Drukas datums: 10:43:14 23.10.2019

Koknesiešiem uzvara rudens krosā "Jaujās"26.09.2012

23. septembrī Pļaviņu novada "Jaujās" notika Aizkraukles novada sporta skolas rīkotas sacensības vieglatlētikas krosā skolu komandām. Tajās piedalījās ap 200 skrējējiem no septiņu novadu skolām. I.Gaiša Kokneses vidusskolu pārstāvēja 23 sportisti. Pārliecinošas uzvaras izcīnīja Otto Bērziņš 400m distancē visjaunākajā grupā zēniem un Evita Skruļa 1500m distancē juniorēm, jāatzīmē, ka Evita uzvar jau trešo gadu pēc kārtas. Sudraba godalgas izcīnīja Tīne Sipčenoka 400m distancē visjaunākajā grupā meitenēm un Ilmārs Kalniņš 1500m distancē jauniešiem. Bronzas godalgas Elvim Bērzkalnam 1500m jauniešiem un Janai Fedotovskai 1500m juniorēm.

Kopvērtējumā I.Gaiša Kokneses vidusskolas komandai pārliecinoša uzvara (septiņu vidusskolu konkurencē) trešo gadu pēc kārtas. Pieaugušo grupā, kas neietekmēja skolu komandu kopvērtējumu, divas godalgas arī koknesiešiem. Vīriešu konkurencē 3000m distancē uzvarēja Jānis Mežiels, sievietēm 2000m distancē trešā finišēja Kristīne Vilkaste. Jāizsaka pateicība arī sportistu vecākiem, kuri ar personīgo transportu palīdzēja nogādāt viņus sacensību vietā un aktīvi viņus atbalstīja.