faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Drīzumā tiks izsludināts biznesa ideju konkurss Kokneses, Bebru un Iršu pagastu iedzīvotājiem „ESI UZŅĒMĒJS!”31.08.2015

Otro gadu pēc kārtas oktobra sākumā Kokneses novada dome plāno izsludināt biznesa ideju konkursu, kurā varēs piedalīties ikviena fiziska persona vecumā no 18 gadiem, kuras dzīvesvieta deklarēta Kokneses novadā un kura būs gatava attīstīt savu biznesa ideju saimnieciskās darbības uzsākšanai, jaunu pakalpojumu vai produktu radīšanai Kokneses, Bebru vai Iršu pagastā.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji savu biznesa ideju realizācijai saņems naudas balvas (500 – 1500 eiro apmērā; summas tiks precizētas konkursa nolikumā). Plānotais konkursa norises laiks ir no oktobra sākuma līdz novembra vidum.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēdzies pirmais biznesa ideju konkurss Kokneses novada iedzīvotājiem „ESI UZŅĒMĒJS!”03.12.2014

Lai atbalstītu un motivētu novada iedzīvotājus jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanai un sekmētu saimnieciskās darbības attīstību novadā, no 2014.gada 1.oktobra līdz 14.novembrim Kokneses novada dome organizēja pieteikumu iesniegšanu pirmajam biznesa ideju konkursam Kokneses novada iedzīvotājiem „Esi uzņēmējs!’’. Pavisam kopā tika iesniegti seši pieteikumi. Konkursa pieteikumus izvērtēja vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija Kokneses novada domes pārstāvji, uzņēmēji un uzņēmējdarbības konsultants.

printēt Lasīt visu ziņu

Izsludināts biznesa ideju konkurss Kokneses novada iedzīvotājiem „ESI UZŅĒMĒJS!”09.11.2014

Lai sniegtu pašvaldības atbalstu novada iedzīvotāju biznesa ideju realizēšanai, sekmētu saimnieciskās darbības veicēju veidošanos Kokneses novadā un motivētu iedzīvotājus īstenot savas biznesa idejas jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, Kokneses novada dome izsludina biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs!”, kurā var piedalīties ikviena fiziska persona, kura nav jaunāka par 18 gadiem un kuras deklarētā dzīvesvieta atrodas Kokneses novadā.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas savu biznesa ideju īstenošanai: 1.vieta – EUR 1300.00; 2.vieta – EUR 1000.00; 3.vieta – EUR 500.00.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top