Lapas karte
AA+A++
A AAA

I. Gaiša Kokneses vidusskola

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Parka iela 27, Koknese, Kokneses novads, Latvija, LV-5113
56.644520 25.424545

Turpinās mācību priekšmetu olimpiāžu laiks

25.01.2021

alise.jpgPar spīti attālinātajam mācību procesam, skolēniem joprojām tiek dota iespēja piedalīties mācību priekšmetu olimpiādēs, lai pārbaudītu savas zināšanas, kā arī paplašinātu redzesloku.

Šī gada 4. janvārī, uzreiz pēc skolas brīvlaika, notika latviešu valodas olimpiādes 2. posms 8 .- 9.klasēm. Šogad pirmo reizi olimpiāde 8.- 9.klašu skolēniem notika tiešsaistē, kur kopā piedalījās 1101 skolēns no visas Latvijas. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 9.b klases skolniece Alise Lasovska saņēma uzaicinājumu uz 3. posmu – valsts olimpiādi, kas notiks 26. martā. 

Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku pārsteigums Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas kolektīvam

17.12.2020

davana3.jpg"Decembris ir kā dzīve, kur viss jau bijis. Nu ko tad vēl piedāvāt var decembris, kad viss bijis? Viņš izmēģina, bet viscaur pārtrumpots. Viņš glezno marta ainavas, izliekas par aprīli. Slidinās uz novembra kailledus, stieg februāra sniegos un uzrīko oktobra vētras,"- tā reiz rakstīja Regīna Ezera.

Taču ir vēl viena lieta, ko decembris var piedāvāt, - tie ir Ziemassvētku pārsteigumi. Šis decembris ir sagādājis jauku un veselīgu pārsteigumu Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas pedagogu kolektīvam, iepriecinot visus ar jauku dāvaniņu no biedrības "Kokneses jauniešu biedrība", Ievas Ūtēnas un LSK Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļas.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Stāstu laiks

16.11.2020

20201103_124127.jpgNovembris mums visiem ir īpašs! Tas ir Latvijas svētku mēnesis! Arī Lāčplēša diena ir šajā tumšajā mēnesī. Un tradicionālajā kultūrā šis ir laiks pasaku, teiku, nostāstu, atgadījumu stāstīšanai. 

3.novembrī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika skolas Stāstnieku konkurss, bet 13.novembrī Aizkrauklē - Piedaugavas novada Stāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa" pusfināls. Tajā piedalījās stāstnieki no Kokneses, Pļaviņām, Aizkraukles, Lielvārdes un Allažiem. Šogad žūrija vērtēja iesūtītos stāstnieku video priekšnesumus. 23 dalībnieku vidū bija arī 4 mūsu skolas audzēkņi: Rimants Keišs, 2.a, Evija Kramiņa, 2.a, Valters Riekstiņš, 2.a un Laura Vilde, 3.b. 

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mārtiņgaiļu izstāde

10.11.2020

2a.jpgSagaidot Mārtiņdienu, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 1.- 4.klašu skolēni izveidojuši Mārtiņgaiļu izstādi. Paldies visiem! Arī vecākiem par kopīgi veidotajiem gaiļiem! 

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Prieks kopā būt

12.10.2020

img_20201012_wa0001.jpgRudens zeltainākajā laikā tiek svinēta Skolotāju diena. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā 9. oktobris bija īpaša svētku diena, jo ceļu uz skolu mēroja arī tie skolotāji un skolas darbinieki, kuri darba gaitas beiguši, bet vienmēr būs piederīgi skolas saimei.

"Bijām patīkami pārsteigti par skolas kolektīva atsūtītajiem ielūgumiem un priecājamies par satikšanos atkal skolā!" – vēl pirms svētku koncerta ar saviļņojumu sacīja skolotāji un darbinieki, kuri domās ik rudeni mēro ceļu uz skolu, kur pagājis darba mūžs.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Aizvadītie pasākumi Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

06.10.2020

ziedu_pakl_1.jpgZiedu paklāji

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā rudens pusē vienmēr bijusi tradīcija organizēt ziedu izstādes, dažreiz dārzeņu - lielākais, interesantākais. Šogad skolēni veidoja ziedu paklājus ārā, skolas pagalmā. Izdevās lieliski! Visiem ļoti patika! Liels paldies 1.- 4.klašu vecākiem par atbalstu ziedu gādāšanā! 

Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top