedalīties LTV spēlē "Gudrs, vēl gudrāks". Uz raidījuma ierakstu atbalstīt klasesbiedru devāmies visa klase kopā. Skolēniem bija iespēja būt klāt un redzēt, kā notiek gatavošanās raidījuma filmēšanai, kā noris pati filmēšana, un, protams, just līdzi un atbalstīt.

Jānis Hermanis izcīnīja iespēju pārstāvēt savu skolu arī finālā. Televīzijas komanda oktobrī viesojās Koknesē, sekojot zēnam gan mācību stundās, gan Mūzikas skolā, gan volejbola treniņā.

Arī uz fināla ierakstu devāmies visi kopā. Sīvā konkurencē Jānis Hermanis ieguva 4. vietu. Lai arī līdz uzvarai nedaudz pietrūka, Jānis Hermanis sevi var uzskatīt par uzvarētāju, jo, pateicoties raidījumam un zēna interesei par aviāciju, viņu uzrunāja "Civilās aviācijas aģentūras" pārstāvis un uzaicināja ekskursijā uz Rīgas lidostu.

Tā nu aukstā un vējainā novembra dienā abi ar Jāni Hermani devāmies uz Rīgu, kur iepazinām "Civilās aviācijas aģentūras" darba specifiku, izgājām drošības kontroli lidostā, pabijām lidostas ugunsdzēsēju depo, iekāpām "AirBaltic" lidmašīnā un, klausoties pieredzējuša pilota stāstījumā, iejutāmies pilota lomā, noskaidrojām, kur un kā tiek gatavoti ēdieni lidojumam, uzkāpām Latvijas gaisa satiksmes vadības tornī, uzzinājām par mācību iespējām pilotu skolā, kā arī viesojāmies dronu ražotnē.

Šī bija iespaidiem un jauniem atklājumiem pilna diena. Jāņa Hermaņa sapnis nokļūt lidostā piepildījās, un tas vēlreiz nostiprināja puiša pārliecību kļūt par pilotu. Lai izdodas iecerētais!

Klases audzinātāja Evita Užule

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top