Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/biznesa_ideju_konkurss/nosledzies_tresais_biznesa_ideju_konkurss_iedzivotajiem_esi_uznemejs_kokneses_novada
Drukas datums: 01:59:42 30.05.2020

Noslēdzies trešais biznesa ideju konkurss iedzīvotājiem „ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!”25.11.2016

Lai atbalstītu un motivētu novada iedzīvotājus jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanai un sekmētu saimnieciskās darbības attīstību novadā, no 2016.gada 3.oktobra līdz 31.oktobrim Kokneses novada dome organizēja pieteikumu iesniegšanu trešajam biznesa ideju konkursam iedzīvotājiem „Esi uzņēmējs Kokneses novadā!’’. Pavisam kopā tika iesniegti četri pieteikumi. Konkursa pieteikumus izvērtēja vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija Kokneses novada domes pārstāvji, uzņēmēji, domes deputāti un uzņēmējdarbības konsultants.

Savas iesniegtās biznesa idejas konkursa dalībnieki 17.novembrī prezentēja vērtēšanas komisijai. Andrejs Česlis iesniedza ideju par svaigi spiestu citrusaugļu sulu tirdzniecību Kokneses sporta centrā, Jānis Martinsons vēlas piedāvāt atpūtas braucienu ar laivu pa Pērses un Daugavas upi, piedāvājot koka laivu nomu, kā arī gida pakalpojumus, Edgars Miglāns plāno izveidot “GarāžMuzeju” Koknesē, savukārt Evita Briņķe vēlas piedāvāt gan Kokneses, gan apkārt esošo novada iedzīvotājiem iespēju nomāt piepūšamās atrakcijas, kā arī piedāvāt hēlija balonus pasākumiem, dažādojot izklaides un nozīmīgu notikumu svinēšanas tradīcijas.

Izvērtējot visas idejas, konkursa vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu 1.vietu un finansējumu 1500,00 eiro apmērā piešķirt Evitai Briņķei, 2.vietu un naudas balvu 1000,00 eiro apmērā piešķirt Edgaram Miglānam, savukārt 3.vietu un naudas balvu 700 eiro ieguva Jānis Martinsons. Visiem konkursa dalībniekiem komisija nolēma piedāvāt apmaksātas individuālas konsultācijas piecu stundu apmērā pie uzņēmējdarbības konsultantes Ievas Kornes, lai rūpīgi izvērtētu savas idejas tālāko attīstību un saņemtu profesionāla speciālista ieteikumus, kas ļautu pilnveidot ideju un uzsākt uzņēmējdarbību.

Kokneses novada dome izsaka lielu pateicību visiem konkursa dalībniekiem, kuri iesniedza savas iecerētās biznesa idejas, no kurām visas ir ļoti vērtīgas un nepieciešamas turpmākai novada attīstībai. Paldies arī vērtēšanas komisijai par ieguldīto laiku un darbu pieteikumu vērtēšanā. Aicinām visus iedzīvotājus, kuriem ir izlolota sava ideja uzņēmējdarbības uzsākšanai, sekot līdzi pašvaldības informācijai novada mājaslapā www.koknese.lv un avīzē „Kokneses Novada Vēstis”, lai laikus sagatavotu un iesniegtu pieteikumu nākamā gada biznesa ideju konkursam. Kokneses novada dome ir gatava atbalstīt uzņēmējdarbības iniciatīvas Kokneses novadā, lai sekmētu novada ekonomisko izaugsmi un nodrošinātu iedzīvotājiem patīkamu un kvalitatīvu dzīves vidi. Vēlam visiem konkursa dalībniekiem īstenot savas idejas un sasniegt nospraustos mērķus!

Kokneses novada domes Attīstības nodaļa