Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ģimenes atbalsta centrs Dzeguzīte

"Dzeguzītē" sāk vakcinēt pret Covid-19

25.02.2021

vakcinacija.jpgĢimenes atbalsta centrā  "Dzeguzīte" vakar, 24. februārī,  pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas pirmie 13 klienti un 9 darbinieki saņēma Covid-19 vakcīnas. Viņus vakcinēja uz vietas iestādē ģimenes ārstes Daces Graudas uzraudzībā ģimenes ārsta prakses medmāsa.

Iestādes direktore Gaļina Kraukle stāsta, ka Covid-19 vakcīnas saņēma klienti, kuri iepriekš bija izteikuši vēlmi vakcinēties un kuri nav izslimojuši šo infekciju. "Vecākā kliente, kura vakcinējās, ir 94 gadus veca kundze. Gan viņa, gan pārējie klienti pēc vakcīnas saņemšanas jūtas labi. Pēc diviem mēnešiem, kad vakcinētie klienti un darbinieki saņems otru vakcīnas devu, pirmās vakcīnas saņems vēl citi klienti un iestādē strādājošie. Savukārt vēl vairākiem klientiem, kuri ir izslimojuši ar Covid-19, vakcinācija plānota apmēram pēc trīs mēnešiem – tāds laiks noteikts saskaņām ar vakcinēšanas vadlīnijām," informē Gaļina Kraukle.

Lasīt visu ziņu

"Dzeguzītē" sāksies vakcinācija pret Covid-19

22.02.2021

Sociālajos aprūpes centros Latvijā jau norit vakcinācija pret Covid-19. Šonedēļ klientu un darbinieku vakcinācija notiks Iršu pagasta Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte".

 "Vēl nav zināms konkrēts datums, bet ir saņemta informācija, ka tuvākajās dienās vakcinācija sāksies. Sociālajos centros Skrīveros un Pļaviņās ir lielāks personāls un atsevišķi medicīnas kabineti, tāpēc tur vakcinācija ir sākusies ātrāk. Mūsu iestādē par senioru veselību rūpējas viena  medmāsa. Vakcinācija tiks veikta ģimenes ārstes Daces Graudas uzraudzībā. 17. februārī veiktie Covid-19 testi uzrādīja tikai negatīvus rezultātus. Priecājamies, ka "Dzeguzītē" visi klienti un  darbinieki ir veseli," stāsta iestādes direktore Gaļina Kraukle.

Lasīt visu ziņu

Saņemti negatīvi Covid-19 testu rezultāti visiem Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" darbiniekiem

28.01.2021

Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" dzīve sāk atgriezties ierastajā ritējumā. "Esam izturējuši smagu posmu, jo vairāk nekā mēnesi saslimstība ar Covid-19 apdraudēja klientu un darbinieku veselību. Krīzes situācija ir veiksmīgi pārvarēta, jo šobrīd pieaugušo sociālās aprūpes nodaļā pozitīvs Covid-19 tests ir atklāts vienam cilvēkam, kuram ir viegla slimības gaita," stāsta Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" direktore Gaļina Kraukle.

Katru nedēļu iestādes darbiniekiem tiek veikti siekalu testi. Šonedēļ, 27. janvārī, testus nodeva 24 iestādē strādājošie darbinieki. "Esam ļoti priecīgi par rezultātiem, jo visiem darbiniekiem Covid-19 testi ir negatīvi. Iepriekš saslimušais viens darbinieks arī ir atveseļojies. Ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus, arī turpmāk katru nedēļu darbinieki nodos siekalu testus. Nākamā testu pārbaude notiks 3. februārī," informē iestādes vadītāja.

Lasīt visu ziņu

Par Covid-19 analīžu rezultātiem Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte"

27.01.2021

Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" situācija ar Covid-19 saslimstību arvien uzlabojas. Iestādes direktore Gaļina Kraukle informē, ka 26. janvārī pieaugušo sociālās aprūpes klientiem tika veiktas kārtējās Covid-19 analīzes. Jau iepriekš ziņojām, ka 15. janvārī veiktie testi uzrādīja saslimstību diviem klientiem. Vakardienas, 26. janvāra, analīžu rezultāti apliecina, ka abi saslimušie seniori ir atveseļojušies, bet pozitīvs rezultāts ir vienam citam klientam, kuram šobrīd ir viegla slimības gaita.

Lasīt visu ziņu

Jaunākā informācija par situāciju Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte"

21.01.2021

veseliba.jpgĢimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" kopš tika konstatēti saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu, reizi nedēļā iestādes darbiniekiem veic Covid-19 testu pārbaudi. "Dzeguzītes" direktore Gaļina Kraukle informē, ka šonedēļ, 20. janvārī, iestādē strādājošie 24 darbinieki nodeva Covid-19 analīzes. Rezultāti liecina, ka pozitīvs tests ir tikai vienam darbiniekam, kurš nestrādā pie klientu aprūpes, bet veic citus pienākumus. Jau tika informēts, ka pagājušajā nedēļā, 15. janvārī, pēc testu veikšanas saslimšana ar Covid-19 tika apstiprināta 4 darbiniekiem. Iepriecina ziņa par situācijas veiksmīgu uzlabošanos.

Lasīt visu ziņu

Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" Covid-19 izraisītā krīzes situācija ir pārvarēta

19.01.2021

zem22.jpgKokneses novada pašvaldība jau tika informējusi, ka aizvadītā gada nogalē Iršu pagastā Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" ar Covid-19 saslimšanu atklāja pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas 15 klientiem un 4 darbiniekiem.

Vienīgā slimniece, kurai bija vidēji smags saslimšanas stāvoklis – 94 gadus veca sieviete šī gada sākumā aizgāja mūžībā. Četri saslimušie darbinieki ir atveseļojušies un atsākuši darbu.

15. janvārī iestādē tika veikta atkārtota Covid-19 testu pārbaude visiem pieaugušo sociālās aprūpes klientiem. Rezultāti liecina, ka krīzes situācija ir pārvarēta. Direktore Gaļina Kraukle informē: "Pozitīvas Covid-19 analīzes ir diviem senioriem. No 14 iepriekš saslimušajiem klientiem pozitīvs rezultāts ir vienam slimniekam, pārējie 13 ir veiksmīgi atveseļojušies. No jauna saslimis viens cilvēks. Iestādes darbinieki reizi nedēļā nodod Covid-19 analīzes. Iepriekš saslimušie četri darbinieki ir veseli un atsākuši darba gaitas, bet no jauna saslimšana konstatēta citiem četriem darbiniekiem, kuri nav bijuši kontaktā ar mūsu senioriem. Viens no viņiem šobrīd ir atvaļinājumā. Darām visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk visi atveseļotos un dzīve atgrieztos ierastā ritējumā. Paldies pašaizliedzīgajiem iestādes darbiniekiem un visiem labajiem cilvēkiem, kuri šajā laikā mūs ir atbalstījuši."

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Eņģeļa pieskāriens "Dzeguzītē"

21.12.2019

ala_108_1.jpgĢimenes atbalsta centrā "Dzeguzītē" ieradās mazi un lieli Rūķīši no Kokneses un Aizkraukles. Pasākuma pirmajā daļā Ziemassvētku koncertu  sniedza muzikālā apvienība "Projekts 5 Jāņi". Viesi, seniori un darbinieki vienojās kopīgās dziesmās. Ar skaļiem aplausiem, smaidu sejā un ovācijām skatītāji apliecināja prieku un pateicību. 

Pasākuma otrajā daļā seniori saņēma dāvanas, kuras sagādājuši ļaudis no tuvākas un tālākas apkārtnes. Mazie rūķīši pasniedza dāvaniņas ik katram. Aizkustinoši, sirsnīgi un mīļuma pilni mirkļi. Paldies ikvienam labajam eņģelim, kurš piedalījās šajā projektā un sagādāja prieku arī veciem cilvēkiem. 

Lasīt visu ziņu galerija (11)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top