Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ģimenes atbalsta centrs Dzeguzīte

"Dzeguzīte" pateicas prieka nesējiem

12.01.2022

26.jpgĢimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" Iršu pagastā aizvadītā gada nogale izvērtās par sirsnīgu apsveikumu un dāvanu saņemšanas laiku, jo, tāpat kā citus gadus, tik daudzi "Dzeguzītes" draugi un labvēļi - organizācijas, biedrības, iestādes, Aizkraukles novada iedzīvotāji un prieka nesēji no citiem Latvijas novadiem un ārzemēm vēlējās iepriecināt vecļaudis.

Lasīt visu ziņu galerija (39)

Pateicības diena "Dzeguzītē"

26.11.2021

pat_2.jpgĢimenes atbalsta centrs "Dzeguzīte" seniori jau otro gadu  saņem saldu un veselīgu sūtījumu neklātienē  no Bebru pagasta senioru  padomes  "Mārtiņroze" un Kokneses senioru klubiņa "Pīlādzītis", vēlot gaišu, prieka pilnu un veselīgu Gaidīšanas laiku. Šī diena ir laiks, kad katrs savā sirdī lolojam pateicību par visām brīnišķīgajām lietām, ko darām viens otra labā.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

"Dzeguzītes" klientu tuvinieku ievērībai!

12.10.2021

Ģimenes atbalsta centrs "Dzeguzīte" lūdz klientu tuviniekus būt saprotošiem un ārkārtas situācijas laikā ievērot valstī noteiktos ierobežojošos pasākumus:

  • Tikšanos iepriekš saskaņot ar iestādes administrāciju (zvanot direktorei pa tālruni 26175385 vai sociālajai darbiniecei pa tālruni 29495529);
  • Uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, reģistrēties apmeklētāju žurnālā;
  • Tikšanās laikā ievērot drošības pasākumus (1 persona, 2 metri, maskas, roku dezinfekcija).
Lasīt visu ziņu

"Dzeguzītē" sāk vakcinēt pret Covid-19

25.02.2021

vakcinacija.jpgĢimenes atbalsta centrā  "Dzeguzīte" vakar, 24. februārī,  pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas pirmie 13 klienti un 9 darbinieki saņēma Covid-19 vakcīnas. Viņus vakcinēja uz vietas iestādē ģimenes ārstes Daces Graudas uzraudzībā ģimenes ārsta prakses medmāsa.

Iestādes direktore Gaļina Kraukle stāsta, ka Covid-19 vakcīnas saņēma klienti, kuri iepriekš bija izteikuši vēlmi vakcinēties un kuri nav izslimojuši šo infekciju. "Vecākā kliente, kura vakcinējās, ir 94 gadus veca kundze. Gan viņa, gan pārējie klienti pēc vakcīnas saņemšanas jūtas labi. Pēc diviem mēnešiem, kad vakcinētie klienti un darbinieki saņems otru vakcīnas devu, pirmās vakcīnas saņems vēl citi klienti un iestādē strādājošie. Savukārt vēl vairākiem klientiem, kuri ir izslimojuši ar Covid-19, vakcinācija plānota apmēram pēc trīs mēnešiem – tāds laiks noteikts saskaņām ar vakcinēšanas vadlīnijām," informē Gaļina Kraukle.

Lasīt visu ziņu

"Dzeguzītē" sāksies vakcinācija pret Covid-19

22.02.2021

Sociālajos aprūpes centros Latvijā jau norit vakcinācija pret Covid-19. Šonedēļ klientu un darbinieku vakcinācija notiks Iršu pagasta Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte".

 "Vēl nav zināms konkrēts datums, bet ir saņemta informācija, ka tuvākajās dienās vakcinācija sāksies. Sociālajos centros Skrīveros un Pļaviņās ir lielāks personāls un atsevišķi medicīnas kabineti, tāpēc tur vakcinācija ir sākusies ātrāk. Mūsu iestādē par senioru veselību rūpējas viena  medmāsa. Vakcinācija tiks veikta ģimenes ārstes Daces Graudas uzraudzībā. 17. februārī veiktie Covid-19 testi uzrādīja tikai negatīvus rezultātus. Priecājamies, ka "Dzeguzītē" visi klienti un  darbinieki ir veseli," stāsta iestādes direktore Gaļina Kraukle.

Lasīt visu ziņu

Saņemti negatīvi Covid-19 testu rezultāti visiem Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" darbiniekiem

28.01.2021

Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" dzīve sāk atgriezties ierastajā ritējumā. "Esam izturējuši smagu posmu, jo vairāk nekā mēnesi saslimstība ar Covid-19 apdraudēja klientu un darbinieku veselību. Krīzes situācija ir veiksmīgi pārvarēta, jo šobrīd pieaugušo sociālās aprūpes nodaļā pozitīvs Covid-19 tests ir atklāts vienam cilvēkam, kuram ir viegla slimības gaita," stāsta Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" direktore Gaļina Kraukle.

Katru nedēļu iestādes darbiniekiem tiek veikti siekalu testi. Šonedēļ, 27. janvārī, testus nodeva 24 iestādē strādājošie darbinieki. "Esam ļoti priecīgi par rezultātiem, jo visiem darbiniekiem Covid-19 testi ir negatīvi. Iepriekš saslimušais viens darbinieks arī ir atveseļojies. Ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus, arī turpmāk katru nedēļu darbinieki nodos siekalu testus. Nākamā testu pārbaude notiks 3. februārī," informē iestādes vadītāja.

Lasīt visu ziņu

Par Covid-19 analīžu rezultātiem Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte"

27.01.2021

Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" situācija ar Covid-19 saslimstību arvien uzlabojas. Iestādes direktore Gaļina Kraukle informē, ka 26. janvārī pieaugušo sociālās aprūpes klientiem tika veiktas kārtējās Covid-19 analīzes. Jau iepriekš ziņojām, ka 15. janvārī veiktie testi uzrādīja saslimstību diviem klientiem. Vakardienas, 26. janvāra, analīžu rezultāti apliecina, ka abi saslimušie seniori ir atveseļojušies, bet pozitīvs rezultāts ir vienam citam klientam, kuram šobrīd ir viegla slimības gaita.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top