Noslēdzies ikgadējais biznesa ideju konkurss Kokneses novada iedzīvotājiem „ESI UZŅĒMĒJS!”19.11.2015

Lai atbalstītu un motivētu novada iedzīvotājus jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanai un sekmētu saimnieciskās darbības attīstību novadā, no 2015.gada 1.oktobra līdz 30.oktobrim Kokneses novada dome organizēja otro biznesa ideju konkursu novada iedzīvotājiem „Esi uzņēmējs!". Pavisam kopā tika iesniegti seši pieteikumi. Konkursa pieteikumus izvērtēja vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija Kokneses novada domes pārstāvji, deputāti, uzņēmēji un uzņēmējdarbības konsultants.

Savas iesniegtās biznesa idejas konkursa dalībnieki 17.novembrī prezentēja vērtēšanas komisijai. Juta Miglāne iesniedza ideju par unikālu velosipēdu nomu Koknesē, Inguna Žogota vēlas vadīt pasākumus, piedāvājumā iekļaujot senlatviešu spēles, Gitas Tenisas ideja ir dizaina tekstilizstrādājumu izgatavošana, Māris Aizporietis vēlas uzsākt liekta koka mēbeļu ražošanu, Andrejs Česlis iesniedza ideju par metāla konstrukciju apkopes pakalpojumu piedāvājumu, savukārt Ingrīda Groza vēlas attīstīt konditorijas izstrādājumu ražošanu.

Izvērtējot visas idejas, konkursa vērtēšanas komisija nonāca pie lēmuma 1.vietu un finansējumu 1500,00 eiro apmērā piešķirt Jutai Miglānei, 2.vietu un naudas balvu 1000,00 eiro apmērā piešķirt Ingunai Žogotai, 3.vietu un finansējumu 700 EUR apmērā - Gitai Tenisai. Visiem konkursa dalībniekiem tiks piedāvātas apmaksātas individuālas konsultācijas piecu stundu apmērā pie uzņēmējdarbības konsultantes Ievas Kornes.

Kokneses novada dome izsaka lielu pateicību visiem konkursa dalībniekiem, kuri iesniedza savas izlolotās biznesa idejas, no kurām visas ir vērtīgas un nākotnē attīstāmas. Paldies arī vērtēšanas komisijai par ieguldīto laiku un darbu pieteikumu vērtēšanā.

Aicinām visus Kokneses novada iedzīvotājus, kuri plāno uzsākt vai attīstīt uzņēmējdarbību Kokneses novadā, sekot līdzi pašvaldības informācijai novada mājaslapā www.koknese.lv un avīzē „Kokneses Novada Vēstis”, lai laikus sagatavotu un iesniegtu pieteikumu nākamā gada biznesa ideju konkursam, kas tiks rīkots oktobrī. Kokneses novada dome ir gatava atbalstīt uzņēmējdarbības iniciatīvas novadā, lai sekmētu novada ekonomisko izaugsmi.

Vēlam visiem konkursa dalībniekiem īstenot savas idejas un sasniegt mērķus!

Kokneses novada domes Attīstības nodaļa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top